'Anderlecht keert kar: Renard doorstreept toptargets'

1091
'Anderlecht keert kar: Renard doorstreept toptargets'

Anderlecht staat op het punt om met Lucas Hey na César Huerta en Adryelson al een derde winteraanwinst vast te leggen. Daarmee zit het huiswerk van Olivier Renard er nog niet op, want naar verluidt staan er nog meer profielen op zijn verlanglijst. Of heeft de sportieve baas zich bedacht?

Na de komst van Huerta en Adryelson werd door diverse bronnen geopperd dat de Brusselaars in januari tevens nog een linksvoetige verdediger, een dynamische middenvelder en een spits wilden toevoegen aan de selectie. Door de blessure van Jan Vertonghen leek vooral die eerste vacature de prioriteit in het Lotto Park.

LEES OOK: Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Anderlecht kiest Hey

Nu lijkt Renard het geweer echter toch van schouder te wisselen, want net zoals Adryelson voldoet Hey niet aan die omschrijving. Al beschikt de 21-jarige Deen naar verluidt wel over een meer dan degelijke linker, en voelt hij zich ook gewoon in zijn sas links in het centrum van de verdediging. Zelfs in een driemansdefensie.

In het 3-4-3 systeem dat David Hubert momenteel hanteert kan Hey dus postvatten als meest linkse pion, waar de coach in de voorbije wedstrijden Jan-Carlo Simic en Moussa N'Diaye liet opdraven. Bij de zoektocht naar een vervanger voor Jan Vertonghen leek Renard ook reeds rekening te houden met die veldbezetting.

Renard schrapt targets

Tenslotte circuleerden met onder meer Ahmed Touba, Jordan Torunarigha en Siebe Van der Heyden vooral kandidaten die het gewend zijn om in die formatie te spelen. Met die laatste leek even zelfs een akkoord in de maak, tot de onderhandelingen plots afsprongen. Het Nieuwsblad komt met meer details op de proppen.

Volgens de krant trok Paars-Wit zelf de stekker uit de onnderhandelingen. "Het feit dat hij zo'n nauwe band had met Union als ex-speler, compliceerde de zaak toch meer dan gedacht", aldus de krant. Bovendien heeft de eenmalig Rode Duivel nog andere opties. Ook de piste van Nobel Mendy zou overigens bekoeld zijn.

Denkt u dat RSCA achterin toch nog een linkspoot zoekt?

Meest recent

Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

53
53
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

17
17
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

174
174
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

78
78
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

126
126
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

264
264
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

114
114
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

112
112
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

499
499
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

140
140
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

96
96
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

115
115
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

31
31
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

80
80
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

310
310
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

56
56
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

125
125
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

232
232
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

237
237
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

90
90

Meer sportnieuws