'Anderlecht keert kar: Renard doorstreept toptargets'

door
'Anderlecht keert kar: Renard doorstreept toptargets'

Anderlecht staat op het punt om met Lucas Hey na César Huerta en Adryelson al een derde winteraanwinst vast te leggen. Daarmee zit het huiswerk van Olivier Renard er nog niet op, want naar verluidt staan er nog meer profielen op zijn verlanglijst. Of heeft de sportieve baas zich bedacht?

Na de komst van Huerta en Adryelson werd door diverse bronnen geopperd dat de Brusselaars in januari tevens nog een linksvoetige verdediger, een dynamische middenvelder en een spits wilden toevoegen aan de selectie. Door de blessure van Jan Vertonghen leek vooral die eerste vacature de prioriteit in het Lotto Park.

LEES OOK: Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Anderlecht kiest Hey

Nu lijkt Renard het geweer echter toch van schouder te wisselen, want net zoals Adryelson voldoet Hey niet aan die omschrijving. Al beschikt de 21-jarige Deen naar verluidt wel over een meer dan degelijke linker, en voelt hij zich ook gewoon in zijn sas links in het centrum van de verdediging. Zelfs in een driemansdefensie.

In het 3-4-3 systeem dat David Hubert momenteel hanteert kan Hey dus postvatten als meest linkse pion, waar de coach in de voorbije wedstrijden Jan-Carlo Simic en Moussa N'Diaye liet opdraven. Bij de zoektocht naar een vervanger voor Jan Vertonghen leek Renard ook reeds rekening te houden met die veldbezetting.

Renard schrapt targets

Tenslotte circuleerden met onder meer Ahmed Touba, Jordan Torunarigha en Siebe Van der Heyden vooral kandidaten die het gewend zijn om in die formatie te spelen. Met die laatste leek even zelfs een akkoord in de maak, tot de onderhandelingen plots afsprongen. Het Nieuwsblad komt met meer details op de proppen.

Volgens de krant trok Paars-Wit zelf de stekker uit de onnderhandelingen. "Het feit dat hij zo'n nauwe band had met Union als ex-speler, compliceerde de zaak toch meer dan gedacht", aldus de krant. Bovendien heeft de eenmalig Rode Duivel nog andere opties. Ook de piste van Nobel Mendy zou overigens bekoeld zijn.

Denkt u dat RSCA achterin toch nog een linkspoot zoekt?

Meest recent

Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

10
10
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

24
24
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

33
33
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

35
35
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

49
49
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

140
140
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

78
78
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

79
79
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

290
290
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

76
76
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

78
78
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

551
551
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

196
196
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

235
235
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

159
159
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

68
68
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

98
98
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

62
62
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

251
251
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

293
293
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

410
410
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

174
174
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

89
89
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

62
62

Meer sportnieuws