'Anderlecht keert kar: Renard doorstreept toptargets'

1091 stemmen
'Anderlecht keert kar: Renard doorstreept toptargets'

Anderlecht staat op het punt om met Lucas Hey na César Huerta en Adryelson al een derde winteraanwinst vast te leggen. Daarmee zit het huiswerk van Olivier Renard er nog niet op, want naar verluidt staan er nog meer profielen op zijn verlanglijst. Of heeft de sportieve baas zich bedacht?

Na de komst van Huerta en Adryelson werd door diverse bronnen geopperd dat de Brusselaars in januari tevens nog een linksvoetige verdediger, een dynamische middenvelder en een spits wilden toevoegen aan de selectie. Door de blessure van Jan Vertonghen leek vooral die eerste vacature de prioriteit in het Lotto Park.

LEES OOK: Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Anderlecht kiest Hey

Nu lijkt Renard het geweer echter toch van schouder te wisselen, want net zoals Adryelson voldoet Hey niet aan die omschrijving. Al beschikt de 21-jarige Deen naar verluidt wel over een meer dan degelijke linker, en voelt hij zich ook gewoon in zijn sas links in het centrum van de verdediging. Zelfs in een driemansdefensie.

In het 3-4-3 systeem dat David Hubert momenteel hanteert kan Hey dus postvatten als meest linkse pion, waar de coach in de voorbije wedstrijden Jan-Carlo Simic en Moussa N'Diaye liet opdraven. Bij de zoektocht naar een vervanger voor Jan Vertonghen leek Renard ook reeds rekening te houden met die veldbezetting.

Renard schrapt targets

Tenslotte circuleerden met onder meer Ahmed Touba, Jordan Torunarigha en Siebe Van der Heyden vooral kandidaten die het gewend zijn om in die formatie te spelen. Met die laatste leek even zelfs een akkoord in de maak, tot de onderhandelingen plots afsprongen. Het Nieuwsblad komt met meer details op de proppen.

Volgens de krant trok Paars-Wit zelf de stekker uit de onnderhandelingen. "Het feit dat hij zo'n nauwe band had met Union als ex-speler, compliceerde de zaak toch meer dan gedacht", aldus de krant. Bovendien heeft de eenmalig Rode Duivel nog andere opties. Ook de piste van Nobel Mendy zou overigens bekoeld zijn.

Denkt u dat RSCA achterin toch nog een linkspoot zoekt?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

50
50
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

68
68
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

63
63
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

36
36
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

110
110
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

109
109
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

413
413
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

155
155
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

317
317
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

933
933
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

940
940
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

449
449
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

826
826
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

568
568
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

592
592

Meer sportnieuws