‘Zéér verrassende last minute-transfer voor Delcroix'

222 stemmen
‘Zéér verrassende last minute-transfer voor Delcroix'

Hannes Delcroix maakte de transfer van RSC Anderlecht naar Burnley, maar in Engeland kon de verdediger nog geen potten breken. Nu is een verrassende last minute-wintertransfer op komst.

Delcroix werd in het verleden al aangeboden bij Standard Luik, maar het voormalige jeugdproduct van Anderlecht wees de Rouches af. Een terugkeer naar de Jupiler Pro League lijkt voorlopig niet aan de orde. Delcroix wil slagen in het buitenland.

LEES OOK: 'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Uitleenbeurt op komst 

Bij Burnley kwam Delcroix dit seizoen echter nog niet in actie. Een vertrek lijkt de beste oplossing voor alle partijen. De 25-jarige Rode Duivel heeft bij Burnley nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van vier miljoen euro. De centrale verdediger werd destijds binnengehaald door Vincent Kompany.

Burnley legde een som van 3 miljoen euro op tafel die nog door bonussen kan oplopen tot 5 miljoen euro. Mede door blessureleed is Delcroix echter volledig naar de achtergrond verdwenen. Het jeugdproduct van Antwerp en Anderlecht zoekt nu andere oorden op. Het Franse FC Metz wordt nadrukkelijk genoemd.

Verrassende uitdaging

De naam van FC Metz is verrassend want Engelse media hadden verwacht dat Delcroix in Engeland zou blijven. Daar kwam onder meer Oxford United op de proppen om de verdediger op huurbasis over te nemen. Vervolgens werd het echter stil rond een transfer naar de Championship. Nu wil FC Metz (de nieuwe club van Arnaud Bodart) daar optimaal van profiteren.

Denk jij dat Hannes Delcroix nog zal slagen in het buitenland?

Meest recent

Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

2
2
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

434
434
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

7
7
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

15
15
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

38
38
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

189
189
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

85
85
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

108
108
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

44
44
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

65
65
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

50
50
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

48
48
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

201
201
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

132
132
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

110
110
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

36
36
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

277
277
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

178
178
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

62
62
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

48
48
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

320
320
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

248
248

Meer sportnieuws