‘Zéér verrassende last minute-transfer voor Delcroix'

door
‘Zéér verrassende last minute-transfer voor Delcroix'

Hannes Delcroix maakte de transfer van RSC Anderlecht naar Burnley, maar in Engeland kon de verdediger nog geen potten breken. Nu is een verrassende last minute-wintertransfer op komst.

Delcroix werd in het verleden al aangeboden bij Standard Luik, maar het voormalige jeugdproduct van Anderlecht wees de Rouches af. Een terugkeer naar de Jupiler Pro League lijkt voorlopig niet aan de orde. Delcroix wil slagen in het buitenland.

LEES OOK: ‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Uitleenbeurt op komst 

Bij Burnley kwam Delcroix dit seizoen echter nog niet in actie. Een vertrek lijkt de beste oplossing voor alle partijen. De 25-jarige Rode Duivel heeft bij Burnley nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van vier miljoen euro. De centrale verdediger werd destijds binnengehaald door Vincent Kompany.

Burnley legde een som van 3 miljoen euro op tafel die nog door bonussen kan oplopen tot 5 miljoen euro. Mede door blessureleed is Delcroix echter volledig naar de achtergrond verdwenen. Het jeugdproduct van Antwerp en Anderlecht zoekt nu andere oorden op. Het Franse FC Metz wordt nadrukkelijk genoemd.

Verrassende uitdaging

De naam van FC Metz is verrassend want Engelse media hadden verwacht dat Delcroix in Engeland zou blijven. Daar kwam onder meer Oxford United op de proppen om de verdediger op huurbasis over te nemen. Vervolgens werd het echter stil rond een transfer naar de Championship. Nu wil FC Metz (de nieuwe club van Arnaud Bodart) daar optimaal van profiteren.

Denk jij dat Hannes Delcroix nog zal slagen in het buitenland?

Meest recent

'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

0
0
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

8
8
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

36
36
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

83
83
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

85
85
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

82
82
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

47
47
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

171
171
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

521
521
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

93
93
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

62
62
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

78
78
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

264
264
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

160
160
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

172
172
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

55
55
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

242
242
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

59
59
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

115
115
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

585
585
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

223
223
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

139
139
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

297
297
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

510
510

Meer sportnieuws