‘Done deal: Antwerp verkoopt smaakmaker, exacte som onthuld’

door
‘Done deal: Antwerp verkoopt smaakmaker, exacte som onthuld’

Royal Antwerp FC zal afscheid nemen van Jacob Ondrejka. Gisteren kwam al naar buiten dat de Zweedse buitenspeler dicht bij een toptransfer naar het Italiaanse Parma stond en nu meldt journalist Nicolo Schira dat de transfer in kannen en kruiken is.

Ondrejka begon dit seizoen als een raket onder Jonas De Roeck bij Antwerp. De motor van de winger sputterde vervolgens een beetje, maar afgelopen speeldag was hij tegen Westerlo wel weer belangrijk met een assist. Nu maakt Ondrejka aldus een knaltransfer naar Italië. Bij Parma komt hij onder meer ex-Antwerp-middenvelder Mandela Keita tegen.

LEES OOK: ‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Done deal

In de Italiaanse media wordt al gesproken van een ‘done deal’. Antwerp legde zo’n 1,5 miljoen euro op tafel voor Ondrejka en nu zijn de exacte details van de deal bekendgemaakt. Antwerp ontvangt een transfersom van 6 miljoen euro plus 1,5 miljoen euro aan bonussen. In Parma ligt er een contract tot 2029 klaar voor Ondrejka.

De Zweedse international had bij Antwerp nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 7 miljoen euro. De 22-jarige linksbuiten zat dit seizoen al aan zeven doelpunten en vijf assists in 22 competitiewedstrijden. Zijn sterke statistieken worden nu beloond met een stap naar de Italiaanse Serie A.

Geld nodig

Antwerp heeft geld nodig. The Great Old heeft al een tijdje het plan om spelers te verkopen om miljoenen binnen te halen. Vorige mercato’s haalde stamnummer 1 al wat geld binnen met de verkoop van verschillende sterkhouders. Die trend zet het nu aldus verder met Ondrejka. Ook het Engelse Burnley en het Turkse Besiktas werden genoemd, maar Parma wint de strijd.

Doet Antwerp er goed aan Ondrejka nu te verkopen?

Meest recent

Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

14
14
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

94
94
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

53
53
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

51
51
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

286
286
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

113
113
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

75
75
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

557
557
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

159
159
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

359
359
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

315
315
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

213
213
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

195
195
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

535
535
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

162
162
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

255
255
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

127
127
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

84
84
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

190
190
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

599
599
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

281
281
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

848
848
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

117
117
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

507
507
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

951
951

Meer sportnieuws