‘Done deal: Antwerp verkoopt smaakmaker, exacte som onthuld’

842 stemmen
‘Done deal: Antwerp verkoopt smaakmaker, exacte som onthuld’

Royal Antwerp FC zal afscheid nemen van Jacob Ondrejka. Gisteren kwam al naar buiten dat de Zweedse buitenspeler dicht bij een toptransfer naar het Italiaanse Parma stond en nu meldt journalist Nicolo Schira dat de transfer in kannen en kruiken is.

Ondrejka begon dit seizoen als een raket onder Jonas De Roeck bij Antwerp. De motor van de winger sputterde vervolgens een beetje, maar afgelopen speeldag was hij tegen Westerlo wel weer belangrijk met een assist. Nu maakt Ondrejka aldus een knaltransfer naar Italië. Bij Parma komt hij onder meer ex-Antwerp-middenvelder Mandela Keita tegen.

LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Done deal

In de Italiaanse media wordt al gesproken van een ‘done deal’. Antwerp legde zo’n 1,5 miljoen euro op tafel voor Ondrejka en nu zijn de exacte details van de deal bekendgemaakt. Antwerp ontvangt een transfersom van 6 miljoen euro plus 1,5 miljoen euro aan bonussen. In Parma ligt er een contract tot 2029 klaar voor Ondrejka.

De Zweedse international had bij Antwerp nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 7 miljoen euro. De 22-jarige linksbuiten zat dit seizoen al aan zeven doelpunten en vijf assists in 22 competitiewedstrijden. Zijn sterke statistieken worden nu beloond met een stap naar de Italiaanse Serie A.

Geld nodig

Antwerp heeft geld nodig. The Great Old heeft al een tijdje het plan om spelers te verkopen om miljoenen binnen te halen. Vorige mercato’s haalde stamnummer 1 al wat geld binnen met de verkoop van verschillende sterkhouders. Die trend zet het nu aldus verder met Ondrejka. Ook het Engelse Burnley en het Turkse Besiktas werden genoemd, maar Parma wint de strijd.

Doet Antwerp er goed aan Ondrejka nu te verkopen?

Meest recent

‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

169
169
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

51
51
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

75
75
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

22
22
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

59
59
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

44
44
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

316
316
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

194
194
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

458
458
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

146
146
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

93
93
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

124
124
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

151
151
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

184
184
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

160
160
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

140
140
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

489
489
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

576
576
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

881
881
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

262
262
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

211
211
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

554
554
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

189
189
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

319
319
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1070
1070

Meer sportnieuws