Antwerp ziet pion plots vertrekken: “Ze moeten verkopen”

door
Antwerp ziet pion plots vertrekken: “Ze moeten verkopen”

Royal Antwerp FC heeft met Paul Gheysens een geldschieter die de club regelmatig uit de nood helpt. In de Raad van Bestuur zitten verschillende pionnen die verbonden zijn met Gheysens, maar Paul Muyters is een rasechte Antwerp-fan. Muyters stapt echter plots op.

Muyters kwam in december 2021 in de Raad van Bestuur, maar moet nu weg door zijn drukke agenda. Zo wordt de raad weer een stukje kleiner. Voorzitter Paul Gheysens, echtgenote Ria, zoon Michael, dochter Marie-Julie, Steve Van den Kerkhof, Jürgen Ingels en Jacques Vandermeiren blijven over.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Fractievoorzitter

Muyters heeft met volle teugen genoten van zijn samenwerking met Antwerp. “Als Antwerp-fan was het uniek om heel dat gebeuren vanop de eerste rij te kunnen volgen. Ik ging ook heel vaak mee op verplaatsing met Sven Jaecques en het was ongelofelijk om als bestuurder de dubbel mee te maken.”

Als politicus heeft hij echter geen tijd meer. “Maar sinds ik in juni fractievoorzitter van de N-VA in het Vlaams Parlement werd, kwam er veel werk bij en werd het moeilijk om nog veel vergaderingen en wedstrijden bij te wonen, zeker omdat ik ook tijd wil doorbrengen met mijn kleinkinderen. Mijn drukke agenda liet het niet meer toe.”

Sterkhouders verkopen

Muyters liet zich tegenover Het Nieuwsblad ook even uit over het nakende vertrek van sterkhouder Jacob Ondrejka. “Ik blijf natuurlijk wel supporter en wens de club het allerbeste toe. Als ik zie dat Ondrejka voor bijna 8 miljoen verkocht zou worden aan Parma, denk ik wel dat we de juiste weg zijn ingeslagen.”

Muyters beseft dat Antwerp spelers moet verkopen. “Als Belgische club moet je spelers verkopen, want anders kun je je hoofd niet meer boven water houden. Je kunt niet afhankelijk blijven van een mecenas, je moet naar een businessmodel waarin je zelfbedruipend bent.”

Is Antwerp op de goede weg om zelfbedruipend te worden?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

4
4
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

11
11
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

12
12
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

47
47
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

34
34
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

35
35
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

63
63
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

141
141
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

112
112
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

109
109
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

57
57
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

50
50
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

112
112
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

169
169
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

249
249
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

146
146
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

95
95
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

198
198
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

345
345
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

65
65
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

116
116
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

482
482
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

129
129
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

128
128
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

274
274

Meer sportnieuws