Antwerp ziet pion plots vertrekken: “Ze moeten verkopen”

door
Antwerp ziet pion plots vertrekken: “Ze moeten verkopen”

Royal Antwerp FC heeft met Paul Gheysens een geldschieter die de club regelmatig uit de nood helpt. In de Raad van Bestuur zitten verschillende pionnen die verbonden zijn met Gheysens, maar Paul Muyters is een rasechte Antwerp-fan. Muyters stapt echter plots op.

Muyters kwam in december 2021 in de Raad van Bestuur, maar moet nu weg door zijn drukke agenda. Zo wordt de raad weer een stukje kleiner. Voorzitter Paul Gheysens, echtgenote Ria, zoon Michael, dochter Marie-Julie, Steve Van den Kerkhof, Jürgen Ingels en Jacques Vandermeiren blijven over.

LEES OOK: 'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

Fractievoorzitter

Muyters heeft met volle teugen genoten van zijn samenwerking met Antwerp. “Als Antwerp-fan was het uniek om heel dat gebeuren vanop de eerste rij te kunnen volgen. Ik ging ook heel vaak mee op verplaatsing met Sven Jaecques en het was ongelofelijk om als bestuurder de dubbel mee te maken.”

Als politicus heeft hij echter geen tijd meer. “Maar sinds ik in juni fractievoorzitter van de N-VA in het Vlaams Parlement werd, kwam er veel werk bij en werd het moeilijk om nog veel vergaderingen en wedstrijden bij te wonen, zeker omdat ik ook tijd wil doorbrengen met mijn kleinkinderen. Mijn drukke agenda liet het niet meer toe.”

Sterkhouders verkopen

Muyters liet zich tegenover Het Nieuwsblad ook even uit over het nakende vertrek van sterkhouder Jacob Ondrejka. “Ik blijf natuurlijk wel supporter en wens de club het allerbeste toe. Als ik zie dat Ondrejka voor bijna 8 miljoen verkocht zou worden aan Parma, denk ik wel dat we de juiste weg zijn ingeslagen.”

Muyters beseft dat Antwerp spelers moet verkopen. “Als Belgische club moet je spelers verkopen, want anders kun je je hoofd niet meer boven water houden. Je kunt niet afhankelijk blijven van een mecenas, je moet naar een businessmodel waarin je zelfbedruipend bent.”

Is Antwerp op de goede weg om zelfbedruipend te worden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

50
50
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

186
186
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

57
57
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

198
198
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

213
213
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

182
182
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

191
191
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

39
39
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

72
72
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

173
173
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

136
136
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

47
47
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

109
109
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

171
171
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

122
122
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

174
174
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

234
234
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

241
241
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

778
778
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

180
180
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

99
99
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

149
149
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

62
62
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

369
369
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49

Meer sportnieuws