Antwerp ziet pion plots vertrekken: “Ze moeten verkopen”

door
Antwerp ziet pion plots vertrekken: “Ze moeten verkopen”

Royal Antwerp FC heeft met Paul Gheysens een geldschieter die de club regelmatig uit de nood helpt. In de Raad van Bestuur zitten verschillende pionnen die verbonden zijn met Gheysens, maar Paul Muyters is een rasechte Antwerp-fan. Muyters stapt echter plots op.

Muyters kwam in december 2021 in de Raad van Bestuur, maar moet nu weg door zijn drukke agenda. Zo wordt de raad weer een stukje kleiner. Voorzitter Paul Gheysens, echtgenote Ria, zoon Michael, dochter Marie-Julie, Steve Van den Kerkhof, Jürgen Ingels en Jacques Vandermeiren blijven over.

LEES OOK: Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Fractievoorzitter

Muyters heeft met volle teugen genoten van zijn samenwerking met Antwerp. “Als Antwerp-fan was het uniek om heel dat gebeuren vanop de eerste rij te kunnen volgen. Ik ging ook heel vaak mee op verplaatsing met Sven Jaecques en het was ongelofelijk om als bestuurder de dubbel mee te maken.”

Als politicus heeft hij echter geen tijd meer. “Maar sinds ik in juni fractievoorzitter van de N-VA in het Vlaams Parlement werd, kwam er veel werk bij en werd het moeilijk om nog veel vergaderingen en wedstrijden bij te wonen, zeker omdat ik ook tijd wil doorbrengen met mijn kleinkinderen. Mijn drukke agenda liet het niet meer toe.”

Sterkhouders verkopen

Muyters liet zich tegenover Het Nieuwsblad ook even uit over het nakende vertrek van sterkhouder Jacob Ondrejka. “Ik blijf natuurlijk wel supporter en wens de club het allerbeste toe. Als ik zie dat Ondrejka voor bijna 8 miljoen verkocht zou worden aan Parma, denk ik wel dat we de juiste weg zijn ingeslagen.”

Muyters beseft dat Antwerp spelers moet verkopen. “Als Belgische club moet je spelers verkopen, want anders kun je je hoofd niet meer boven water houden. Je kunt niet afhankelijk blijven van een mecenas, je moet naar een businessmodel waarin je zelfbedruipend bent.”

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

'Antwerp dumpt held genadeloos'
'Antwerp dumpt held genadeloos'
431

Is Antwerp op de goede weg om zelfbedruipend te worden?

Meest recent

Rode Duivels voor plotwending: plan Trump-kamp duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

11
11
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

79
79
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

47
47
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

19
19
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

92
92
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

95
95
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

45
45
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

137
137
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

99
99
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

150
150
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

127
127
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

75
75
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

201
201
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

91
91
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

147
147
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

290
290
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

299
299
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

28
28
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

646
646
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

441
441
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

263
263
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

410
410
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

117
117
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

84
84
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

59
59

Meer sportnieuws