De Bruyne dropt grote hint: “Dat staat er te gebeuren…”

door
De Bruyne dropt grote hint: “Dat staat er te gebeuren…”

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Het contract van de Rode Duivel loopt komende zomer af bij Manchester City waardoor hij al mag onderhandelen met andere clubs. Saudi-Arabië, de Verenigde Staten en zelfs Turkije werden eerder al genoemd. 

In Saudi-Arabië hopen ze met De Bruyne een nieuwe ster binnen te halen terwijl MLS-club San Diego van KDB het gezicht van de gloednieuwe club willen maken. Ook Fenerbahçe werd al genoemd, maar dat leek meer een Turkse kwakkel te zijn. In een interview dropte KDB een grote hint over zijn toekomst.

LEES OOK: DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

Er staat wat te gebeuren

De Bruyne schitterende afgelopen speeldag als vanouds in de Premier League. De spelverdeler gaf drie assists in de 0-6 van Man City tegen Ipswich. Nu wacht de Champions League-clash tegen PSG. “Ik heb nog niet met de club gesproken. Ik wilde eerst herstellen en het gaat beter, dus ik ben blij.”

De Bruyne laat alvast weten dat er wel wat staat te gebeuren. “We zullen wel zien, er zal alvast iets gebeuren. Ik voel me beter, dat is duidelijk. Het was een vervelende blessure, maar ik heb het gevoel dat ik steeds beter word, mijn conditie terug op het peil aan het krijgen ben en de manier waarop ik loop verbeterd.”

Titelrace voorbij?

De Bruyne sprak ook over de titelrace in de Premier League. Man City lijkt uitgeteld nadat het Liverpool al twaalf punten zag uitlopen. “Ik denk niet dat we nu naar hen moeten kijken”, zei de Rode Duivel aan Sky Sports. “We moeten gewoon proberen om meer overwinningen te pakken, met een belangrijke match in Parijs die eraan komt. Dus we hebben niet veel tijd om na te denken.”

Vind jij dat De Bruyne Man City moet verlaten?

Meest recent

AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

10
10
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

87
87
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

101
101
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

78
78
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

353
353
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

201
201
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

132
132
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

113
113
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

164
164
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

56
56
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

568
568
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

48
48
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

68
68
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

95
95
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

387
387
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

57
57
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

102
102
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

162
162
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

346
346
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

353
353
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

267
267
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

120
120
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

205
205

Meer sportnieuws