‘Anderlecht krijgt stevige concurrentie voor toptalent’

door
‘Anderlecht krijgt stevige concurrentie voor toptalent’

RSC Anderlecht is bezig aan een drukke wintermercato. Olivier Renard wil de harten van de fans veroveren met enkele versterkingen. Paars-Wit haalde eerder al César Huerta, Adryelson, Kanaté en Sternal en het ziet er naar uit dat het nog lang niet klaar is. 

Renard kijkt vooral uit naar jonge spelers en toptalent Kevin Dodaj is één van de spelers die nadrukkelijk in verband wordt gebracht met RSC Anderlecht. Foot Mercato laat echter weten dat Paars-Wit met stevige concurrentie moet afrekenen.

LEES OOK: Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

Albanese jeugdinternational

Dodaj is een Albanese jeugdinternational en in eigen land wordt de flankaanvaller gezien als een toptalent. De 19-jarige Dodaj staat nog tot 2027 onder contract bij het Albanese KF Vllaznia met een marktwaarde van 350.000 euro. Verschillende clubs liggen op de loer om de aanvaller binnen te halen.

Ondanks zijn jonge leeftijd is Dodaj een absolute sterkhouder in Albanië. In 20 competitiewedstrijden wist hij vier keer te scoren en twee assists te geven. Ook kwam de winger al in actie in de kwalificatiewedstrijden voor de Conference League. Ook RC Lens, Sassulo, Kolos Kovalivka en Vejle houden Dodaj in de gaten.

RSCA Futures

RSC Anderlecht lijkt Dodaj vooral te halen voor de RSCA Futures. De jonkies van Paars-Wit strijden in de Challenger Pro League tegen de degradatie en dat wil de club absoluut zien te vermijden. De RSCA Futures zijn een ideaal opstapje voor talenten om zich klaar te stomen voor de A-kern.

Zou Dodaj een goede transfer zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

0
0
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

55
55
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

15
15
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

68
68
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

129
129
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

214
214
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

102
102
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

133
133
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

97
97
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

121
121
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

145
145
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

539
539
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

566
566
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

47
47
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

249
249
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

101
101
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

187
187
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

146
146
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

47
47
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

265
265
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

40
40
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

313
313
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

509
509
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

141
141
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

395
395

Meer sportnieuws