‘Anderlecht krijgt stevige concurrentie voor toptalent’

door
‘Anderlecht krijgt stevige concurrentie voor toptalent’

RSC Anderlecht is bezig aan een drukke wintermercato. Olivier Renard wil de harten van de fans veroveren met enkele versterkingen. Paars-Wit haalde eerder al César Huerta, Adryelson, Kanaté en Sternal en het ziet er naar uit dat het nog lang niet klaar is. 

Renard kijkt vooral uit naar jonge spelers en toptalent Kevin Dodaj is één van de spelers die nadrukkelijk in verband wordt gebracht met RSC Anderlecht. Foot Mercato laat echter weten dat Paars-Wit met stevige concurrentie moet afrekenen.

LEES OOK: ‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Albanese jeugdinternational

Dodaj is een Albanese jeugdinternational en in eigen land wordt de flankaanvaller gezien als een toptalent. De 19-jarige Dodaj staat nog tot 2027 onder contract bij het Albanese KF Vllaznia met een marktwaarde van 350.000 euro. Verschillende clubs liggen op de loer om de aanvaller binnen te halen.

Ondanks zijn jonge leeftijd is Dodaj een absolute sterkhouder in Albanië. In 20 competitiewedstrijden wist hij vier keer te scoren en twee assists te geven. Ook kwam de winger al in actie in de kwalificatiewedstrijden voor de Conference League. Ook RC Lens, Sassulo, Kolos Kovalivka en Vejle houden Dodaj in de gaten.

RSCA Futures

RSC Anderlecht lijkt Dodaj vooral te halen voor de RSCA Futures. De jonkies van Paars-Wit strijden in de Challenger Pro League tegen de degradatie en dat wil de club absoluut zien te vermijden. De RSCA Futures zijn een ideaal opstapje voor talenten om zich klaar te stomen voor de A-kern.

Zou Dodaj een goede transfer zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

57
57
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

13
13
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

65
65
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

33
33
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

61
61
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

195
195
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

199
199
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

59
59
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

290
290
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

106
106
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

249
249
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

369
369
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

261
261
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

546
546
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

225
225
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

167
167
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

119
119
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

170
170
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

92
92
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

275
275
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

670
670
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

142
142
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

200
200

Meer sportnieuws