Anderlecht heeft goudhaantje beet: “Onbevangen en dreigend”

669 stemmen
Anderlecht heeft goudhaantje beet: “Onbevangen en dreigend”

Het Belgische voetbal maakte afgelopen speeldag kennis met César Huerta. De Mexicaan mocht tegen KV Kortrijk invallen en de flankaanvaller wist meteen te scoren, zij het na een knappe actie van Angulo. Tijdens Extra Time waren de reacties alvast veelbelovend.

Het was een eerste kennismaking met Huerta, maar een goed begin is al het halve werk. Frank Boeckx, Peter Vandenbempt, Filip Joos en Wesley Sonck bespraken de mogelijkheden van de Mexicaanse winger bij Anderlecht.

LEES OOK: Compper trekt vol de kaart van de jeugd bij Antwerp

Nieuw goudhaantje?

Huerta stond op verschillende lijstjes van Europese clubs, maar koos uiteindelijk voor Anderlecht. Volgens voormalige Anderlecht-doelman Boeckx heeft Paars-Wit een nieuw goudhaantje in huis. "Het is iemand die dreiging brengt en die een actie durft opzetten. Hij is onbevangen”, citeert Sporza.

Joos noemde Huerta een personage door zijn looks en dribbels, maar Vandenbempt zag meteen een band met de fans. "Hij komt in een warm bad terecht. Zijn naam werd al gescandeerd tijdens verschillende matchen. Hij straalt ongelooflijk veel levensvreugde en goesting uit. Ook na de match met de supporters."

Publiekslieveling

Huerta is de eerste Mexicaan ooit in het shirt van Anderlecht en het dribbelwonder lijkt alles in huis te hebben om een publiekslieveling te worden in het Lotto Park. “Het lijkt een publiekspeler te zijn. Als je dan ook nog eens goed bent met het publiek in Anderlecht. Hij wil zijn truitje natmaken en hij doet die vuile meters.”

Zelfs na de match sprintte Huerta iedereen er nog af. "Dit bewijst dat hij de mensen nog niet begrijpt en dat hij het koud heeft in België. Je wint met 0-2 en er loopt dan iemand zo weg. Ik zou mijn beste Spaans bovengehaald hebben om hem de levieten te lezen”, aldus Boeckx met een lach.

Denk jij dat Huerta een publiekslieveling zal worden bij Anderlecht?

Meest recent

De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

3
3
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

5
5
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

157
157
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

60
60
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

10
10
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

62
62
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

228
228
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

156
156
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

42
42
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

87
87
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

226
226
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

83
83
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

476
476
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

356
356
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

158
158
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

187
187
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

584
584
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

427
427
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

127
127
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

349
349
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

238
238
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

287
287
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

176
176
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

99
99
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

572
572

Meer sportnieuws