Anderlecht heeft goudhaantje beet: “Onbevangen en dreigend”

door
Anderlecht heeft goudhaantje beet: “Onbevangen en dreigend”

Het Belgische voetbal maakte afgelopen speeldag kennis met César Huerta. De Mexicaan mocht tegen KV Kortrijk invallen en de flankaanvaller wist meteen te scoren, zij het na een knappe actie van Angulo. Tijdens Extra Time waren de reacties alvast veelbelovend.

Het was een eerste kennismaking met Huerta, maar een goed begin is al het halve werk. Frank Boeckx, Peter Vandenbempt, Filip Joos en Wesley Sonck bespraken de mogelijkheden van de Mexicaanse winger bij Anderlecht.

LEES OOK: Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

Nieuw goudhaantje?

Huerta stond op verschillende lijstjes van Europese clubs, maar koos uiteindelijk voor Anderlecht. Volgens voormalige Anderlecht-doelman Boeckx heeft Paars-Wit een nieuw goudhaantje in huis. "Het is iemand die dreiging brengt en die een actie durft opzetten. Hij is onbevangen”, citeert Sporza.

Joos noemde Huerta een personage door zijn looks en dribbels, maar Vandenbempt zag meteen een band met de fans. "Hij komt in een warm bad terecht. Zijn naam werd al gescandeerd tijdens verschillende matchen. Hij straalt ongelooflijk veel levensvreugde en goesting uit. Ook na de match met de supporters."

Publiekslieveling

Huerta is de eerste Mexicaan ooit in het shirt van Anderlecht en het dribbelwonder lijkt alles in huis te hebben om een publiekslieveling te worden in het Lotto Park. “Het lijkt een publiekspeler te zijn. Als je dan ook nog eens goed bent met het publiek in Anderlecht. Hij wil zijn truitje natmaken en hij doet die vuile meters.”

Zelfs na de match sprintte Huerta iedereen er nog af. "Dit bewijst dat hij de mensen nog niet begrijpt en dat hij het koud heeft in België. Je wint met 0-2 en er loopt dan iemand zo weg. Ik zou mijn beste Spaans bovengehaald hebben om hem de levieten te lezen”, aldus Boeckx met een lach.

Denk jij dat Huerta een publiekslieveling zal worden bij Anderlecht?

Meest recent

Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

89
89
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

49
49
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

326
326
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

40
40
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

220
220
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

470
470
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

131
131
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

183
183
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

281
281
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

285
285
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

345
345
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

510
510
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

170
170
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

289
289
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

486
486
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

377
377
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

193
193
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

420
420
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

332
332
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

196
196
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

726
726
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

278
278
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

365
365
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

314
314

Meer sportnieuws