Anderlecht heeft goudhaantje beet: “Onbevangen en dreigend”

door
Anderlecht heeft goudhaantje beet: “Onbevangen en dreigend”

Het Belgische voetbal maakte afgelopen speeldag kennis met César Huerta. De Mexicaan mocht tegen KV Kortrijk invallen en de flankaanvaller wist meteen te scoren, zij het na een knappe actie van Angulo. Tijdens Extra Time waren de reacties alvast veelbelovend.

Het was een eerste kennismaking met Huerta, maar een goed begin is al het halve werk. Frank Boeckx, Peter Vandenbempt, Filip Joos en Wesley Sonck bespraken de mogelijkheden van de Mexicaanse winger bij Anderlecht.

LEES OOK: ‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Nieuw goudhaantje?

Huerta stond op verschillende lijstjes van Europese clubs, maar koos uiteindelijk voor Anderlecht. Volgens voormalige Anderlecht-doelman Boeckx heeft Paars-Wit een nieuw goudhaantje in huis. "Het is iemand die dreiging brengt en die een actie durft opzetten. Hij is onbevangen”, citeert Sporza.

Joos noemde Huerta een personage door zijn looks en dribbels, maar Vandenbempt zag meteen een band met de fans. "Hij komt in een warm bad terecht. Zijn naam werd al gescandeerd tijdens verschillende matchen. Hij straalt ongelooflijk veel levensvreugde en goesting uit. Ook na de match met de supporters."

Publiekslieveling

Huerta is de eerste Mexicaan ooit in het shirt van Anderlecht en het dribbelwonder lijkt alles in huis te hebben om een publiekslieveling te worden in het Lotto Park. “Het lijkt een publiekspeler te zijn. Als je dan ook nog eens goed bent met het publiek in Anderlecht. Hij wil zijn truitje natmaken en hij doet die vuile meters.”

Zelfs na de match sprintte Huerta iedereen er nog af. "Dit bewijst dat hij de mensen nog niet begrijpt en dat hij het koud heeft in België. Je wint met 0-2 en er loopt dan iemand zo weg. Ik zou mijn beste Spaans bovengehaald hebben om hem de levieten te lezen”, aldus Boeckx met een lach.

Denk jij dat Huerta een publiekslieveling zal worden bij Anderlecht?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

93
93
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

23
23
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

95
95
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

90
90
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

63
63
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

222
222
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

99
99
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

511
511
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

391
391
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

439
439
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

115
115
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

597
597
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

211
211
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

266
266
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

327
327
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

233
233
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

209
209
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

89
89
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

104
104
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

318
318
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

304
304
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

273
273

Meer sportnieuws