Anderlecht heeft goudhaantje beet: “Onbevangen en dreigend”

669 stemmen
Anderlecht heeft goudhaantje beet: “Onbevangen en dreigend”

Het Belgische voetbal maakte afgelopen speeldag kennis met César Huerta. De Mexicaan mocht tegen KV Kortrijk invallen en de flankaanvaller wist meteen te scoren, zij het na een knappe actie van Angulo. Tijdens Extra Time waren de reacties alvast veelbelovend.

Het was een eerste kennismaking met Huerta, maar een goed begin is al het halve werk. Frank Boeckx, Peter Vandenbempt, Filip Joos en Wesley Sonck bespraken de mogelijkheden van de Mexicaanse winger bij Anderlecht.

LEES OOK: De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Nieuw goudhaantje?

Huerta stond op verschillende lijstjes van Europese clubs, maar koos uiteindelijk voor Anderlecht. Volgens voormalige Anderlecht-doelman Boeckx heeft Paars-Wit een nieuw goudhaantje in huis. "Het is iemand die dreiging brengt en die een actie durft opzetten. Hij is onbevangen”, citeert Sporza.

Joos noemde Huerta een personage door zijn looks en dribbels, maar Vandenbempt zag meteen een band met de fans. "Hij komt in een warm bad terecht. Zijn naam werd al gescandeerd tijdens verschillende matchen. Hij straalt ongelooflijk veel levensvreugde en goesting uit. Ook na de match met de supporters."

Publiekslieveling

Huerta is de eerste Mexicaan ooit in het shirt van Anderlecht en het dribbelwonder lijkt alles in huis te hebben om een publiekslieveling te worden in het Lotto Park. “Het lijkt een publiekspeler te zijn. Als je dan ook nog eens goed bent met het publiek in Anderlecht. Hij wil zijn truitje natmaken en hij doet die vuile meters.”

Zelfs na de match sprintte Huerta iedereen er nog af. "Dit bewijst dat hij de mensen nog niet begrijpt en dat hij het koud heeft in België. Je wint met 0-2 en er loopt dan iemand zo weg. Ik zou mijn beste Spaans bovengehaald hebben om hem de levieten te lezen”, aldus Boeckx met een lach.

Denk jij dat Huerta een publiekslieveling zal worden bij Anderlecht?

Meest recent

RWDM grijpt naast licentie: reddingsboei Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

18
18
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

22
22
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

133
133
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

108
108
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

100
100
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

68
68
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

78
78
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

119
119
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

84
84
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

77
77
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

385
385
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

104
104
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

258
258
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

154
154
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

362
362
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

219
219
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

158
158
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

444
444
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

140
140
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

331
331
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

312
312
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

263
263

Meer sportnieuws