Anderlecht heeft goudhaantje beet: “Onbevangen en dreigend”

669 stemmen
Anderlecht heeft goudhaantje beet: “Onbevangen en dreigend”

Het Belgische voetbal maakte afgelopen speeldag kennis met César Huerta. De Mexicaan mocht tegen KV Kortrijk invallen en de flankaanvaller wist meteen te scoren, zij het na een knappe actie van Angulo. Tijdens Extra Time waren de reacties alvast veelbelovend.

Het was een eerste kennismaking met Huerta, maar een goed begin is al het halve werk. Frank Boeckx, Peter Vandenbempt, Filip Joos en Wesley Sonck bespraken de mogelijkheden van de Mexicaanse winger bij Anderlecht.

LEES OOK: Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Nieuw goudhaantje?

Huerta stond op verschillende lijstjes van Europese clubs, maar koos uiteindelijk voor Anderlecht. Volgens voormalige Anderlecht-doelman Boeckx heeft Paars-Wit een nieuw goudhaantje in huis. "Het is iemand die dreiging brengt en die een actie durft opzetten. Hij is onbevangen”, citeert Sporza.

Joos noemde Huerta een personage door zijn looks en dribbels, maar Vandenbempt zag meteen een band met de fans. "Hij komt in een warm bad terecht. Zijn naam werd al gescandeerd tijdens verschillende matchen. Hij straalt ongelooflijk veel levensvreugde en goesting uit. Ook na de match met de supporters."

Publiekslieveling

Huerta is de eerste Mexicaan ooit in het shirt van Anderlecht en het dribbelwonder lijkt alles in huis te hebben om een publiekslieveling te worden in het Lotto Park. “Het lijkt een publiekspeler te zijn. Als je dan ook nog eens goed bent met het publiek in Anderlecht. Hij wil zijn truitje natmaken en hij doet die vuile meters.”

Zelfs na de match sprintte Huerta iedereen er nog af. "Dit bewijst dat hij de mensen nog niet begrijpt en dat hij het koud heeft in België. Je wint met 0-2 en er loopt dan iemand zo weg. Ik zou mijn beste Spaans bovengehaald hebben om hem de levieten te lezen”, aldus Boeckx met een lach.

Denk jij dat Huerta een publiekslieveling zal worden bij Anderlecht?

Meest recent

SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

0
0
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

22
22
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

156
156
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

373
373
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

50
50
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

167
167
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

106
106
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

114
114
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

218
218
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

35
35
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

36
36
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

139
139
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

456
456
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

220
220
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

207
207
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

134
134
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

86
86
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

433
433
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

334
334
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

142
142
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

136
136
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

23
23
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

127
127
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

562
562
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

347
347

Meer sportnieuws