Vrancken niet langer coach van AA Gent

door
Vrancken niet langer coach van AA Gent

Wouter Vrancken is niet langer coach van AA Gent. Beide partijen zijn in onderling overleg uit elkaar gegaan. Dat laat de club weten via de officiële kanalen. Vrancken was pas sinds afgelopen zomer aan de slag bij AA Gent.

LEES OOK: Maakte AA Gent een fout? "Heb er graag gewerkt"

Vrancken verlaat AA Gent

"KAA Gent en Wouter Vrancken hebben in onderling overleg besloten om hun huidige samenwerking te beëindigen in het belang van de optimalisatie van de sportieve prestaties, de verdere uitbouw en continuïteit van de club", laat de club weten.

Vrancken sprak via de website. "Graag wil ik Sam, mijn staf, de spelers en alle medewerkers van KAA Gent bedanken voor de voorbije periode. De club en ik hebben samen de beslissing genomen om onze goede samenwerking voortijdig te beëindigen. Op deze manier willen we een nieuwe drive creëren om de positie die we vasthebben ook vast te houden en eventueel te verbeteren. Deze déclic zou dit moeten kunnen optimaliseren. Bedankt."

Reactie Baro en Vrancken

Eigenaar Sam Baro gaf ook een reactie. "We hebben heel constructief en met wederzijds respect verschillende malen uitvoerig overlegd om tot deze gezamenlijke beslissing te komen. Samen met alle medewerkers en spelers van de club wil ik Wouter van harte bedanken voor de afgelopen periode. We waarderen zijn ongelofelijke inzet en toewijding als mens en als coach. We wensen Wouter alle succes in de toekomst."

AA Gent kende tot op heden een moeizaam seizoen, maar voorlopig is er nog veel perspectief. De Buffalo's staan zesde in de Jupiler Pro League en gaan ook door in de Conference League. AA Gent zal een van de komende dagen wellicht een nieuwe trainer gaan voorstellen.

Correcte beslissing

Meest recent

Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

52
52
De Bruyne krijgt cruciaal transfernieuws bij Napoli

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

22
22
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

88
88
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

270
270
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

107
107
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

123
123
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

223
223
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

566
566
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

225
225
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

313
313
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

300
300
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

356
356
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

234
234
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

91
91
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

772
772
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

174
174
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

544
544
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

170
170
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

353
353
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

184
184
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

179
179
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

404
404
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

613
613
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

132
132
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

753
753

Meer sportnieuws