'Done deal: AA Gent strikt vervanger voor steunpilaar'

door
'Done deal: AA Gent strikt vervanger voor steunpilaar'

Wouter Vrancken wordt naar eigen zeggen ongeduldig van het gebrek aan versterking, maar volgens Arnar Vidarsson zal het niet lang meer duren voor hij op zijn wenken wordt bediend. Dat lijkt ook te kloppen, want AA Gent staat op een zucht van een volgende winteraanwinst.

Tot dusver staat de teller met Leonardo Lopes en Tom Vandenberghe reeds op twee stuks in de Planet Group Arena, maar daarmee is de honger toch verre van gestild. Vooral in het offensief compartiment blijft er namelijk werk aan de winkel. Zo staat een spits met stip bovenaan de verlanglijst van de Buffalo's.

LEES OOK: Terecht rood voor Gent? Deschacht velt duidelijk oordeel

Gent heeft Kotto beet

Terwijl ook een flankaanvaller geen overbodige luxe lijkt maken de Gentenaren echter eerst werk van vers bloed achterin. Tenslotte geraakte zondag bekend dat Samuel Kotto de volgende nieuwkomer wordt. Ondertussen lijkt het louter nog een kwestie van tijd voor de 21-jarige Kameroener wordt voorgesteld.

Het Nieuwsblad bevestigt nogmaals dat de deal min of meer in kannen en kruiken is. Tenzij de medische testen maandag nog roet in het eten gooien zou Kotto daags nadien zijn kribbel zetten onder een contract tot medio 2028 bij de Gentenaren, die de linksvoetige verdediger per direct overnemen van Malmö.

Opvolger Torunarigha

Naast zijn persoonlijke overeenkomst is de transfer nog volgens de krant ook op clubniveau inmiddels immers helemaal rond. "De Buffalo's hebben alle akkoorden op zak", klinkt het. Naar verluidt legt Gent ongeveer 800 duizend euro op tafel voor Kotto, aangevuld met nog eens een half miljoen aan bonussen.

Of de nieuwste aanwinst snel een meerwaarde zal vormen valt gezien zijn gebrek aan ervaring wel nog af te wachten. Al anticipeert Gent wellicht vooral op de nakende exit van Jordan Torunarigha, wiens contract straks afloopt. Door hem nu al in huis te halen krijgt zijn vervanger de tijd om zich aan te passen.

Denkt u dat Kotto snel zal spelen?

Meest recent

Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

34
34
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

14
14
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

38
38
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

79
79
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

37
37
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

193
193
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

334
334
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

937
937
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

248
248
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

146
146
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

110
110
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

117
117
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

124
124
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

199
199
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

260
260
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

208
208
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

237
237
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

196
196
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

191
191
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

521
521
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

611
611
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

114
114
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

321
321
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

107
107
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

197
197

Meer sportnieuws