'Done deal: AA Gent strikt vervanger voor steunpilaar'

door
'Done deal: AA Gent strikt vervanger voor steunpilaar'

Wouter Vrancken wordt naar eigen zeggen ongeduldig van het gebrek aan versterking, maar volgens Arnar Vidarsson zal het niet lang meer duren voor hij op zijn wenken wordt bediend. Dat lijkt ook te kloppen, want AA Gent staat op een zucht van een volgende winteraanwinst.

Tot dusver staat de teller met Leonardo Lopes en Tom Vandenberghe reeds op twee stuks in de Planet Group Arena, maar daarmee is de honger toch verre van gestild. Vooral in het offensief compartiment blijft er namelijk werk aan de winkel. Zo staat een spits met stip bovenaan de verlanglijst van de Buffalo's.

LEES OOK: Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Gent heeft Kotto beet

Terwijl ook een flankaanvaller geen overbodige luxe lijkt maken de Gentenaren echter eerst werk van vers bloed achterin. Tenslotte geraakte zondag bekend dat Samuel Kotto de volgende nieuwkomer wordt. Ondertussen lijkt het louter nog een kwestie van tijd voor de 21-jarige Kameroener wordt voorgesteld.

Het Nieuwsblad bevestigt nogmaals dat de deal min of meer in kannen en kruiken is. Tenzij de medische testen maandag nog roet in het eten gooien zou Kotto daags nadien zijn kribbel zetten onder een contract tot medio 2028 bij de Gentenaren, die de linksvoetige verdediger per direct overnemen van Malmö.

Opvolger Torunarigha

Naast zijn persoonlijke overeenkomst is de transfer nog volgens de krant ook op clubniveau inmiddels immers helemaal rond. "De Buffalo's hebben alle akkoorden op zak", klinkt het. Naar verluidt legt Gent ongeveer 800 duizend euro op tafel voor Kotto, aangevuld met nog eens een half miljoen aan bonussen.

Of de nieuwste aanwinst snel een meerwaarde zal vormen valt gezien zijn gebrek aan ervaring wel nog af te wachten. Al anticipeert Gent wellicht vooral op de nakende exit van Jordan Torunarigha, wiens contract straks afloopt. Door hem nu al in huis te halen krijgt zijn vervanger de tijd om zich aan te passen.

Denkt u dat Kotto snel zal spelen?

Meest recent

'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

17
17
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

21
21
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

63
63
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

57
57
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

306
306
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

61
61
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

130
130
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

71
71
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

144
144
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

164
164
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

136
136
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

333
333
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

356
356
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

95
95
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

288
288
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

299
299
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

72
72
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

233
233
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

284
284
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

80
80
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

242
242
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

131
131
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

122
122
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

98
98
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

640
640

Meer sportnieuws