'Done deal: AA Gent strikt vervanger voor steunpilaar'

633 stemmen
'Done deal: AA Gent strikt vervanger voor steunpilaar'

Wouter Vrancken wordt naar eigen zeggen ongeduldig van het gebrek aan versterking, maar volgens Arnar Vidarsson zal het niet lang meer duren voor hij op zijn wenken wordt bediend. Dat lijkt ook te kloppen, want AA Gent staat op een zucht van een volgende winteraanwinst.

Tot dusver staat de teller met Leonardo Lopes en Tom Vandenberghe reeds op twee stuks in de Planet Group Arena, maar daarmee is de honger toch verre van gestild. Vooral in het offensief compartiment blijft er namelijk werk aan de winkel. Zo staat een spits met stip bovenaan de verlanglijst van de Buffalo's.

LEES OOK: Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

Gent heeft Kotto beet

Terwijl ook een flankaanvaller geen overbodige luxe lijkt maken de Gentenaren echter eerst werk van vers bloed achterin. Tenslotte geraakte zondag bekend dat Samuel Kotto de volgende nieuwkomer wordt. Ondertussen lijkt het louter nog een kwestie van tijd voor de 21-jarige Kameroener wordt voorgesteld.

Het Nieuwsblad bevestigt nogmaals dat de deal min of meer in kannen en kruiken is. Tenzij de medische testen maandag nog roet in het eten gooien zou Kotto daags nadien zijn kribbel zetten onder een contract tot medio 2028 bij de Gentenaren, die de linksvoetige verdediger per direct overnemen van Malmö.

Opvolger Torunarigha

Naast zijn persoonlijke overeenkomst is de transfer nog volgens de krant ook op clubniveau inmiddels immers helemaal rond. "De Buffalo's hebben alle akkoorden op zak", klinkt het. Naar verluidt legt Gent ongeveer 800 duizend euro op tafel voor Kotto, aangevuld met nog eens een half miljoen aan bonussen.

Of de nieuwste aanwinst snel een meerwaarde zal vormen valt gezien zijn gebrek aan ervaring wel nog af te wachten. Al anticipeert Gent wellicht vooral op de nakende exit van Jordan Torunarigha, wiens contract straks afloopt. Door hem nu al in huis te halen krijgt zijn vervanger de tijd om zich aan te passen.

Denkt u dat Kotto snel zal spelen?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

165
165
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

127
127
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

135
135
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

34
34
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

54
54
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

203
203
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

48
48
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

207
207
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

84
84
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

382
382
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

363
363
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

156
156
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

204
204
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

391
391
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

200
200
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

116
116
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

426
426
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

422
422
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

663
663
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

790
790
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

298
298
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

473
473
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

260
260
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

310
310

Meer sportnieuws