'Done deal: AA Gent strikt vervanger voor steunpilaar'

door
'Done deal: AA Gent strikt vervanger voor steunpilaar'

Wouter Vrancken wordt naar eigen zeggen ongeduldig van het gebrek aan versterking, maar volgens Arnar Vidarsson zal het niet lang meer duren voor hij op zijn wenken wordt bediend. Dat lijkt ook te kloppen, want AA Gent staat op een zucht van een volgende winteraanwinst.

Tot dusver staat de teller met Leonardo Lopes en Tom Vandenberghe reeds op twee stuks in de Planet Group Arena, maar daarmee is de honger toch verre van gestild. Vooral in het offensief compartiment blijft er namelijk werk aan de winkel. Zo staat een spits met stip bovenaan de verlanglijst van de Buffalo's.

LEES OOK: Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Gent heeft Kotto beet

Terwijl ook een flankaanvaller geen overbodige luxe lijkt maken de Gentenaren echter eerst werk van vers bloed achterin. Tenslotte geraakte zondag bekend dat Samuel Kotto de volgende nieuwkomer wordt. Ondertussen lijkt het louter nog een kwestie van tijd voor de 21-jarige Kameroener wordt voorgesteld.

Het Nieuwsblad bevestigt nogmaals dat de deal min of meer in kannen en kruiken is. Tenzij de medische testen maandag nog roet in het eten gooien zou Kotto daags nadien zijn kribbel zetten onder een contract tot medio 2028 bij de Gentenaren, die de linksvoetige verdediger per direct overnemen van Malmö.

Opvolger Torunarigha

Naast zijn persoonlijke overeenkomst is de transfer nog volgens de krant ook op clubniveau inmiddels immers helemaal rond. "De Buffalo's hebben alle akkoorden op zak", klinkt het. Naar verluidt legt Gent ongeveer 800 duizend euro op tafel voor Kotto, aangevuld met nog eens een half miljoen aan bonussen.

Of de nieuwste aanwinst snel een meerwaarde zal vormen valt gezien zijn gebrek aan ervaring wel nog af te wachten. Al anticipeert Gent wellicht vooral op de nakende exit van Jordan Torunarigha, wiens contract straks afloopt. Door hem nu al in huis te halen krijgt zijn vervanger de tijd om zich aan te passen.

Denkt u dat Kotto snel zal spelen?

Meest recent

Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

1
1
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

6
6
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

118
118
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

121
121
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

65
65
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

39
39
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

108
108
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

173
173
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

329
329
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

128
128
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

70
70
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

58
58
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

62
62
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

150
150
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

145
145
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

386
386
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

81
81
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

34
34
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

142
142
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

167
167
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

73
73
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

794
794
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

271
271

Meer sportnieuws