Verrassing bij Club Brugge: oude bekende keert terug

2543 stemmen
Verrassing bij Club Brugge: oude bekende keert terug

Club Brugge staat op het punt om met Vince Osuji een eerste winteraanwinst vast te leggen. De jonge Nigeriaan zal wellicht eerst aansluiten bij Club NXT, waar zopas zowaar ook een oude bekende neerstreek.

Via de officiële kanalen meldt men tenslotte dat Thibaut Van Acker opnieuw zijn intrek heeft genomen in Westkapelle. De 33-middenvelder genoot zijn volledige jeugdopleiding bij Blauw-Zwart, waar hij ook 52 keer in actie kwam voor het eerste elftal.

LEES OOK: Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Van Acker naar Club NXT

Helemaal doorbreken lukte evenwel niet, waarna Van Acker zijn geluk beproefde bij achtereenvolgens Beerschot, Cercle Brugge en KSV Roeselare. Na een buitenland avontuur bij MVV keerde hij in 2021 terug bij KSK Lierse Kempenzonen.

Vorige zomer volgde dan weer een overstap naar KMSK Deinze, dat de boeken moest neerleggen. Sinds het faillissement van de tweedeklasser zat Van Acker zonder club. Ook in Brugge ligt er nog niet meteen een contract voor hem klaar.

Duobaan speler-trainer?

Van Acker zal er namelijk gewoon meetrainen bij Club NXT om zijn conditie op peil te houden, met de voorwaarde dat hij mag vertrekken als er zich een mooie kans voordoet. Of hij ook in actie zal komen voor de beloften is nog niet duidelijk.

"Van Acker zal het trainingsprogramma volgen van de U23 van Club NXT. Hij neemt ook een trainersrol op binnen de academy. Hij zal meerdere dagen per week als Technical Coach worden ingezet bij de U15 en U16", klinkt het op de Brugse clubwebstek.

Denkt u dat Van Acker zal spelen voor Club NXT?

Meest recent

'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

5
5
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

26
26
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

66
66
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

14
14
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

123
123
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

117
117
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

610
610
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

801
801
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

291
291
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

171
171
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

245
245
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

186
186
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

54
54
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

145
145
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

167
167
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

98
98
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

39
39
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

70
70
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

111
111
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

83
83
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

165
165
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

343
343
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1105
1105
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

241
241

Meer sportnieuws