Hayen was 'supporter' van Juventus: "Vooral van hem"

door
Hayen was 'supporter' van Juventus:

Club Brugge speelt morgen tegen Juventus. Alle fans van Blauw-Zwart kijken uit naar deze galamatch. Het belooft een heksenketel te worden in het Jan Breydelstadion. Nicky Hayen kijkt uiteraard uit naar het treffen met de Oude Dame.

Juventus was vele jaren geleden een absolute Europese topclub die top drie was in Europa. Toen speelden er kleppers als Gianluigi Buffon, Alessandro Del Piero, Lilian Thuram en tal van andere wereldsterren. Hayen was toen wel fan van Juve, net als de jaren voordien toen Del Piero jonger was en samenspeelde met kleppers als Gianluca Vialli, Fabrizio Ravanelli en comsoorten.

LEES OOK: Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

Alessandro Del Piero

"Ik was eigenlijk vooral fan van Del Piero, dan heb je ook sympathie voor de ploeg. Dat is door de jaren heen niet veranderd. Maar die sympathie gaan we morgen opzij zetten", zei Hayen op de persbabbel.

Anno 2025 heeft Juventus absoluut niet meer die kleppers in de ploeg. De Oude Dame probeert wat jonger te worden en heeft zeker een aantal spelers in de rangen die zeer goed zijn. Maar Juve kent moeilijke jaren en wacht al sinds 2020 op een nieuwe landstitel. Voordien waren ze ongenaakbaar met negen titels op rij. 

Juventus niet meer dié topclub

Toch onderschat Hayen ze zeker niet. "Ze hebben een hele duidelijke structuur, en het is een moeilijk te ontwrichten blok. Ze spelen met pressing en een hoge intensiteit. Ze komen regelmatig op voorsprong en kiezen dan voor een compact blok. Dat is moeilijk te ontwrichten. Het feit dat ze nog geen enkele keer verloren in de Serie A, bewijst dat ze heel veel kwaliteit hebben."

Juventus telt voorlopig 11 punten in de Champions League, Club Brugge tikt af op 10. De winnaar van dit duel mag zich al opmaken voor minstens de play-offs van de Champions League. Er staat dus veel op het spel.

Gaat Club stunten tegen Juventus?

Meest recent

Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

24
24
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

33
33
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

32
32
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

33
33
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

90
90
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

23
23
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

34
34
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

217
217
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

163
163
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

153
153
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

116
116
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

95
95
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

18
18
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

158
158
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

53
53
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

94
94
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

277
277
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

128
128
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

424
424
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

151
151
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

385
385
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

124
124
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

243
243
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

130
130
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

572
572

Meer sportnieuws