Hayen was 'supporter' van Juventus: "Vooral van hem"

94
Hayen was 'supporter' van Juventus:

Club Brugge speelt morgen tegen Juventus. Alle fans van Blauw-Zwart kijken uit naar deze galamatch. Het belooft een heksenketel te worden in het Jan Breydelstadion. Nicky Hayen kijkt uiteraard uit naar het treffen met de Oude Dame.

Juventus was vele jaren geleden een absolute Europese topclub die top drie was in Europa. Toen speelden er kleppers als Gianluigi Buffon, Alessandro Del Piero, Lilian Thuram en tal van andere wereldsterren. Hayen was toen wel fan van Juve, net als de jaren voordien toen Del Piero jonger was en samenspeelde met kleppers als Gianluca Vialli, Fabrizio Ravanelli en comsoorten.

LEES OOK: 'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

Alessandro Del Piero

"Ik was eigenlijk vooral fan van Del Piero, dan heb je ook sympathie voor de ploeg. Dat is door de jaren heen niet veranderd. Maar die sympathie gaan we morgen opzij zetten", zei Hayen op de persbabbel.

Anno 2025 heeft Juventus absoluut niet meer die kleppers in de ploeg. De Oude Dame probeert wat jonger te worden en heeft zeker een aantal spelers in de rangen die zeer goed zijn. Maar Juve kent moeilijke jaren en wacht al sinds 2020 op een nieuwe landstitel. Voordien waren ze ongenaakbaar met negen titels op rij. 

Juventus niet meer dié topclub

Toch onderschat Hayen ze zeker niet. "Ze hebben een hele duidelijke structuur, en het is een moeilijk te ontwrichten blok. Ze spelen met pressing en een hoge intensiteit. Ze komen regelmatig op voorsprong en kiezen dan voor een compact blok. Dat is moeilijk te ontwrichten. Het feit dat ze nog geen enkele keer verloren in de Serie A, bewijst dat ze heel veel kwaliteit hebben."

Juventus telt voorlopig 11 punten in de Champions League, Club Brugge tikt af op 10. De winnaar van dit duel mag zich al opmaken voor minstens de play-offs van de Champions League. Er staat dus veel op het spel.

Gaat Club stunten tegen Juventus?

Meest recent

Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

15
15
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

20
20
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

69
69
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

31
31
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

44
44
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

41
41
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

49
49
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

59
59
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

3
3
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

153
153
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

67
67
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

146
146
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

73
73
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

97
97
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

75
75
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

171
171
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

69
69
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

104
104
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

199
199
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

293
293
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

250
250
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

359
359
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

149
149
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

136
136
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

102
102

Meer sportnieuws