Hayen was 'supporter' van Juventus: "Vooral van hem"

94 stemmen
Hayen was 'supporter' van Juventus:

Club Brugge speelt morgen tegen Juventus. Alle fans van Blauw-Zwart kijken uit naar deze galamatch. Het belooft een heksenketel te worden in het Jan Breydelstadion. Nicky Hayen kijkt uiteraard uit naar het treffen met de Oude Dame.

Juventus was vele jaren geleden een absolute Europese topclub die top drie was in Europa. Toen speelden er kleppers als Gianluigi Buffon, Alessandro Del Piero, Lilian Thuram en tal van andere wereldsterren. Hayen was toen wel fan van Juve, net als de jaren voordien toen Del Piero jonger was en samenspeelde met kleppers als Gianluca Vialli, Fabrizio Ravanelli en comsoorten.

LEES OOK: Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Alessandro Del Piero

"Ik was eigenlijk vooral fan van Del Piero, dan heb je ook sympathie voor de ploeg. Dat is door de jaren heen niet veranderd. Maar die sympathie gaan we morgen opzij zetten", zei Hayen op de persbabbel.

Anno 2025 heeft Juventus absoluut niet meer die kleppers in de ploeg. De Oude Dame probeert wat jonger te worden en heeft zeker een aantal spelers in de rangen die zeer goed zijn. Maar Juve kent moeilijke jaren en wacht al sinds 2020 op een nieuwe landstitel. Voordien waren ze ongenaakbaar met negen titels op rij. 

Juventus niet meer dié topclub

Toch onderschat Hayen ze zeker niet. "Ze hebben een hele duidelijke structuur, en het is een moeilijk te ontwrichten blok. Ze spelen met pressing en een hoge intensiteit. Ze komen regelmatig op voorsprong en kiezen dan voor een compact blok. Dat is moeilijk te ontwrichten. Het feit dat ze nog geen enkele keer verloren in de Serie A, bewijst dat ze heel veel kwaliteit hebben."

Juventus telt voorlopig 11 punten in de Champions League, Club Brugge tikt af op 10. De winnaar van dit duel mag zich al opmaken voor minstens de play-offs van de Champions League. Er staat dus veel op het spel.

Gaat Club stunten tegen Juventus?

Meest recent

Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

26
26
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

63
63
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

32
32
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

52
52
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

78
78
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

58
58
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

64
64
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

328
328
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

97
97
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

106
106
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

238
238
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

146
146
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

333
333
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

200
200
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

151
151
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

423
423
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

134
134
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

316
316
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

133
133
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

299
299
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

249
249
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

334
334
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

129
129
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

259
259

Meer sportnieuws