'Verrassende uitweg uit benarde situatie voor Flips'

798 stemmen
'Verrassende uitweg uit benarde situatie voor Flips'

Het transferbeleid van Anderlecht was de voorbije jaren zeker geen doorslaand succes, want een aantal aankopen in het Deense tijdperk flopten toch stevig. Eén van de grootste miskleunen was misschien wel Alexis Flips, die nu helemaal op een zijspoor zit.

Anderlecht betaalde in de zomer van 2023 nog 3,5 miljoen euro om de Franse offensieve middenvelder weg te halen bij Stade Reims. Dat was toch een forse investering gezien de financiële situatie van de club, maar Flips kon de verwachtingen nooit inlossen.

LEES OOK: Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

Flips flopt ook bij Charleroi helemaal

Hij kwam amper veertien keer in actie voor Paars-Wit en werd al na een halfjaar uitgeleend aan Ankaragücü. In de zomer kreeg hij een nieuwe kans, maar die kon Flips niet grijpen. Een nieuwe uitleenbeurt volgde, deze keer aan Charleroi.

Maar ook daar flopt de 25-jarige volledig. In het begin kreeg hij nog regelmatig zijn kans, maar intussen dateren de laatste speelminuten van Flips alweer van 30 november. Zelfs vorig weekend kreeg hij tegen Gent bij afwezigheid van Guiagon en Bernier geen speelminuten. Rik De Mil verkoos linksachter Nzita en jeugspeler Benaets in te brengen als flankaanvallers.

Enkel terugkeer naar Anderlecht of MLS mogelijk

Op Mambourg lijkt Flips dus ook geen toekomst te hebben, maar een vertrek lijkt zeer moeilijk te worden. Omdat hij op de openingsspeeldag nog één minuut inviel bij Anderlecht tegen STVV, mag Flips dit seizoen immers niet meer voor een andere club in actie komen.

La Dernière Heure schrijft dat enkel de Amerikaanse MLS nog een oplossing zou kunnen bieden. Daar beginnen ze deze winter immers aan een nieuw seizoen en dus zou zijn speelminuut bij Anderlecht vorige zomer er geen probleem vormen. Amerikaanse clubs vonden de voorbije jaren in ieder geval wel vlot de weg naar de Belgische competitie, dus er is een sprankeltje hoop voor Flips.

Moet Flips nog een nieuwe kans krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

0
0
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

32
32
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

334
334
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

26
26
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

252
252
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

26
26
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

13
13
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

27
27
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

165
165
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

223
223
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

179
179
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

668
668
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

503
503
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

375
375
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

237
237
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

245
245
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

95
95
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

63
63
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

233
233
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

99
99
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

75
75
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

436
436
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

212
212
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

250
250
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

521
521

Meer sportnieuws