Anderlecht vangt geen jackpot: "Had hogere prijs verwacht"

709
Anderlecht vangt geen jackpot:

Anders Dreyer trekt voor 5 miljoen euro, plus 500.000 euro aan bonussen naar San Diego. Dat is anno 2025 goedkoop, zeker voor een basisspeler van RSC Anderlecht die in twee jaar tijd betrokken was bij 54 doelpunten. Ook in de VS zijn ze verrast door de lage transfersom.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Koopje Dreyer

MLS-specialist Tom Bogert sprak met het Deense Aftonbladet. Hij geeft aan dat San Diego mogelijk een koopje heeft gedaan. Hij was erg verrast omtrent de transferprijs.

"Ik wist dat San Diego FC op zoek was naar spelers in de prijsklasse van vijf miljoen dollar. Dreyer zit in zijn beste jaren en deed het goed in Europa. Eigenlijk had ik verwacht dat de prijs van Anders Dreyer hoger zou zijn, dus het verbaast me wel", verklaarde hij. 

Anderlecht haalde zeker niet het onderste uit de kan. Iemand als Hugo Cuypers leverde 11 miljoen euro op, Joseph Paintsil 8 miljoen euro en Dante Vanzeir ook slechts 5 miljoen euro, al had Union SG toen nog niet de status die ze vandaag hebben. De Amerikaanse clubs hebben heel wat middelen. Dreyer heef top Transfermarkt een marktwaarde van 10 miljoen euro. In de makelaarswereld valt te horen dat een prijs van rond de 7 miljoen euro toch mogelijk had moeten zijn.

Goede zaak voor MLS

"Ik denk dat hij een uitstekende aankoop is. Het is een indicatie van hoe de MLS er in 2025 uitziet. Sommige mensen denken nog steeds dat het een 'pensioencompetitie' is. Een 26-jarige Deense international, die voor een goede club als Anderlecht speelt, kiest ervoor om naar de MLS te gaan. Dat is een hele goede zaak", zei hij nog. 

Hij zal er een aanvallend trio moeten vormen met Hirving Lozano en Marcus Ingvartsen (ex-KRC Genk). In een ideale wereld komt er in de zomer nog een absolute topspeler bij. San Diego probeert Kevin De Bruyne al maanden warm te maken voor een transfer.

Laat Renard Dreyer te goedkoop vertrekken?

Meest recent

Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

2
2
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

3
3
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

67
67
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

41
41
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

148
148
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

134
134
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

213
213
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

169
169
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

212
212
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

365
365
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

171
171
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

183
183
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

155
155
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

136
136
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

75
75
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

210
210
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

130
130
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

75
75
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

33
33
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

312
312
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

137
137

Meer sportnieuws