Anderlecht vangt geen jackpot: "Had hogere prijs verwacht"

door
Anderlecht vangt geen jackpot:

Anders Dreyer trekt voor 5 miljoen euro, plus 500.000 euro aan bonussen naar San Diego. Dat is anno 2025 goedkoop, zeker voor een basisspeler van RSC Anderlecht die in twee jaar tijd betrokken was bij 54 doelpunten. Ook in de VS zijn ze verrast door de lage transfersom.

LEES OOK: Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Koopje Dreyer

MLS-specialist Tom Bogert sprak met het Deense Aftonbladet. Hij geeft aan dat San Diego mogelijk een koopje heeft gedaan. Hij was erg verrast omtrent de transferprijs.

"Ik wist dat San Diego FC op zoek was naar spelers in de prijsklasse van vijf miljoen dollar. Dreyer zit in zijn beste jaren en deed het goed in Europa. Eigenlijk had ik verwacht dat de prijs van Anders Dreyer hoger zou zijn, dus het verbaast me wel", verklaarde hij. 

Anderlecht haalde zeker niet het onderste uit de kan. Iemand als Hugo Cuypers leverde 11 miljoen euro op, Joseph Paintsil 8 miljoen euro en Dante Vanzeir ook slechts 5 miljoen euro, al had Union SG toen nog niet de status die ze vandaag hebben. De Amerikaanse clubs hebben heel wat middelen. Dreyer heef top Transfermarkt een marktwaarde van 10 miljoen euro. In de makelaarswereld valt te horen dat een prijs van rond de 7 miljoen euro toch mogelijk had moeten zijn.

Goede zaak voor MLS

"Ik denk dat hij een uitstekende aankoop is. Het is een indicatie van hoe de MLS er in 2025 uitziet. Sommige mensen denken nog steeds dat het een 'pensioencompetitie' is. Een 26-jarige Deense international, die voor een goede club als Anderlecht speelt, kiest ervoor om naar de MLS te gaan. Dat is een hele goede zaak", zei hij nog. 

Hij zal er een aanvallend trio moeten vormen met Hirving Lozano en Marcus Ingvartsen (ex-KRC Genk). In een ideale wereld komt er in de zomer nog een absolute topspeler bij. San Diego probeert Kevin De Bruyne al maanden warm te maken voor een transfer.

Laat Renard Dreyer te goedkoop vertrekken?

Meest recent

Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

27
27
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

23
23
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

60
60
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

117
117
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

125
125
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

106
106
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

47
47
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

60
60
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

76
76
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

108
108
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

100
100
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

451
451
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

285
285
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

66
66
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

139
139
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

336
336
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

433
433
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

134
134
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

141
141
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

205
205
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

403
403
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

79
79
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

463
463
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

372
372

Meer sportnieuws