'Caufriez alweer weg bij Valencia met opvallende transfer'

door
'Caufriez alweer weg bij Valencia met opvallende transfer'

Maximiliano Caufriez zorgde voor één van de meer verrassende Belgische transfers van de zomer. Onze landgenoot was net met Clermont uit de Ligue 1 gedegradeerd, maar wist zowaar een overgang naar Valencia te versieren.

Een succes werd zijn overgang naar de Spaanse traditieclub, die in 2000 en 2001 nog de finale van de Champions League speelde, echter niet. Valencia is de voorbije jaren stevig afgegleden en staat momenteel pas voorlaatste in La Liga.

LEES OOK: Liverpool wint eindelijk weer, vlotte zege voor Real

Caufriez kan Valencia alweer verlaten 

Zelf kwam Caufriez ook amper aan de bak. Hij speelde tot dusver amper één wedstrijd, in oktober tegen Getafe. Verder slijt hij zijn tijd op de bank of regelmatig zelfs in de tribune. Een winters vertrek is daarom een reële mogelijkheid.

Sacha Tavolieri weet dat de 27-jarige verdediger alvast kan terugkeren naar de Ligue 1. Daar zou FC Nantes zich al gemeld hebben om hem binnen te halen. Ze zouden azen op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

Terug in Ligue 1 bij Nantes?

De onderhandelingen beloven wel ingewikkeld te worden, want momenteel wordt Caufriez al gehuurd door Valencia van Clermont. Ofwel moeten de Spanjaarden dus zijn aankoopoptie lichten en hem meteen doorverhuren, ofwel moeten ze ermee akkoord gaan om zijn huurovereenkomst te verscheuren.

Mocht de transfer er komen, wordt het voor Caufriez een nieuw hoofdstuk in een opmerkelijke carrière. Hij kreeg zijn opleiding bij Anderlecht en Standard, maar debuteerde als prof bij Waasland-Beveren. Na een sterke passage bij STVV versierde hij een transfer naar Spartak Moskou, waarna hij naar Clermont trok.

Zou een Belgische club bij hem moeten polsen?

Meest recent

O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

6
6
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

36
36
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

25
25
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

16
16
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

44
44
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

63
63
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

29
29
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

224
224
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

425
425
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

150
150
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

180
180
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

165
165
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

259
259
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

414
414
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

385
385
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

179
179
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

338
338
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

214
214
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

206
206
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

65
65
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

488
488
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

138
138
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

304
304
'Anderlecht doet gek: strikt Braziliaanse doelpuntenmachine'

Anderlecht gaat voluit voor een linksvoetige doelpuntenmachine met Raphinha-aura. De 23-jarige ...

901
901

Meer sportnieuws