'Schok bij Anderlecht: na Dreyer nog sterkhouder naar exit'

door
'Schok bij Anderlecht: na Dreyer nog sterkhouder naar exit'

In zijn eerste mercato als sportief directeur van Anderlecht heeft Olivier Renard meteen de handen vol. Met Cesar Huerta en Adryelson haalde hij al twee aanwinsten binnen, maar zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er nog heel wat.

In de meest toplanden en ook in België is de markt nog twee weken open, tot 3 februari. Tegen dan moet Renard nog een drietal aanwinsten zien te vinden, terwijl er ook nog spelers zullen vertrekken. En daar zullen ook smaakmakers bijzitten.

LEES OOK: Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Stroeykens of Dolberg deze winter weg?

Met Anders Dreyer is er al een eerste sterkhouder op weg naar de uitgang. De Deense flankaanvaller was er zondag al niet meer bij tegen Kortrijk omdat hij op het punt staat om een transfer naar het Amerikaanse San Diego FC af te ronden. Maar daar zou het niet bij blijven.

In de podcast Dans Le Vestiaire geeft Sudpresse-journalist Kevin Sauvage immers aan dat de kans reëel is dat Anderlecht deze maand nog één van zijn sleutelspelers laat vertrekken. Mario Stroeykens en Kasper Dolberg zou nog een transfer kunnen gaan maken.

Transfersommen investeren in versterking

Beide spelers hebben zich de voorbije maanden in de kijker gespeeld en genieten dus de nodige interesse. Ze zijn ook de spelers die Anderlecht wellicht de hoogste transfersom kunnen opleveren. Dat geld zou Renard vervolgens kunnen gebruiken om de andere beoogde aanwinsten binnen te halen.

Het beloven dus nog zeer spannende weken te worden in het Lotto Park. Op sportief vlak zou een vertrek van Stroeykens of Dolberg wel een stevige aderlating betekenen. Een evenwaardige vervanger voor minder geld vinden, zou immers een zeer moeilijke opdracht worden.

Zou het een goed idee zijn om één van hen te verkopen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

65
65
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

53
53
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

52
52
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

49
49
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

159
159
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

203
203
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

45
45
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

20
20
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

115
115
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

303
303
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

283
283
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

205
205
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

235
235
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

68
68
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

206
206
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

270
270
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

349
349
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

91
91
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

129
129
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

350
350
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

710
710
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

118
118
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

152
152
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

541
541
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

29
29

Meer sportnieuws