'Schok bij Anderlecht: na Dreyer nog sterkhouder naar exit'

2811 stemmen
'Schok bij Anderlecht: na Dreyer nog sterkhouder naar exit'

In zijn eerste mercato als sportief directeur van Anderlecht heeft Olivier Renard meteen de handen vol. Met Cesar Huerta en Adryelson haalde hij al twee aanwinsten binnen, maar zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er nog heel wat.

In de meest toplanden en ook in België is de markt nog twee weken open, tot 3 februari. Tegen dan moet Renard nog een drietal aanwinsten zien te vinden, terwijl er ook nog spelers zullen vertrekken. En daar zullen ook smaakmakers bijzitten.

LEES OOK: 'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Stroeykens of Dolberg deze winter weg?

Met Anders Dreyer is er al een eerste sterkhouder op weg naar de uitgang. De Deense flankaanvaller was er zondag al niet meer bij tegen Kortrijk omdat hij op het punt staat om een transfer naar het Amerikaanse San Diego FC af te ronden. Maar daar zou het niet bij blijven.

In de podcast Dans Le Vestiaire geeft Sudpresse-journalist Kevin Sauvage immers aan dat de kans reëel is dat Anderlecht deze maand nog één van zijn sleutelspelers laat vertrekken. Mario Stroeykens en Kasper Dolberg zou nog een transfer kunnen gaan maken.

Transfersommen investeren in versterking

Beide spelers hebben zich de voorbije maanden in de kijker gespeeld en genieten dus de nodige interesse. Ze zijn ook de spelers die Anderlecht wellicht de hoogste transfersom kunnen opleveren. Dat geld zou Renard vervolgens kunnen gebruiken om de andere beoogde aanwinsten binnen te halen.

Het beloven dus nog zeer spannende weken te worden in het Lotto Park. Op sportief vlak zou een vertrek van Stroeykens of Dolberg wel een stevige aderlating betekenen. Een evenwaardige vervanger voor minder geld vinden, zou immers een zeer moeilijke opdracht worden.

Zou het een goed idee zijn om één van hen te verkopen?

Meest recent

Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

0
0
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

41
41
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

271
271
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

43
43
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

118
118
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

109
109
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

67
67
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

62
62
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

160
160
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

583
583
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

50
50
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

66
66
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

397
397
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

445
445
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

554
554
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1019
1019
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

121
121
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

555
555
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

107
107
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

149
149
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

111
111
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

160
160
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

466
466
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

767
767
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

338
338

Meer sportnieuws