Nieuw avontuur Bakkali: gewezen toptalent bizar voorgesteld

door
Nieuw avontuur Bakkali: gewezen toptalent bizar voorgesteld

Zakaria Bakkali werd ooit gezien als het nieuwe wonderkind van België. De buitenspeler maakte als 17-jarige furore bij PSV en een grote carrière leek op komst. Het dribbelwonder zakte echter verder weg en tekende nu al bij zijn zevende club.

Bakkali is nog maar 28 jaar, maar zijn carrière zit al een tijdje in het slop. Na PSV probeerde hij het in Spanje bij Valencia en Deportivo La Coruna, maar zonder succes. Ook in België bij RSC Anderlecht en Beerschot kon hij geen potten breken. Afgelopen zomer liep zijn contract bij RKC Waalwijk af.

LEES OOK: Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Na zes maanden

Na zes maanden heeft Bakkali eindelijk een nieuwe club gevonden. De Rode Duivel gaat aan de slag in zijn moederland, Marokko. Daar werd hij tijdens een bizarre presentatie met tien (!) spelers voorgesteld bij Ittihad Tanger. Bakkali probeert voor een zoveelste keer zijn carrière te herlanceren. 

Wat een grote toekomst moest zijn liep af op een sisser. De wereld lag voor de voeten van Bakkali, maar nu stonden enkel clubs uit Bulgarije, Griekenland, China en de Verenigde Arabische Emiraten in de rij voor het voormalige Belgische supertalent.

Nieuw avontuur

Uiteindelijk is de keuze aldus gevallen op Ittihad Tanger. De tweevoudige Rode Duivel gaat het proberen in het geboorteland van zijn ouders. Met negen andere spelers werd hij voorgesteld bij de Marokkaanse club. Bakkali zal het rugnummer 99 dragen.

Denk jij dat Bakkali nog een meerwaarde zou kunnen in de JPL?

Meest recent

'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

25
25
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

91
91
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

147
147
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

84
84
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

229
229
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

163
163
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

610
610
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

89
89
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

134
134
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

211
211
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

82
82
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

155
155
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

88
88
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

161
161
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

63
63
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

40
40
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

286
286
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

100
100
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

386
386
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

362
362
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

104
104
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

207
207
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

403
403
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

189
189
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

412
412

Meer sportnieuws