Mignolet foetert ondanks zege Club Brugge: "Dat mag niet"

361
Mignolet foetert ondanks zege Club Brugge:

Club Brugge won met 4-2 van Beerschot. Blauw-Zwart leek naar een makkelijke zege te cruisen, maar in het slot sputterde de motor alsnog. Uiteindelijk werden de drie punten in het Jan Breydelstadion gehouden. Rode lantaarn Beerschot bleef verweesd achter.

Club Brugge staat op een tweede plek in de Jupiler Pro League en strijdt ook nog mee op drie fronten. De landskampioen is dit seizoen ook weer de grote favoriet voor de titel. Nicky Hayen roteerde, maar de drie punten werden toch relatief makkelijk binnengehaald.

LEES OOK: De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

Tussen belangrijke matchen 

Club Brugge was uiteraard de grote favoriet tegen rode lantaarn Beerschot. Toch wist Mignolet dat de drie punten niet zomaar cadeau zouden worden gegeven. "Tussen twee belangrijke wedstrijden in was het belangrijk om drie punten te pakken en onze reeks door te zetten. Dat hebben we gedaan."

Club Brugge liep uit tot een 3-0 voorsprong en de wedstrijd leek beslist. Mignolet zag een sterk Blauw-Zwart voor de dag komen. "Ik denk dat we een goede wedstrijd spelen. In de tweede helft speelde Beerschot alles of niets en kwamen wij onder druk. Gelukkig viel de 3-0 op een goed moment."

Mignolet foetert

Ondanks de zege foeterde Mignolet tegenover Sporza. “Zij konden nog twee doelpunten maken op dezelfde manier. We sloten nog goed af, maar dat mag eigenlijk niet gebeuren. Het had er vooral mee te maken dat Beerschot niks meer te verliezen had. Dan moet je gewoon verdedigen."

Is Club Brugge de grote titelfavoriet dit seizoen?

Meest recent

Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

0
0
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

3
3
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

11
11
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

61
61
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

11
11
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

145
145
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

69
69
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

162
162
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

60
60
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

50
50
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

203
203
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

48
48
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

100
100
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

47
47
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

250
250
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

142
142
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

81
81
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

215
215
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

36
36
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

279
279
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

163
163

Meer sportnieuws