Tielemans wist glansrol Trossard uit met 'unicum': “Lekker!"

door
Tielemans wist glansrol Trossard uit met 'unicum': “Lekker!

Youri Tielemans was in de topper tegen Arsenal van groot belang bij Aston Villa. De Rode Duivel maakte de aansluitingstreffer en uiteindelijk wisten Unai Emery en consorten alsnog een punt uit de brand te slepen tegen Arsenal.

Bij Arsenal behoorde overigens Leandro Trossard ook bij de uitblinkers, maar het was Tielemans die met de aandacht ging lopen door op een ‘unieke’ manier te scoren. Althans volgens zijn profiel. Het voormalige jeugdproduct van RSC Anderlecht scoorde zowaar een kopbaldoelpunt.

LEES OOK: Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Afstandsschutter

Tielemans staat bekend om zijn afstandsschoten en knappe assists, maar nu was hij belangrijk met een kopbaldoelpunt. Na afloop vond de middenvelder zijn goal toch niet zo ‘uniek’. "Ik maakte er al drie in mijn carrière met het hoofd, not too bad, no? Zelfs al op Wembley (met de Rode Duivels tegen Engeland in maart 2024, red.)!"

De Rode Duivel zette een comeback van Aston Villa. Uiteindelijk werd het nog 2-2. "Ik zag de ruimte en dook er gewoon in, het was wel een lekker doelpunt. Die goal was heel belangrijk voor onze wedstrijd. Het gaf ons vrijheid en geloof dat we hier iets konden rapen.” De twee assists van landgenoot Leandro Trossard werden zo uitgewist.

Overrompeld

Tielemans gaf wel toe dat Aston Villa het erg moeilijk had. "Want laat ons eerlijk zijn: het eerste uur werden we overrompeld. Toch is het punt dat we hier uit de brand slepen uiteindelijk wel verdiend. We legden er met de ganse ploeg onze kop voor.”, citeert Sporza de Rode Duivel.

Nu kijkt Tielemans al uit naar de confrontatie in de Champions League tegen ex-club AS Monaco. "We vochten onszelf terug in de wedstrijd, dat moeten we onthouden. Zeker met het CL-duel tegen Monaco in het verschiet", aldus de middenvelder.

Vind jij dat Tielemans onderschat wordt?

Meest recent

Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

6
6
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

76
76
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

44
44
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

32
32
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

18
18
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

43
43
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

104
104
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

82
82
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

47
47
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

218
218
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

83
83
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

66
66
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

196
196
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

145
145
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

865
865
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

233
233
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

453
453
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

523
523
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

391
391
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

125
125
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

216
216
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

220
220
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

270
270
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

109
109
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

250
250

Meer sportnieuws