‘Stunt in de maak? Mannaert praat met nieuwe ronkende naam’

989 stemmen
‘Stunt in de maak? Mannaert praat met nieuwe ronkende naam’

Zien we binnenkort een grote naam als bondscoach van de Rode Duivels? Na het ontslag van Domenico Tedesco werden al verschillende opties genoemd. Volgens Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad is Vincent Mannaert ook met Julen Lopetegui aan het praten.

Lopetegui is toch een ronkende naam in de voetballerij met ervaring bij onder meer Real Madrid, Sevilla, de Spaanse nationale ploeg en uitdagingen in de Premier League. Naast Thierry Henry en Rudi Garcia lijkt de Spanjaard als derde optie in de running.

LEES OOK: Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

Weer buitenlander?

Na Roberto Martinez en Tedesco lijkt de KBVB toch weer voor een buitenlandse bondscoach te gaan. De Belgische opties haakten allemaal af. Hein Vanhaezerouck, Michel Preud’homme en Philippe Clement zijn naar verluidt geen kandidaten meer. Nu is Lopetegui aldus de laatste die in verband wordt gebracht met de Rode Duivels.

De 58-jarige Spaanse oefenmeester werd deze maand nog ontslagen bij het Engelse West Ham. Mannaert zou een shortlist van vijf namen hebben opgesteld waar Lopetegui aldus verrassend ook op staat. Komende week zal dat lijstje tot drie namen worden herleid. Een nieuwe bondscoach zal dan snel worden bekendgemaakt.

Controverse

Bij de Spaanse nationale ploeg zorgde Lopetegui vlak voor het WK van 2018 voor ene enorm veel ophef. Real Madrid maakte toen bekend dat Lopetegui de nieuwe hoofdtrainer zou worden en de Spaanse voetbalbond gooide hem twee dagen voor de eerste groepsmatch pardoes buiten.

Uiteindelijk werd zijn avontuur bij Real Madrid een mislukking en na een 14 op 30 mocht Lopetegui ook daar opkrassen. Bij Sevilla was de Spanjaard dan weer wel een succes. Hij won onder meer de Europa League. Ligt zijn volgende uitdaging bij de Rode Duivels?

Zou jij Lopetegui graag als nieuwe bondscoach zien?

Meest recent

Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

12
12
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

20
20
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

219
219
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

225
225
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

94
94
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

17
17
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

233
233
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

270
270
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

259
259
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

256
256
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

296
296
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

39
39
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

159
159
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

454
454
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

225
225
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

105
105
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

308
308
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

108
108
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

401
401
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

131
131
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

77
77
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

52
52
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

105
105
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

608
608

Meer sportnieuws