‘Stunt in de maak? Mannaert praat met nieuwe ronkende naam’

989 stemmen
‘Stunt in de maak? Mannaert praat met nieuwe ronkende naam’

Zien we binnenkort een grote naam als bondscoach van de Rode Duivels? Na het ontslag van Domenico Tedesco werden al verschillende opties genoemd. Volgens Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad is Vincent Mannaert ook met Julen Lopetegui aan het praten.

Lopetegui is toch een ronkende naam in de voetballerij met ervaring bij onder meer Real Madrid, Sevilla, de Spaanse nationale ploeg en uitdagingen in de Premier League. Naast Thierry Henry en Rudi Garcia lijkt de Spanjaard als derde optie in de running.

LEES OOK: Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Weer buitenlander?

Na Roberto Martinez en Tedesco lijkt de KBVB toch weer voor een buitenlandse bondscoach te gaan. De Belgische opties haakten allemaal af. Hein Vanhaezerouck, Michel Preud’homme en Philippe Clement zijn naar verluidt geen kandidaten meer. Nu is Lopetegui aldus de laatste die in verband wordt gebracht met de Rode Duivels.

De 58-jarige Spaanse oefenmeester werd deze maand nog ontslagen bij het Engelse West Ham. Mannaert zou een shortlist van vijf namen hebben opgesteld waar Lopetegui aldus verrassend ook op staat. Komende week zal dat lijstje tot drie namen worden herleid. Een nieuwe bondscoach zal dan snel worden bekendgemaakt.

Controverse

Bij de Spaanse nationale ploeg zorgde Lopetegui vlak voor het WK van 2018 voor ene enorm veel ophef. Real Madrid maakte toen bekend dat Lopetegui de nieuwe hoofdtrainer zou worden en de Spaanse voetbalbond gooide hem twee dagen voor de eerste groepsmatch pardoes buiten.

Uiteindelijk werd zijn avontuur bij Real Madrid een mislukking en na een 14 op 30 mocht Lopetegui ook daar opkrassen. Bij Sevilla was de Spanjaard dan weer wel een succes. Hij won onder meer de Europa League. Ligt zijn volgende uitdaging bij de Rode Duivels?

🚀

Zou jij Lopetegui graag als nieuwe bondscoach zien?

Meest recent

Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

11
11
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

42
42
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

139
139
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

38
38
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

591
591
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

137
137
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

187
187
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

330
330
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

73
73
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

433
433
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

96
96
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

220
220
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

125
125
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

77
77
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

253
253
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

27
27
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

83
83
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

65
65
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

215
215
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

182
182
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

66
66
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

474
474
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

233
233

Meer sportnieuws