Club Brugge-pion eerlijk: "Toen was ik echt niet gelukkig"

door
Club Brugge-pion eerlijk:

Bij Club Brugge liet Nicky Hayen acht spelers rusten voor de confrontatie met Juventus. Daardoor mochten heel wat jongens nog eens opdraven in de basis. Zo kreeg Bjorn Meijer nog eens kans en de Nederlandse linksachter was daar bijzonder blij mee.

"Ik ben best tevreden dat ik aan de aftrap mocht verschijnen. Ik heb het gisteren nog eens nagekeken en de laatste keer dat ik voor eigen supporters mocht starten, dateert alweer van ongeveer acht maanden terug”, aldus Meijer via de clubkanalen.

LEES OOK: ‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Meijer mocht nog eens starten

"Het voelde wel lekker aan en uiteraard hoop ik dit nu langer te kunnen volhouden. Al ben ik er mij heel goed van bewust dat we over een grote kern met heel wat kwaliteiten beschikken. Dan heeft de coach het recht om bij momenten nieuwe jongens tussen de lijnen te brengen en komt het er voor ons op neer om dat vertrouwen niet te beschamen. Maar misschien wilden we tegen Beerschot onszelf iets te graag tonen."

In de tweede helft presteerde Club pover. "Het klopt dat er een aantal spelers, waaronder ook mezelf, de jongste tijd vaak op de bank moesten plaatsnemen, dus in principe zouden we frisser moeten zitten. Anderzijds volgen de wedstrijden elkaar in een rotvaart op, waardoor er nauwelijks op automatismen kan getraind worden. Dat zag je vooral ook na de rust waarin we toch de kampen hadden met een bepaalde vermoeidheid."

Moeizame zege

"Toch mag de eindconclusie niet negatief overkomen want we speelden wel degelijk een goeie eerste helft waarin we helemaal niet in de problemen kwamen. Vooral ons niveau voor de rust moeten we onthouden. Uiteindelijk mag deze zege verdiend en logisch genoemd worden, al klinkt de 4-2 misschien overtuigender dan het was", laat de speler weten.

Dinsdag wacht het treffen met Juventus. Dan zal Meijer weer naar de bank verhuizen. Maxim De Cuyper is de nummer een als linksachter.

Zal Meijer dit seizoen nog een vaste waarde worden?

Meest recent

‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

11
11
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

14
14
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

16
16
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

26
26
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

55
55
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

76
76
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

262
262
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

48
48
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

15
15
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

91
91
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

109
109
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

62
62
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

674
674
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

211
211
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

112
112
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

394
394
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

183
183
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

365
365
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

211
211
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

326
326
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

99
99
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

252
252
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

478
478
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

465
465
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

214
214

Meer sportnieuws