Club Brugge-pion eerlijk: "Toen was ik echt niet gelukkig"

394 stemmen
Club Brugge-pion eerlijk:

Bij Club Brugge liet Nicky Hayen acht spelers rusten voor de confrontatie met Juventus. Daardoor mochten heel wat jongens nog eens opdraven in de basis. Zo kreeg Bjorn Meijer nog eens kans en de Nederlandse linksachter was daar bijzonder blij mee.

"Ik ben best tevreden dat ik aan de aftrap mocht verschijnen. Ik heb het gisteren nog eens nagekeken en de laatste keer dat ik voor eigen supporters mocht starten, dateert alweer van ongeveer acht maanden terug”, aldus Meijer via de clubkanalen.

LEES OOK: Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Meijer mocht nog eens starten

"Het voelde wel lekker aan en uiteraard hoop ik dit nu langer te kunnen volhouden. Al ben ik er mij heel goed van bewust dat we over een grote kern met heel wat kwaliteiten beschikken. Dan heeft de coach het recht om bij momenten nieuwe jongens tussen de lijnen te brengen en komt het er voor ons op neer om dat vertrouwen niet te beschamen. Maar misschien wilden we tegen Beerschot onszelf iets te graag tonen."

In de tweede helft presteerde Club pover. "Het klopt dat er een aantal spelers, waaronder ook mezelf, de jongste tijd vaak op de bank moesten plaatsnemen, dus in principe zouden we frisser moeten zitten. Anderzijds volgen de wedstrijden elkaar in een rotvaart op, waardoor er nauwelijks op automatismen kan getraind worden. Dat zag je vooral ook na de rust waarin we toch de kampen hadden met een bepaalde vermoeidheid."

Moeizame zege

"Toch mag de eindconclusie niet negatief overkomen want we speelden wel degelijk een goeie eerste helft waarin we helemaal niet in de problemen kwamen. Vooral ons niveau voor de rust moeten we onthouden. Uiteindelijk mag deze zege verdiend en logisch genoemd worden, al klinkt de 4-2 misschien overtuigender dan het was", laat de speler weten.

Dinsdag wacht het treffen met Juventus. Dan zal Meijer weer naar de bank verhuizen. Maxim De Cuyper is de nummer een als linksachter.

Zal Meijer dit seizoen nog een vaste waarde worden?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

21
21
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

50
50
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

62
62
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

92
92
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

375
375
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

215
215
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

63
63
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

372
372
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

126
126
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

760
760
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

115
115
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

87
87
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

383
383
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

352
352
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

579
579
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1021
1021
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws