Club Brugge-pion eerlijk: "Toen was ik echt niet gelukkig"

door
Club Brugge-pion eerlijk:

Bij Club Brugge liet Nicky Hayen acht spelers rusten voor de confrontatie met Juventus. Daardoor mochten heel wat jongens nog eens opdraven in de basis. Zo kreeg Bjorn Meijer nog eens kans en de Nederlandse linksachter was daar bijzonder blij mee.

"Ik ben best tevreden dat ik aan de aftrap mocht verschijnen. Ik heb het gisteren nog eens nagekeken en de laatste keer dat ik voor eigen supporters mocht starten, dateert alweer van ongeveer acht maanden terug”, aldus Meijer via de clubkanalen.

LEES OOK: 'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Meijer mocht nog eens starten

"Het voelde wel lekker aan en uiteraard hoop ik dit nu langer te kunnen volhouden. Al ben ik er mij heel goed van bewust dat we over een grote kern met heel wat kwaliteiten beschikken. Dan heeft de coach het recht om bij momenten nieuwe jongens tussen de lijnen te brengen en komt het er voor ons op neer om dat vertrouwen niet te beschamen. Maar misschien wilden we tegen Beerschot onszelf iets te graag tonen."

In de tweede helft presteerde Club pover. "Het klopt dat er een aantal spelers, waaronder ook mezelf, de jongste tijd vaak op de bank moesten plaatsnemen, dus in principe zouden we frisser moeten zitten. Anderzijds volgen de wedstrijden elkaar in een rotvaart op, waardoor er nauwelijks op automatismen kan getraind worden. Dat zag je vooral ook na de rust waarin we toch de kampen hadden met een bepaalde vermoeidheid."

Moeizame zege

"Toch mag de eindconclusie niet negatief overkomen want we speelden wel degelijk een goeie eerste helft waarin we helemaal niet in de problemen kwamen. Vooral ons niveau voor de rust moeten we onthouden. Uiteindelijk mag deze zege verdiend en logisch genoemd worden, al klinkt de 4-2 misschien overtuigender dan het was", laat de speler weten.

Dinsdag wacht het treffen met Juventus. Dan zal Meijer weer naar de bank verhuizen. Maxim De Cuyper is de nummer een als linksachter.

Zal Meijer dit seizoen nog een vaste waarde worden?

Meest recent

Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

25
25
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

14
14
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

85
85
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

32
32
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

177
177
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

331
331
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

59
59
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

207
207
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

192
192
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

399
399
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

343
343
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

530
530
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

494
494
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

127
127
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

449
449
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

47
47
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

189
189
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

183
183
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

431
431
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

117
117
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

291
291
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

292
292
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

99
99
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

2151
2151
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

486
486

Meer sportnieuws