Club-speler baalt: "Verdween beetje van het toneel"

639
Club-speler baalt:

Club Brugge won met 4-2 van Beerschot en maakt zich klaar voor de topper tegen Juventus. Het zal tegen de Oude Dame toch minder kansen moeten weggeven, want de afgelopen partijen waren de tegenstanders van Club allerminst efficiënt. Eén van de doelpuntenmakers van Club hoopt tegen Juve te starten.

Hugo Vetlesen kent een moeilijk seizoen. De Noorse middenvelder is bankzitter geworden en hij scoorde pas zijn eerste treffer van het seizoen. Dat deed hem zichtbaar veel deugd.

LEES OOK: Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Moeilijk seizoen voor Vetlesen

"Mijn eerste goal dit seizoen voelt fantastisch aan. Ik startte de eerste tien wedstrijden van het seizoen, maar verdween daarna een beetje van het toneel. Vandaag kreeg ik een nieuwe kans en dat ik nu ook nog kon scoren geeft me wel een fijn gevoel uiteraard", zei Vetlesen na de partij.

Club Brugge speelde niet geweldig. "De eerste helft speelden we vrij goed denk ik, al kon Beerschot toch ook enkele keren tegenprikken. In de tweede helft kregen we het beduidend moeilijker, maar al bij al denk ik dat we deze overwinning wel verdienden." 

Bankzitter bij Club Brugge

"Ik weet wel dat de supporters altijd meer willen, maar je kunt ook niet elke wedstrijd een topprestatie leveren en zeker niet met tal van spelers die tot hiertoe weinig of niet aan de bak kwamen dit seizoen. Uiteraard hoop ik dat ik komende dinsdag tegen Juventus mag spelen, maar dat beslist de coach", vertelde hij.

De speler moet echter niet al te veel hopen. Tegen Juventus zullen Raphael Onyedika, Ardon Jashari en Hans Vanaken het middenveld vormen. Vetlesen moet vooral hopen op een invalbeurt.

Verdient hij meer speelkansen?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

23
23
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

9
9
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

9
9
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

56
56
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

18
18
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

42
42
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

27
27
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

148
148
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

37
37
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

185
185
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

114
114
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

66
66
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

203
203
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

185
185
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

247
247
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

139
139
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

225
225
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

243
243
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

298
298
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

249
249
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

329
329
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

506
506
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

230
230

Meer sportnieuws