Club-speler baalt: "Verdween beetje van het toneel"

door
Club-speler baalt:

Club Brugge won met 4-2 van Beerschot en maakt zich klaar voor de topper tegen Juventus. Het zal tegen de Oude Dame toch minder kansen moeten weggeven, want de afgelopen partijen waren de tegenstanders van Club allerminst efficiënt. Eén van de doelpuntenmakers van Club hoopt tegen Juve te starten.

Hugo Vetlesen kent een moeilijk seizoen. De Noorse middenvelder is bankzitter geworden en hij scoorde pas zijn eerste treffer van het seizoen. Dat deed hem zichtbaar veel deugd.

LEES OOK: Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Moeilijk seizoen voor Vetlesen

"Mijn eerste goal dit seizoen voelt fantastisch aan. Ik startte de eerste tien wedstrijden van het seizoen, maar verdween daarna een beetje van het toneel. Vandaag kreeg ik een nieuwe kans en dat ik nu ook nog kon scoren geeft me wel een fijn gevoel uiteraard", zei Vetlesen na de partij.

Club Brugge speelde niet geweldig. "De eerste helft speelden we vrij goed denk ik, al kon Beerschot toch ook enkele keren tegenprikken. In de tweede helft kregen we het beduidend moeilijker, maar al bij al denk ik dat we deze overwinning wel verdienden." 

Bankzitter bij Club Brugge

"Ik weet wel dat de supporters altijd meer willen, maar je kunt ook niet elke wedstrijd een topprestatie leveren en zeker niet met tal van spelers die tot hiertoe weinig of niet aan de bak kwamen dit seizoen. Uiteraard hoop ik dat ik komende dinsdag tegen Juventus mag spelen, maar dat beslist de coach", vertelde hij.

De speler moet echter niet al te veel hopen. Tegen Juventus zullen Raphael Onyedika, Ardon Jashari en Hans Vanaken het middenveld vormen. Vetlesen moet vooral hopen op een invalbeurt.

Verdient hij meer speelkansen?

Meest recent

'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

1
1
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

208
208
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

16
16
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

108
108
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

129
129
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

203
203
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

210
210
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

104
104
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

408
408
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

548
548
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

399
399
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

205
205
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

190
190
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

104
104
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

613
613
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

354
354
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

367
367
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

414
414
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

233
233
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

180
180
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

383
383
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

830
830
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

289
289
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

237
237
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

124
124

Meer sportnieuws