Club maakt het zichzelf lastig: "Dat was het probleem"

door
Club maakt het zichzelf lastig:

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht op de 22ste speeldag van de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. Het klopte Beerschot met 4-2 en zette zo zijn ongeslagen reeks verder. Daardoor kan het ook met vertrouwen naar de Champions League-wedstrijd van dinsdag.

LEES OOK: Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

Club had het nog lastig met Beerschot

Al zal het toch beter moeten wanneer Juventus op bezoek komt, want tegen de rode lantaarn kreeg Club het nog knap lastig. Het was nochtans snel 2-0 voor gekomen, maar na rust wist Beerschot nog heel wat kansen te creëren en ook twee keer te scoren.

"Onze eerste helft was goed, maar na de pauze stokte het", stelde ook Nicky Hayen vast op de clubwebsite. "Ze veranderden van systeem in de tweede helft maar het grootste probleem was dat we verkeerde keuzes maakten, slordig speelden en daardoor niet in ons spel kwamen. Op een gegeven moment heb ik toch gevreesd voor een scenario zoals in de heenmatch waarbij we een 0-2 voorsprong nog uit handen gaven."

Vele nieuwe jongens kregen het lastig na rust

Een andere factor die meespeelde was dat Club met een fel gewijzigd elftal tussen de lijnen kwam. In vergelijking met de bekermatch van woensdag had Hayen maar liefst acht wijzigingen doorgevoerd en daar zaten heel wat jongens bij die doorgaans minder spelen.

"Het spelbeeld was aan het veranderen en je zag dat er verschillende spelers die nu hun kans kregen nog geen negentig minuten in de benen hebben", aldus Hayen. "Iedereen heeft zich vandaag proberen te bewijzen en door het drukke programma hebben we sowieso iedereen nodig. We kennen hun kwaliteiten, maar als andere jongens goed presteren is het soms wachten op je kans."

Mag Club Brugge desondanks tevreden zijn?

Meest recent

Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

4
4
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

39
39
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

34
34
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

267
267
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

193
193
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

83
83
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

400
400
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

274
274
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

90
90
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

264
264
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

502
502
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

82
82
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

65
65
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

44
44
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

357
357
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

556
556
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

275
275
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

91
91
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

77
77
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

468
468
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

215
215
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

318
318
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

203
203
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

145
145
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

203
203

Meer sportnieuws