Club maakt het zichzelf lastig: "Dat was het probleem"

door
Club maakt het zichzelf lastig:

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht op de 22ste speeldag van de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. Het klopte Beerschot met 4-2 en zette zo zijn ongeslagen reeks verder. Daardoor kan het ook met vertrouwen naar de Champions League-wedstrijd van dinsdag.

LEES OOK: Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club had het nog lastig met Beerschot

Al zal het toch beter moeten wanneer Juventus op bezoek komt, want tegen de rode lantaarn kreeg Club het nog knap lastig. Het was nochtans snel 2-0 voor gekomen, maar na rust wist Beerschot nog heel wat kansen te creëren en ook twee keer te scoren.

"Onze eerste helft was goed, maar na de pauze stokte het", stelde ook Nicky Hayen vast op de clubwebsite. "Ze veranderden van systeem in de tweede helft maar het grootste probleem was dat we verkeerde keuzes maakten, slordig speelden en daardoor niet in ons spel kwamen. Op een gegeven moment heb ik toch gevreesd voor een scenario zoals in de heenmatch waarbij we een 0-2 voorsprong nog uit handen gaven."

Vele nieuwe jongens kregen het lastig na rust

Een andere factor die meespeelde was dat Club met een fel gewijzigd elftal tussen de lijnen kwam. In vergelijking met de bekermatch van woensdag had Hayen maar liefst acht wijzigingen doorgevoerd en daar zaten heel wat jongens bij die doorgaans minder spelen.

"Het spelbeeld was aan het veranderen en je zag dat er verschillende spelers die nu hun kans kregen nog geen negentig minuten in de benen hebben", aldus Hayen. "Iedereen heeft zich vandaag proberen te bewijzen en door het drukke programma hebben we sowieso iedereen nodig. We kennen hun kwaliteiten, maar als andere jongens goed presteren is het soms wachten op je kans."

Mag Club Brugge desondanks tevreden zijn?

Meest recent

Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

79
79
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

58
58
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

105
105
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

74
74
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

304
304
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

136
136
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

157
157
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

140
140
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

100
100
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

396
396
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

51
51
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

150
150
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

325
325
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

240
240
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

77
77
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

381
381
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

331
331
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

210
210
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

535
535
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

190
190
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

229
229
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

172
172
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

253
253
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

288
288

Meer sportnieuws