Club maakt het zichzelf lastig: "Dat was het probleem"

door
Club maakt het zichzelf lastig:

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht op de 22ste speeldag van de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. Het klopte Beerschot met 4-2 en zette zo zijn ongeslagen reeks verder. Daardoor kan het ook met vertrouwen naar de Champions League-wedstrijd van dinsdag.

LEES OOK: "Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

Club had het nog lastig met Beerschot

Al zal het toch beter moeten wanneer Juventus op bezoek komt, want tegen de rode lantaarn kreeg Club het nog knap lastig. Het was nochtans snel 2-0 voor gekomen, maar na rust wist Beerschot nog heel wat kansen te creëren en ook twee keer te scoren.

"Onze eerste helft was goed, maar na de pauze stokte het", stelde ook Nicky Hayen vast op de clubwebsite. "Ze veranderden van systeem in de tweede helft maar het grootste probleem was dat we verkeerde keuzes maakten, slordig speelden en daardoor niet in ons spel kwamen. Op een gegeven moment heb ik toch gevreesd voor een scenario zoals in de heenmatch waarbij we een 0-2 voorsprong nog uit handen gaven."

Vele nieuwe jongens kregen het lastig na rust

Een andere factor die meespeelde was dat Club met een fel gewijzigd elftal tussen de lijnen kwam. In vergelijking met de bekermatch van woensdag had Hayen maar liefst acht wijzigingen doorgevoerd en daar zaten heel wat jongens bij die doorgaans minder spelen.

"Het spelbeeld was aan het veranderen en je zag dat er verschillende spelers die nu hun kans kregen nog geen negentig minuten in de benen hebben", aldus Hayen. "Iedereen heeft zich vandaag proberen te bewijzen en door het drukke programma hebben we sowieso iedereen nodig. We kennen hun kwaliteiten, maar als andere jongens goed presteren is het soms wachten op je kans."

Mag Club Brugge desondanks tevreden zijn?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

21
21
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

43
43
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

24
24
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

24
24
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

120
120
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

170
170
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

560
560
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

240
240
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

195
195
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

98
98
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

62
62
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

107
107
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

716
716
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

192
192
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

326
326
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

683
683
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws