Club maakt het zichzelf lastig: "Dat was het probleem"

door
Club maakt het zichzelf lastig:

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht op de 22ste speeldag van de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. Het klopte Beerschot met 4-2 en zette zo zijn ongeslagen reeks verder. Daardoor kan het ook met vertrouwen naar de Champions League-wedstrijd van dinsdag.

LEES OOK: Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

Club had het nog lastig met Beerschot

Al zal het toch beter moeten wanneer Juventus op bezoek komt, want tegen de rode lantaarn kreeg Club het nog knap lastig. Het was nochtans snel 2-0 voor gekomen, maar na rust wist Beerschot nog heel wat kansen te creëren en ook twee keer te scoren.

"Onze eerste helft was goed, maar na de pauze stokte het", stelde ook Nicky Hayen vast op de clubwebsite. "Ze veranderden van systeem in de tweede helft maar het grootste probleem was dat we verkeerde keuzes maakten, slordig speelden en daardoor niet in ons spel kwamen. Op een gegeven moment heb ik toch gevreesd voor een scenario zoals in de heenmatch waarbij we een 0-2 voorsprong nog uit handen gaven."

Vele nieuwe jongens kregen het lastig na rust

Een andere factor die meespeelde was dat Club met een fel gewijzigd elftal tussen de lijnen kwam. In vergelijking met de bekermatch van woensdag had Hayen maar liefst acht wijzigingen doorgevoerd en daar zaten heel wat jongens bij die doorgaans minder spelen.

"Het spelbeeld was aan het veranderen en je zag dat er verschillende spelers die nu hun kans kregen nog geen negentig minuten in de benen hebben", aldus Hayen. "Iedereen heeft zich vandaag proberen te bewijzen en door het drukke programma hebben we sowieso iedereen nodig. We kennen hun kwaliteiten, maar als andere jongens goed presteren is het soms wachten op je kans."

Mag Club Brugge desondanks tevreden zijn?

Meest recent

Dieptepunt bij Anderlecht bereikt: “Géén titelambities meer”

RSC Anderlecht snakt al jaren naar een prijs, maar ook dit seizoen rommelt het bij Paars-Wit. De ...

23
23
Maskers vallen af bij Toby Alderweireld: "Het doet pijn..."

Het was een onthulling die niemand koud liet. Na weken van geruchten en giswerk kwam eindelijk het ...

7
7
Hasi oneens met media: "Wij hebben hem altijd nodig"

Thorgan Hazard kreeg vorige week de volle laag in bepaalde media. De aanvallende middenvelder ...

43
43
Grote ramp bij Club Brugge: dit loopt dramatisch af

Club Brugge lijkt onverslaanbaar, maar achter de mooie cijfers schuilt een onrustwekkend patroon. De ...

223
223
PSV maakt Belgische topclubs jaloers met zeer groot nieuws

PSV is een club die de afgelopen jaren de Eredivisie domineerde en het ook in Europa zeer goed deed. ...

54
54
Charleroi in crisis na volgende nederlaag: "Dit kan niet"

Rik De Mil krijgt Charleroi maar niet op de rails inzake resultaten. In Luik werd met 3-1 verloren. ...

45
45
Baseggio scherp voor Renard: "Waarom haal je hem naar RSCA?"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. Besnik Hasi ligt terecht onder vuur, want de coach ...

305
305
Franse verbijstering: Vermeeren onder schietvuur bij OM

Drie keer starten, twee keer aan de rust naar de kant. Arthur Vermeeren botst met de strenge De ...

139
139
Standard viert uitbundig: "We haten die ploeg!"

Standard won de Waalse klassieker van Sporting Charleroi met 3-1. Een zege die deugd deed in de ...

97
97
Hasi onder vuur: brengt Neerpede alweer redding?

RSC Anderlecht moet winnen tegen KV Mechelen. Paars-Wit heeft geen topploeg, waardoor ze dus hun ...

196
196
'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Na negen speeldagen telt de Premier League de nodige verrassingen en daar is Sunderland ...

590
590
'Grote opluchting na nieuwe ontwikkeling DAZN-soap'

Het is de laatste weken bibberen voor de Pro League en de Belgische profclubs door de ontwikkelingen ...

518
518
Geweldige dag voor deze Standard-man: "Zo gelukkig"

Standard kreeg een week geleden nog een pandoering, maar kan intussen weer lachen. Het stootte ...

89
89
Standard lonkt naar top zes na zege in Waalse kraker

Standard kreeg vorige week nog een pandoering van AA Gent, maar heeft die vakkundig doorgespoeld. De ...

107
107
'Bakayoko sluit opmerkelijke transferdeal met Leipzig'

Onder Domenico Tedesco was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar sinds de ...

92
92
Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

71
71
Antwerp nog in Play-Off I? Wils is duidelijk

Antwerp slaagde er deze week eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen door in de beker Eupen ...

135
135
Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

60
60
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

161
161
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

243
243
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

110
110
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

142
142
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

73
73
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

256
256
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

710
710

Meer sportnieuws