Veredelde B-ploeg Club rekent probleemloos af met Beerschot

331 stemmen
Veredelde B-ploeg Club rekent probleemloos af met Beerschot

Club Brugge heeft zijn ongeslagen reeks zaterdag nog wat uitgebreid. Tegen Beerschot koos Nicky Hayen voor een veredeld B-elftal, maar desondanks kon de rode lantaarn hen niets in de weg leggen. Beerschot spartelde op het einde wel nog tegen, maar desondanks won Club met 4-2.

Met het oog op de Champions League-wedstrijd van dinsdag tegen Juventus roteerden ze bij Club stevig. In vergelijking met de bekermatch tegen Genk stelde Hayen maar liefst acht andere spelers op. Enkel Mechele, Vanaken en Onyedika bleven staan.

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

Club maakt snel het verschil

Desondanks maakte Club snel het verschil. Vanaken verstuurde een eerste waarschuwing richting Shinton, waarop vlak na het kwartier in drie dolle minuten het verschil gemaakt werd. Nilsson scoorde nadat een voorzet bleef hangen en even later maakte Vetlesen er heel fraai 2-0 van.

Beerschot mocht blij zijn dat het uiteindelijk de rust haalde met die 2-0. Club kreeg nog een strafschop na handspel van Reynders, maar de VAR draaide die beslissing terug omdat die de bal eerst tegen het lichaam gekregen had. Daardoor was het wachten tot na rust op een derde goal.

Drie goals in spectaculair slot

Nadat Club wat leek stil te vallen werd het in het slotkwartier toch nog 3-0. Jutgla kopte eerst op Shinton, trof dan met een ingeving in de rebound de paal en Vanaken frommelde de bal toch nog binnen.

Daarmee was de match beslist, al vielen er in een spectaculaire slotfase nog drie doelpunten. Kosiah strafte een misser van Mechele af en Weymans knalde heerlijk raak, waardoor Beerschot plots nog terugkwam tot 3-2. Nilsson besliste in de slotseconden de partij echter nog helemaal met zijn tweede.

🚀

Zal Club tegen Juventus opnieuw stunten?

Meest recent

Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

19
19
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

7
7
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

22
22
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

69
69
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

27
27
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

49
49
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

42
42
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

54
54
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

69
69
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

104
104
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

311
311
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

84
84
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

189
189
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

147
147
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

82
82
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

485
485
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

408
408
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

129
129
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

416
416
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

302
302
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

288
288
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

541
541
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

209
209
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

96
96

Meer sportnieuws