Veredelde B-ploeg Club rekent probleemloos af met Beerschot

door
Veredelde B-ploeg Club rekent probleemloos af met Beerschot

Club Brugge heeft zijn ongeslagen reeks zaterdag nog wat uitgebreid. Tegen Beerschot koos Nicky Hayen voor een veredeld B-elftal, maar desondanks kon de rode lantaarn hen niets in de weg leggen. Beerschot spartelde op het einde wel nog tegen, maar desondanks won Club met 4-2.

Met het oog op de Champions League-wedstrijd van dinsdag tegen Juventus roteerden ze bij Club stevig. In vergelijking met de bekermatch tegen Genk stelde Hayen maar liefst acht andere spelers op. Enkel Mechele, Vanaken en Onyedika bleven staan.

LEES OOK: Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

Club maakt snel het verschil

Desondanks maakte Club snel het verschil. Vanaken verstuurde een eerste waarschuwing richting Shinton, waarop vlak na het kwartier in drie dolle minuten het verschil gemaakt werd. Nilsson scoorde nadat een voorzet bleef hangen en even later maakte Vetlesen er heel fraai 2-0 van.

Beerschot mocht blij zijn dat het uiteindelijk de rust haalde met die 2-0. Club kreeg nog een strafschop na handspel van Reynders, maar de VAR draaide die beslissing terug omdat die de bal eerst tegen het lichaam gekregen had. Daardoor was het wachten tot na rust op een derde goal.

Drie goals in spectaculair slot

Nadat Club wat leek stil te vallen werd het in het slotkwartier toch nog 3-0. Jutgla kopte eerst op Shinton, trof dan met een ingeving in de rebound de paal en Vanaken frommelde de bal toch nog binnen.

Daarmee was de match beslist, al vielen er in een spectaculaire slotfase nog drie doelpunten. Kosiah strafte een misser van Mechele af en Weymans knalde heerlijk raak, waardoor Beerschot plots nog terugkwam tot 3-2. Nilsson besliste in de slotseconden de partij echter nog helemaal met zijn tweede.

Zal Club tegen Juventus opnieuw stunten?

Meest recent

Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

34
34
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

71
71
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

226
226
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

29
29
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

74
74
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

735
735
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

405
405
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

587
587
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

17
17
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

207
207
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

335
335
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

305
305
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

274
274
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

219
219
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

258
258
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

106
106
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

585
585
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

537
537
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

121
121
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

515
515
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

615
615
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

282
282
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

318
318
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

541
541

Meer sportnieuws