Mechelen zakt weg: "Niet meer ploeg van maanden geleden"

door
Mechelen zakt weg:

Van zijn laatste tien officiële wedstrijden heeft KV Mechelen er amper eentje gewonnen. Daar waar het een tijdje geleden nog leek te mogen dromen van de Champions' Play-Off, moet het nu stilaan achterom beginnen kijken. Zeker na een nieuwe nederlaag op zaterdagavond.

Tegen leider KRC Genk zag het er nog eventjes goed uit toen Benito Raman voor een vroege voorsprong zorgde, maar lang kon Malinwa daar niet van genieten. Na 25 minuten had Genk de situatie al helemaal omgekeerd.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Hasi zag dat Genk veel beter was

Daar kon Mechelen niets meer aan veranderen. "Racing Genk was beter op veel aspecten. Ze waren sneller, slimmer en technischer, en wij waren niet goed genoeg", maakte Besnik Hasi bij Sporza een eerlijke analyse.

Hij zag dat het uiteindelijk helemaal fout ging bij zijn team. "Ons blok was te groot. We gingen druk zetten, maar dat hadden we niet afgesproken. Daardoor ging de verdediging niet mee en was de ruimte te groot. De 1-1 heeft ons pijn gedaan. We waren even de weg kwijt. En in de tweede helft hebben we niet genoeg gecreëerd."

Niet meer het Mechelen van enkele maanden geleden

Ook bij aanvoerder Rob Schoofs klonk een gelijkaardig geluid. "Het was een goed begin van de wedstrijd en nu scoren we wel, maar daarna heeft Genk het volledig overgenomen. We kregen geen druk op de bal en speelden te ver uit elkaar."

Hij trekt een zeer harde conclusie over zijn eigen ploeg. "Het was gewoon niet goed genoeg. We zijn niet meer de ploeg van een paar maanden geleden. Er is veel minder gevaar. Dat is iets waar we aan moeten werken, anders komen we in vieze papieren."

Zal KV Mechelen nog in de problemen komen?

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

11
11
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

9
9
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

33
33
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

21
21
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

19
19
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

45
45
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

31
31
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

45
45
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

62
62
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

62
62
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

141
141
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

480
480
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

137
137
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

201
201
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

251
251
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

184
184
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

451
451
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

257
257
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

151
151
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

693
693
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

124
124
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

152
152
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

50
50

Meer sportnieuws