Mechelen zakt weg: "Niet meer ploeg van maanden geleden"

325 stemmen
Mechelen zakt weg:

Van zijn laatste tien officiële wedstrijden heeft KV Mechelen er amper eentje gewonnen. Daar waar het een tijdje geleden nog leek te mogen dromen van de Champions' Play-Off, moet het nu stilaan achterom beginnen kijken. Zeker na een nieuwe nederlaag op zaterdagavond.

Tegen leider KRC Genk zag het er nog eventjes goed uit toen Benito Raman voor een vroege voorsprong zorgde, maar lang kon Malinwa daar niet van genieten. Na 25 minuten had Genk de situatie al helemaal omgekeerd.

LEES OOK: Anderlecht zoekt: Besnik Hasi duidelijk over terugkeer

Hasi zag dat Genk veel beter was

Daar kon Mechelen niets meer aan veranderen. "Racing Genk was beter op veel aspecten. Ze waren sneller, slimmer en technischer, en wij waren niet goed genoeg", maakte Besnik Hasi bij Sporza een eerlijke analyse.

Hij zag dat het uiteindelijk helemaal fout ging bij zijn team. "Ons blok was te groot. We gingen druk zetten, maar dat hadden we niet afgesproken. Daardoor ging de verdediging niet mee en was de ruimte te groot. De 1-1 heeft ons pijn gedaan. We waren even de weg kwijt. En in de tweede helft hebben we niet genoeg gecreëerd."

Niet meer het Mechelen van enkele maanden geleden

Ook bij aanvoerder Rob Schoofs klonk een gelijkaardig geluid. "Het was een goed begin van de wedstrijd en nu scoren we wel, maar daarna heeft Genk het volledig overgenomen. We kregen geen druk op de bal en speelden te ver uit elkaar."

Hij trekt een zeer harde conclusie over zijn eigen ploeg. "Het was gewoon niet goed genoeg. We zijn niet meer de ploeg van een paar maanden geleden. Er is veel minder gevaar. Dat is iets waar we aan moeten werken, anders komen we in vieze papieren."

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club
597

Zal KV Mechelen nog in de problemen komen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

4
4
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

14
14
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

24
24
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

45
45
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

96
96
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

113
113
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

151
151
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

510
510
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

268
268
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

132
132
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

149
149
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

114
114
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

151
151
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

136
136
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

53
53
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

375
375
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

217
217
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

242
242
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

388
388
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

531
531
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

112
112
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

310
310
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

182
182
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

298
298

Meer sportnieuws