Mechelen zakt weg: "Niet meer ploeg van maanden geleden"

door
Mechelen zakt weg:

Van zijn laatste tien officiële wedstrijden heeft KV Mechelen er amper eentje gewonnen. Daar waar het een tijdje geleden nog leek te mogen dromen van de Champions' Play-Off, moet het nu stilaan achterom beginnen kijken. Zeker na een nieuwe nederlaag op zaterdagavond.

Tegen leider KRC Genk zag het er nog eventjes goed uit toen Benito Raman voor een vroege voorsprong zorgde, maar lang kon Malinwa daar niet van genieten. Na 25 minuten had Genk de situatie al helemaal omgekeerd.

Hasi zag dat Genk veel beter was

Daar kon Mechelen niets meer aan veranderen. "Racing Genk was beter op veel aspecten. Ze waren sneller, slimmer en technischer, en wij waren niet goed genoeg", maakte Besnik Hasi bij Sporza een eerlijke analyse.

Hij zag dat het uiteindelijk helemaal fout ging bij zijn team. "Ons blok was te groot. We gingen druk zetten, maar dat hadden we niet afgesproken. Daardoor ging de verdediging niet mee en was de ruimte te groot. De 1-1 heeft ons pijn gedaan. We waren even de weg kwijt. En in de tweede helft hebben we niet genoeg gecreëerd."

Niet meer het Mechelen van enkele maanden geleden

Ook bij aanvoerder Rob Schoofs klonk een gelijkaardig geluid. "Het was een goed begin van de wedstrijd en nu scoren we wel, maar daarna heeft Genk het volledig overgenomen. We kregen geen druk op de bal en speelden te ver uit elkaar."

Hij trekt een zeer harde conclusie over zijn eigen ploeg. "Het was gewoon niet goed genoeg. We zijn niet meer de ploeg van een paar maanden geleden. Er is veel minder gevaar. Dat is iets waar we aan moeten werken, anders komen we in vieze papieren."

POLL: Zal KV Mechelen nog in de problemen komen?

Meest recent

Milicevic waarschuwt Club Brugge: "Dat is dé sleutel"

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

26
26
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

13
13
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

27
27
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

129
129
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

154
154
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

121
121
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

242
242
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

125
125
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

131
131
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

166
166
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

293
293
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

174
174
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

282
282
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

130
130
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

443
443
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

244
244
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

761
761
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

250
250
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

69
69
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

559
559

Meer sportnieuws