Mechelen zakt weg: "Niet meer ploeg van maanden geleden"

door
Mechelen zakt weg:

Van zijn laatste tien officiële wedstrijden heeft KV Mechelen er amper eentje gewonnen. Daar waar het een tijdje geleden nog leek te mogen dromen van de Champions' Play-Off, moet het nu stilaan achterom beginnen kijken. Zeker na een nieuwe nederlaag op zaterdagavond.

Tegen leider KRC Genk zag het er nog eventjes goed uit toen Benito Raman voor een vroege voorsprong zorgde, maar lang kon Malinwa daar niet van genieten. Na 25 minuten had Genk de situatie al helemaal omgekeerd.

LEES OOK: Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Hasi zag dat Genk veel beter was

Daar kon Mechelen niets meer aan veranderen. "Racing Genk was beter op veel aspecten. Ze waren sneller, slimmer en technischer, en wij waren niet goed genoeg", maakte Besnik Hasi bij Sporza een eerlijke analyse.

Hij zag dat het uiteindelijk helemaal fout ging bij zijn team. "Ons blok was te groot. We gingen druk zetten, maar dat hadden we niet afgesproken. Daardoor ging de verdediging niet mee en was de ruimte te groot. De 1-1 heeft ons pijn gedaan. We waren even de weg kwijt. En in de tweede helft hebben we niet genoeg gecreëerd."

Niet meer het Mechelen van enkele maanden geleden

Ook bij aanvoerder Rob Schoofs klonk een gelijkaardig geluid. "Het was een goed begin van de wedstrijd en nu scoren we wel, maar daarna heeft Genk het volledig overgenomen. We kregen geen druk op de bal en speelden te ver uit elkaar."

Hij trekt een zeer harde conclusie over zijn eigen ploeg. "Het was gewoon niet goed genoeg. We zijn niet meer de ploeg van een paar maanden geleden. Er is veel minder gevaar. Dat is iets waar we aan moeten werken, anders komen we in vieze papieren."

Zal KV Mechelen nog in de problemen komen?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

117
117
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

59
59
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

69
69
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

33
33
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

152
152
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

254
254
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

79
79
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

149
149
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

482
482
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

115
115
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

208
208
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

400
400
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

197
197
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

62
62
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

265
265
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

31
31
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

263
263
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

220
220
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

80
80
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

175
175
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

523
523
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

88
88
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

156
156
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

111
111

Meer sportnieuws