Verrassende afwezige bij Anderlecht: transfer in de maak

door
Verrassende afwezige bij Anderlecht: transfer in de maak

Anderlecht veroverde deze week een goede uitgangspositie in de halve finale van de Croky Cup, maar in de Jupiler Pro League heeft het na een nul op negen wat recht te zetten. Het zal zondag tegen KV Kortrijk wel een belangrijke pion moeten missen.

David Hubert maakte zaterdag zijn selectie van 21 spelers bekend voor de clash met de Kerels en daarin ontbreekt een verrassende naam. Nadat hij tegen Antwerp al op de bank bleef, zit Anders Dreyer niet eens meer in de selectie.

LEES OOK: Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

Dreyer verlaat Anderlecht

Dat is toch opvallend, want er werd niet over een blessure gecommuniceerd. Het Laatste Nieuws weet echter dat de Deense winger op vertrekken staat. Hij zet zijn carrière verder in de Amerikaanse MLS, waar hij de voorbije dagen al gelinkt werd aan Chicago Fire.

Het is echter niet die club die de strijd om Dreyer uiteindelijk wint, maar wel San Diego FC. Dat is een nieuwe club die dit jaar haar intrede maakt in de MLS en ook al gelinkt werd aan Kevin De Bruyne. Dreyer zal er ploegmaat worden van onder meer Hirving Lozano (ex-PSV) en Marcus Ingvartsen (ex-Genk).

Net als Dolberg afwezig tegen Kortrijk

Door het vertrek van Dreyer komt Nilson Angulo opnieuw bij de selectie. Verder kiest Hubert grotendeels voor dezelfde namen als vorige donderdag. Hij recupereert wel Ludwig Augustinsson, maar Kasper Dolberg raakte niet speelklaar.

Daardoor blijft Keisuke Goto, die donderdag zijn debuut maakte, net als Amando Lapage en Ali Maamar bij de selectie.

De selectie van Anderlecht

Coosemans, Kikkenborg, Vanhoutte, Adryelson, Augustinsson, Foket, Lapage, Maamar, N'Diaye, Sardella, Simic, Dendoncker, Degreef, Hazard, Leoni, Rits, Verschaeren, Angulo, Edozie, Goto, Huerta, Vazquez

Is het vertrek van Dreyer een aderlating?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

103
103
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

112
112
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

72
72
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

142
142
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

65
65
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

93
93
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

132
132
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

33
33
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

64
64
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

218
218
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1276
1276
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

67
67
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

189
189
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

381
381
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

198
198
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

98
98
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

366
366
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

97
97

Meer sportnieuws