Verrassende afwezige bij Anderlecht: transfer in de maak

595
Verrassende afwezige bij Anderlecht: transfer in de maak

Anderlecht veroverde deze week een goede uitgangspositie in de halve finale van de Croky Cup, maar in de Jupiler Pro League heeft het na een nul op negen wat recht te zetten. Het zal zondag tegen KV Kortrijk wel een belangrijke pion moeten missen.

David Hubert maakte zaterdag zijn selectie van 21 spelers bekend voor de clash met de Kerels en daarin ontbreekt een verrassende naam. Nadat hij tegen Antwerp al op de bank bleef, zit Anders Dreyer niet eens meer in de selectie.

LEES OOK: Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

Dreyer verlaat Anderlecht

Dat is toch opvallend, want er werd niet over een blessure gecommuniceerd. Het Laatste Nieuws weet echter dat de Deense winger op vertrekken staat. Hij zet zijn carrière verder in de Amerikaanse MLS, waar hij de voorbije dagen al gelinkt werd aan Chicago Fire.

Het is echter niet die club die de strijd om Dreyer uiteindelijk wint, maar wel San Diego FC. Dat is een nieuwe club die dit jaar haar intrede maakt in de MLS en ook al gelinkt werd aan Kevin De Bruyne. Dreyer zal er ploegmaat worden van onder meer Hirving Lozano (ex-PSV) en Marcus Ingvartsen (ex-Genk).

Net als Dolberg afwezig tegen Kortrijk

Door het vertrek van Dreyer komt Nilson Angulo opnieuw bij de selectie. Verder kiest Hubert grotendeels voor dezelfde namen als vorige donderdag. Hij recupereert wel Ludwig Augustinsson, maar Kasper Dolberg raakte niet speelklaar.

Daardoor blijft Keisuke Goto, die donderdag zijn debuut maakte, net als Amando Lapage en Ali Maamar bij de selectie.

De selectie van Anderlecht

Coosemans, Kikkenborg, Vanhoutte, Adryelson, Augustinsson, Foket, Lapage, Maamar, N'Diaye, Sardella, Simic, Dendoncker, Degreef, Hazard, Leoni, Rits, Verschaeren, Angulo, Edozie, Goto, Huerta, Vazquez

Is het vertrek van Dreyer een aderlating?

Meest recent

Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

0
0
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

15
15
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

28
28
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

140
140
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

34
34
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

90
90
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

85
85
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

320
320
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

146
146
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

163
163
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

92
92
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

348
348
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

151
151
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

305
305
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

218
218
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

184
184
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

159
159
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

128
128
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

222
222
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

305
305
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

102
102
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

137
137
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

117
117
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21

Meer sportnieuws