Boskamp: "Snap niet dat Anderlecht hem niet haalde"

door
Boskamp:

RSC Anderlecht is aan een wisselvallig seizoen bezig. De Brusselaars wisselen goed met pover af en dat moet dringend gaan verbeteren. Johan Boskamp volgt zijn voormalige werkgever op de voet. In Het Laatste Nieuws had hij het over een 'gemiste transfer' van de Brusselaars.

KRC Genk sloeg afgelopen zomer toe en haalde Matte Smets voor 2,2 miljoen euro weg bij STVV. Een zeer goede zet, want Smets maakte vorig jaar heel veel indruk op Stayen. Er was heel veel interesse, maar Thorsten Fink en Dimitri De Condé konden hem overtuigen.

LEES OOK: Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

Geen Matte Smets

Johan Boskamp is kritisch voor de Brusselaars. "Je ziet gewoon dat Smets een leider wordt. Ik snap nog steeds niet dat Anderlecht hem deze zomer niet gehaald heeft. Maar ja, ik snap zoveel dingen niet bij Anderlecht", aldus de Rotterdammer.

Anderlecht was volgens onze bronnen ook in de markt, wat toen ook aangehaald werd. Paars-Wit was ook van plan die clausule te lichten, maar Smets koos voor een terugkeer naar zijn ex-ploeg. Hij kon in zijn omgeving blijven en met Fink kende hij de trainer door en door. Dat gaf de doorslag.

Wel Jan-Carlo Simic

Anderlecht greep dus gewoon naast Smets en ging nadien doorschakelen. Jan-Carlo Simic kwam naar het Lotto Park en werd voor 2,7 miljoen euro overgenomen van AC Milan. De jongeling is een ander type, maar kent best een goed seizoen en dat ondanks alle problemen in de defensie. 

Simic kent nog ups en downs, maar zijn waarde steeeg ondertussen volgens Transfermarkt naar 5 miljoen euro. De 19-jarige verdediger werd ook international bij Servië. Hij bleek dus ook geen al te verkeerde aankoop, al is er ook nog progessiemarge bij hem.

Doet Simic het ook goed bij Anderlecht?

Meest recent

"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonde na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

6
6
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

24
24
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

57
57
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

99
99
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

108
108
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

12
12
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

219
219
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

269
269
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

97
97
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

521
521
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

79
79
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

215
215
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

209
209
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

94
94
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

518
518
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

150
150
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

333
333
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

260
260
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

51
51
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

802
802

Meer sportnieuws