Boskamp: "Snap niet dat Anderlecht hem niet haalde"

866 stemmen
Boskamp:

RSC Anderlecht is aan een wisselvallig seizoen bezig. De Brusselaars wisselen goed met pover af en dat moet dringend gaan verbeteren. Johan Boskamp volgt zijn voormalige werkgever op de voet. In Het Laatste Nieuws had hij het over een 'gemiste transfer' van de Brusselaars.

KRC Genk sloeg afgelopen zomer toe en haalde Matte Smets voor 2,2 miljoen euro weg bij STVV. Een zeer goede zet, want Smets maakte vorig jaar heel veel indruk op Stayen. Er was heel veel interesse, maar Thorsten Fink en Dimitri De Condé konden hem overtuigen.

LEES OOK: Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Geen Matte Smets

Johan Boskamp is kritisch voor de Brusselaars. "Je ziet gewoon dat Smets een leider wordt. Ik snap nog steeds niet dat Anderlecht hem deze zomer niet gehaald heeft. Maar ja, ik snap zoveel dingen niet bij Anderlecht", aldus de Rotterdammer.

Anderlecht was volgens onze bronnen ook in de markt, wat toen ook aangehaald werd. Paars-Wit was ook van plan die clausule te lichten, maar Smets koos voor een terugkeer naar zijn ex-ploeg. Hij kon in zijn omgeving blijven en met Fink kende hij de trainer door en door. Dat gaf de doorslag.

Wel Jan-Carlo Simic

Anderlecht greep dus gewoon naast Smets en ging nadien doorschakelen. Jan-Carlo Simic kwam naar het Lotto Park en werd voor 2,7 miljoen euro overgenomen van AC Milan. De jongeling is een ander type, maar kent best een goed seizoen en dat ondanks alle problemen in de defensie. 

Simic kent nog ups en downs, maar zijn waarde steeeg ondertussen volgens Transfermarkt naar 5 miljoen euro. De 19-jarige verdediger werd ook international bij Servië. Hij bleek dus ook geen al te verkeerde aankoop, al is er ook nog progessiemarge bij hem.

Doet Simic het ook goed bij Anderlecht?

Meest recent

TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

22
22
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

11
11
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

47
47
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

95
95
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

159
159
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

209
209
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

60
60
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

45
45
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

219
219
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

82
82
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

266
266
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

254
254
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

68
68
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

60
60
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

514
514
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

66
66
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

173
173
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

335
335
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

62
62
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

163
163
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

301
301
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

48
48
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

65
65
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

80
80
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

131
131

Meer sportnieuws