'Westerlo wil boter bij de vis bij absolute topdeal'

169 stemmen
'Westerlo wil boter bij de vis bij absolute topdeal'

Westerlo pakte donderdag uit met een zeer verrassende transfer door Islam Slimani naar Het Kuipje te halen. De Kemphanen huren de ervaren ex-spits van Anderlecht en KV Mechelen voor de rest van het seizoen. Anticiperen ze daarmee op een uitgaande transfer? Dat is afwachten.

In de zomer wist Westerlo al Lucas Stassin voor een slordige 10 miljoen euro te verkopen aan Saint-Etienne en nu zou er alweer een straffe transfer op til zijn. De voorbije dagen werd Matija Frigan al aan een vertrek gelinkt.

Sunderland duwt door voor Frigan

De 21-jarige Kroaat doet het dit seizoen degelijk met zeven goals en drie assists in 22 wedstrijden. Hij zou daarmee de aandacht getrokken hebben van Sunderland en volgens het Kroatische medium Germanijak is het de Black Cats menens om Frigan binnen te halen.

Ze zouden daarvoor een zeer opmerkelijke aanbieding kunnen neerleggen bij Westerlo. Sunderland zou Frigan voor de rest van het seizoen willen huren met een aankoopoptie die automatisch gelicht zou worden bij promotie naar de Premier League.

Westerlo speelt het hard

Momenteel staat de cultclub op de vierde plaats in de Championship, op drie punten van leider Leeds. Promotie is dus nog steeds een reële mogelijkheid. In dat geval zou Frigan voor maar liefst 15 miljoen euro definitief de overstap maken.

Al is dat een deal, waarbij Westerlo alle risico's zou nemen. Daarom gaat dergelijke deal niét plaatsvinden, althans aan deze voorwaarden. Waarom zou Westerlo zijn spits verhuren en het risico nemen dat Sunderland de optie niet gaat lichten? Wie zegt dat Frigan er zal spelen, en wat als hij er een blessure oploopt? Dan zakt zijn waarde. Dat is een risico dat de club niet wil nemen, wat uiteraard logisch is.

Als Sunderland Frigan wil, dan zal Westerlo complete zekerheid moeten hebben dat die 15 miljoen euro nu of in de zomer op tafel ligt. Met 'wat als' zal de club volgens onze bronnen niet instemmen.

CR

Zal Frigan Westerlo verlaten?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

109
109
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

38
38
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

106
106
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

154
154
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

141
141
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

377
377
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

118
118
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

167
167
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

163
163
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

226
226
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

317
317
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

181
181
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

544
544
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

247
247
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

354
354
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws