Vandenbempt verklapt wanneer opvolger Tedesco komt

door
Vandenbempt verklapt wanneer opvolger Tedesco komt

Domenico Tedesco werd logischerwijs bedankt voor bewezen dienst. Hij stelde ondanks een leuk begin al snel teleur. Het EK werd een complete teleurstelling en nadien ging het steeds slechter. De vraag is: wie gaat hem opvolgen? Peter Vandenbempt had daar meer over te zeggen bij Sporza.

LEES OOK: Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Weldra een nieuwe coach?

"Er is al intensief gezocht. Maar Mannaert heeft intussen wel al moeten ondervinden dat België een minder aantrekkelijke bruid is dan 6 of 7 jaar geleden. Er zijn al wel namen verschenen - sommigen zijn waar, bij anderen is kort gepolst - maar het lijkt me toch stilaan tijd om een shortlist samen te stellen", klinkt het bij Sporza. 

"De verwachting is dat die in de loop van volgende week overhandigd wordt aan het sportief comité, dat dan een keuze moet maken. We zullen zien, maar ik denk dat het tegen volgende week min of meer bekend zal zijn", vertelt Vandenbempt nog.

Er worden heel veel namen genoemd. Louis van Gaal onder meer, maar de KBVB zou toch liever een jonger profiel willen. Sergio Conceiçao was de topkandidaat, maar die koos voor AC Milan. Er doen nog wat namen de ronde.

Van Bommel de ideale kandidaat?

Rudi Garcia is er daar een van, maar diens prestaties bij Napoli en Lyon waren de afgelopen jaren ook niet geweldig. Thierry Henry kende wel een goede laatste job bij de Franse Olympische ploeg. Mark van Bommel is dan weer een coach die misschien nog het best past.

De Nederlander kent het Belgische voetbal, en al zijn eigenaardigheden die er rondom spelen, ondertussen zeer goed. Daarnaast is hij een ex-topspeler geweest en iemand die ook al ervaring heeft als coach. Misschien toch maar alle pijlen op de Nederlander richten?

Is Van Bommel de ideale kandidaat?

Meest recent

'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

0
0
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

12
12
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

21
21
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

37
37
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

51
51
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

59
59
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

279
279
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

184
184
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

52
52
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

121
121
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

261
261
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

342
342
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

120
120
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

128
128
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

185
185
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

345
345
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

75
75
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

426
426
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

311
311
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

406
406
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

510
510
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

413
413
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

128
128
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

529
529

Meer sportnieuws