Anderlecht blijft gaan en stelt aanwinst nummer vier voor

1306 stemmen
Anderlecht blijft gaan en stelt aanwinst nummer vier voor

RSC Anderlecht is druk bezig op de transfermarkt. De Brusselaars hebben zopas hun vierde winteraanwinst voorgesteld. Zoals verwacht hebben de Brusselaars Enzo Sternal aangetrokken, al zal de jongeling eerst minuten moeten gaan maken bij RSCA Futures.

Sternal naar Anderlecht

"RSC Anderlecht verwelkomt Enzo Sternal. De 17-jarige Franse jeugdinternational maakt de overstap van Olympique Marseille en tekent een contract tot 2027 bij paars-wit", klinkt het. Opvallend: de speler tekent dus maar voor twee jaar in het Lotto Park. Dat is opvallend weinig. 

"Enzo genoot zijn jeugdopleiding bij AS Nancy. In 2022 verhuisde de aanvallende middenvelder naar de jeugdreeksen van Olympique Marseille. Aan de Côte d'Azur gooide hij onmiddellijk hoge ogen. Enzo scoorde 19 doelpunten in 40 wedstrijden voor de U19 van Marseille en blonk uit met 4 goals en 1 assists in de prestigieuze Coupe Gambardella vorige zomer", laat RSCA weten. 

Eerst bij RSCA Futures

"Zijn opmerkelijke prestaties leverden hem een contractverlenging en zijn eerste minuten bij het eerste elftal van Marseille op. Zijn debuut kwam er tegen Stade Brestois in augustus 2024. Enzo maakt nu de overstap naar RSC Anderlecht en zal in eerste instantie bij onze RSCA Futures aansluiten. Hij zal het rugnummer 28 dragen", laat RSCA weten.

"Enzo Sternal maakt in Frankrijk deel uit van een beloftevolle generatie. Hij is een aanvallende middenvelder die zowel centraal als op de linkerflank uit de voeten kan. Enzo koppelt zijn creativiteit aan efficiëntie en is een technisch sterke spelmaker die het spel naar zich toetrekt. Tel daar nog een goede mentaliteit en veel maturiteit voor zijn jonge leeftijd bij, en dan weet je dat Enzo een speler is met Neerpede-DNA in de voeten. Zijn toekomst in onze kleuren start nu", klinkt het bij Chief Academy Tim Borguet: Al komt deze transfer er toch vooral via het netwerk van Olivier Renard.

Zal hij snel naar de eerste ploeg doorstoten?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

97
97
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

57
57
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

27
27
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

137
137
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

26
26
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

36
36
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

177
177
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

538
538
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

167
167
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

70
70
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

432
432
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

74
74
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

205
205
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

533
533
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

505
505
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

480
480
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

355
355
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

193
193
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

590
590
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

267
267
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1039
1039
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

327
327
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

670
670
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

477
477
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

153
153

Meer sportnieuws