'STVV laat genoemde versterking alsnog links liggen'

171 stemmen
'STVV laat genoemde versterking alsnog links liggen'

STVV verraste toch wel door met Simen Juklerød een oude bekende terug naar België te halen. De Limburgers zorgen zo voor extra ervaring. Waarom haalde STVV hem en niet een andere linksachter die aan de Truienaars werd gelinkt?

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

STVV druk bezig

"Met Simen Juklerød halen we een brok ervaring in huis. Bovendien kent hij de Jupiler Pro League goed. Simen staat – zoals het een Scandinavische voetballer betaamt – voor inzet en een positieve mentaliteit”, deelde sportief directeur André Pinto mee.

"Bovendien pikt hij regelmatig een doelpunt mee en gaf hij in de loop van zijn carrière al een 50-tal assists. Ik herinner me nog de thuiswedstrijd tegen Antwerp in 2020, waarin hij twee keer scoorde én een assist gaf. Hij kent de weg naar het doel dus al op Stayen”, lachte Pinto. Juklerød moet de STVV-defensie van meer stabiliteit voorzien. Dat kon Felice Mazzu wel gebruiken. Centraal achteraan mag er ook nog iets bij.

Hein niet naar STVV

Met de Noor haalde STVV dus een nieuwe linksachter. Nochtans was er ook Truiense interesse in Bryan Hein van Regensburg. De 23-jarige linksachter kost 200.000 euro en geniet ook interesse van Preston North End. De kans dat hij dus nog naar Stayen zal afzakken, is bijzonder klein.

STVV versterkte zich al stevig. Met Simen Juklerød, Didier Lamkel Zé en Hiiro Komori haalde de club al drie nieuwe spelers. De kans is groot dat er nog een defensieve versterking zal worden aangetrokken.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord
1636

Zal STVV zich nog gaan versterken?

Meest recent

Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

17
17
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

43
43
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

194
194
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

61
61
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

177
177
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

176
176
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

482
482
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

209
209
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

449
449
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

35
35
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

90
90
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

120
120
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

26
26
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

79
79
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

583
583
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

214
214
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

304
304
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

71
71
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

94
94
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

145
145
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

117
117
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

194
194

Meer sportnieuws