'STVV laat genoemde versterking alsnog links liggen'

171 stemmen
'STVV laat genoemde versterking alsnog links liggen'

STVV verraste toch wel door met Simen Juklerød een oude bekende terug naar België te halen. De Limburgers zorgen zo voor extra ervaring. Waarom haalde STVV hem en niet een andere linksachter die aan de Truienaars werd gelinkt?

LEES OOK: 'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV druk bezig

"Met Simen Juklerød halen we een brok ervaring in huis. Bovendien kent hij de Jupiler Pro League goed. Simen staat – zoals het een Scandinavische voetballer betaamt – voor inzet en een positieve mentaliteit”, deelde sportief directeur André Pinto mee.

"Bovendien pikt hij regelmatig een doelpunt mee en gaf hij in de loop van zijn carrière al een 50-tal assists. Ik herinner me nog de thuiswedstrijd tegen Antwerp in 2020, waarin hij twee keer scoorde én een assist gaf. Hij kent de weg naar het doel dus al op Stayen”, lachte Pinto. Juklerød moet de STVV-defensie van meer stabiliteit voorzien. Dat kon Felice Mazzu wel gebruiken. Centraal achteraan mag er ook nog iets bij.

Hein niet naar STVV

Met de Noor haalde STVV dus een nieuwe linksachter. Nochtans was er ook Truiense interesse in Bryan Hein van Regensburg. De 23-jarige linksachter kost 200.000 euro en geniet ook interesse van Preston North End. De kans dat hij dus nog naar Stayen zal afzakken, is bijzonder klein.

STVV versterkte zich al stevig. Met Simen Juklerød, Didier Lamkel Zé en Hiiro Komori haalde de club al drie nieuwe spelers. De kans is groot dat er nog een defensieve versterking zal worden aangetrokken.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'
115

Zal STVV zich nog gaan versterken?

Meest recent

Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

46
46
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

21
21
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

4
4
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

138
138
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

185
185
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

118
118
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

115
115
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

33
33
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

203
203
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

168
168
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

525
525
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

87
87
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

85
85
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

699
699
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

164
164
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

69
69
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

138
138
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

346
346
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

587
587
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

328
328
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

698
698
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

263
263
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

41
41
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

350
350
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

125
125

Meer sportnieuws