Céline Mawet verrast na Deinze met nieuwe Belgische club

door
Céline Mawet verrast na Deinze met nieuwe Belgische club

Céline Mawet werd bij Deinze plots aangesteld als CEO en moest de boel proberen te lijmen bij de noodlijdende club. Uiteindelijk ging het volledig mis bij Deinze en de Belgische tweedeklasser werd failliet verklaard. Nu heeft de ravissante Mawet verrassend een nieuwe uitdaging gevonden in België.

De 28-jarige Mawet werd CEO bij Deinze, maar dat verhaal duurde niet lang door het faillissement van de Belgische tweedeklasser. Nu gaat Mawet aan de slag bij RWDM. De voormalige studente journalistiek wordt de nieuwe Head of Marketing.

LEES OOK: ‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

Verrassende stap

Mawet werd bij Deinze plots gepromoveerd van Communication & Marketing Manager tot CEO bij Deinze door de Luxemburgse investeringsgroep AAD. De club zat echter al té diep in de penarie en de gevolgen waren dan ook desastreus. Na een tijd van onzekerheid werd Deinze definitief failliet verklaard. Eerder maakte ze ook al een faillissement mee bij Moeskroen in 2022.

Nu gaat Mawet aldus aan de slag bij RWDM. Zo blijft ze verrassend genoeg toch actief in de voetballerij. “Met haar uitgebreide ervaring in sportcommunicatie en -marketing zal Céline Mawet ons marketingteam versterken en haar expertise delen, zodat we kunnen blijven groeien en meer kunnen bieden aan onze fans en partners”, aldus RWDM.

Promotie nakend

RWDM degradeerde afgelopen seizoen naar de Challenger Pro League, maar daar staat het nu op een derde plek. De Brusselse club mikt aldus weer op promotie naar de Jupiler Pro League. Mawet begint nu alvast aan een avontuur bij een club die stabieler is dan haar vorige werkgevers: Deinze en Moeskroen.

Een goede stap voor Céline Mawet?

Meest recent

'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

32
32
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

170
170
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

45
45
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

324
324
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

161
161
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

176
176
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

365
365
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

90
90
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

312
312
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

246
246
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

517
517
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

153
153
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

502
502
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

107
107
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

75
75
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

244
244
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

61
61
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

169
169
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

195
195
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

96
96
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

344
344
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

582
582
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

114
114
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

34
34
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

546
546

Meer sportnieuws