Beerschot gaat Anderlecht achterna: “Slechter kan niet”

159
Beerschot gaat Anderlecht achterna: “Slechter kan niet”

Beerschot kreeg de afgelopen weken de volle laag van RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC. Beide clubs kwamen op bezoek op het Kiel en vooral het veld kreeg veel aandacht. De akker van Beerschot lag er enorm slecht bij. De club gaat Anderlecht achterna en grijpt in.

Onder meer Anderlecht-doelman Colin Coosemans maakte de grasmat af, maar ook Beerschot-aanvoerder Thibaud Verlinden was duidelijk en noemde het ‘een schande’. Nu is de Antwerpse club met de werken om het veld te vernieuwen gestart.

LEES OOK: Union heeft nieuwe Europese thuishaven beet

Wanneer klaar?

CEO Steve Nuyts geeft meer uitleg tegenover Het Laatste Nieuws. “We beginnen met te frezen (afgraven, red.) en vervangen maandag en dinsdag effectief het veld. Er liggen hele mooie grasmatten klaar in Nederland. Het is een tijdelijke oplossing dit seizoen. Maar we zijn ook bezig met projecten om andere oefenvelden uit te breiden.”

De club heeft de thuismatch van 26 januari tegen Union SG op het oog om de werken volledig te verwezenlijken. Beerschot hanteert overigens hetzelfde systeem als Anderlecht. Dat bleek echter geen groot succes… “Ik kan niet uitsluiten dat er hier of daar een stukje loskomt. Dat is de bluts met de buil nemen. Maar slechter dan nu kan niet.”

Degradatie

Beerschot is nog steeds de rode lantaarn van de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten speelden vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League waardoor het promoveerde naar het hoogste niveau op de Belgische velden. Dirk Kuyt en consorten dreigen echter meteen weer te zullen degraderen en vechten volop voor het behoud.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Croky Cup davert: Vannieuwkerke smult, stevige verrassingen
Croky Cup davert: Vannieuwkerke smult, stevige verrassingen
377

Een goede zet van Beerschot?

Meest recent

Schotse baas komt met straffe onthulling over Pocognoli

Sébastien Pocognoli heeft deze zomer na zijn vertrek bij AS Monaco snel een nieuwe uitdaging ...

10
10
'Dilemma voor Standard na plotse transferaanbieding'

Standard is na drie speeldagen nog ongeslagen, al zullen ze in Luik wellicht gehoopt hebben op meer ...

59
59
'Man City plant enorme transferbom met De Jong'

Er viel deze zomer al heel wat transfervuurwerk te noteren in de Premier League en dat lijkt nog ...

75
75
'Arsenal zet ook Rode Duivel nog op verlanglijst'

Arsenal heeft zijn start dit seizoen niet gemist. Zowel in de Community Shield tegen Manchester City ...

54
54
'Club Brugge slikt domper in dossier Ordoñez'

Het is bij Club Brugge al een zeer bewogen transferzomer geweest en er lijkt nog één ...

306
306
Amorim verrast met rollen voor Moreira en Saelemaekers

AC Milan is afgelopen weekend zijn seizoen goed begonnen. De Rossoneri pakte in hun ...

59
59
Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Marc Coucke vierde wederom feest dit weekend. De ondernemer nam de bekende restaurantketen Amadeus ...

70
70
Union heeft nieuwe Europese thuishaven beet

Donderdag hopen Anderlecht, STVV en AA Gent hun ticket voor hun respectievelijke Europese league ...

65
65
Transferitis in Mechelen: Raman haalt uit naar maats

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

334
334
Titelstrijd nu al gestreden? Vandenbempt maakt zich zorgen

Na de derde speeldag in de Jupiler Pro League zijn er nog drie teams die met het maximum van de ...

338
338
'Standard alsnog verlost van overbodige grootverdiener'

Voor Standard belooft het nog een bewogen einde van de zomerse transferperiode te gaan worden. Op ...

81
81
Trossard en Besiktas briesen na schandalige klap

Afgelopen weekend werd in de Turkse competitie de tweede speeldag afgewerkt en die werd voor de Rode ...

116
116
'STVV baalt: nòg plotse miljoenentransfer sterkhouder'

STVV kwam afgelopen weekend niet in actie, want de Kanaries mochten zich sparen voor de return tegen ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Charleroi, transfer Bertaccini'

De zomerse transferperiode nadert zijn ontknoping, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

427
427
Thorup krijgt de volle laag bij Genk: grijpt De Condé in?

KRC Genk is dit seizoen wisselvallig begonnen. Tegen Royal Antwerp leken de Limburgers op weg naar ...

521
521
Issame Charaï maakt Westerlo af: transfers nakend?

Westerlo kreeg afgelopen speeldag een pak voor de broek in de Jupiler Pro League. De Kemphanen ...

89
89
Infantino haalt snoeihard uit na FIFA-controverse

Gianni Infantino ligt zwaar onder vuur bij de FIFA. De voorzitter van de wereldvoetbalbond krijgt na ...

163
163
"Negatieve exponent" - Vandenbempt vreest voor titularis Club

Club Brugge blijft na drie speeldagen in de Jupiler Pro League zijn perfecte rapport behouden. ...

376
376
'Contract tot 2032: supertransfer Bradley Barcola nabij'

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag van de Premier League slechts op het nippertje een ...

102
102
'Eerste doorbraak Ordoñez: Club ruikt spetterend bedrag'

Club Brugge lijkt in het uiterste slot van de transferperiode dan toch nog een grote uitgaande ...

415
415
'STVV houdt hart vast: volgende steunpilaar naar exit'

STVV bereidt zich momenteel voor op één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

360
360
Geurtje aan comeback Antwerp: ex-ref spreekt ferme taal

KRC Genk heeft zaterdagavond twee kostbare punten verspeeld. In de slotfase gaf het immers nog een ...

876
876
Godts debuteert bij PSG: Franse pers streng maar hoopvol

Ook in de Franse Ligue 1 is de kop eraf. En de openingsspeeldag leidde meteen tot puntenverlies voor ...

378
378
In extremis toptransfer Tresoldi: Leko doet boekje open

Nicolo Tresoldi kan voorlopig niet stoppen met scoren dit seizoen. Zondag bezorgde hij Club Brugge ...

585
585
Bijzondere wissel bij Antwerp: transfer in de maak?

Antwerp FC zorgde zaterdagavond voor een spectaculaire comeback in de slotfase tegen KRC Genk (4-4). ...

415
415

Meer sportnieuws