Beerschot gaat Anderlecht achterna: “Slechter kan niet”

159
Beerschot gaat Anderlecht achterna: “Slechter kan niet”

Beerschot kreeg de afgelopen weken de volle laag van RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC. Beide clubs kwamen op bezoek op het Kiel en vooral het veld kreeg veel aandacht. De akker van Beerschot lag er enorm slecht bij. De club gaat Anderlecht achterna en grijpt in.

Onder meer Anderlecht-doelman Colin Coosemans maakte de grasmat af, maar ook Beerschot-aanvoerder Thibaud Verlinden was duidelijk en noemde het ‘een schande’. Nu is de Antwerpse club met de werken om het veld te vernieuwen gestart.

LEES OOK: Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Wanneer klaar?

CEO Steve Nuyts geeft meer uitleg tegenover Het Laatste Nieuws. “We beginnen met te frezen (afgraven, red.) en vervangen maandag en dinsdag effectief het veld. Er liggen hele mooie grasmatten klaar in Nederland. Het is een tijdelijke oplossing dit seizoen. Maar we zijn ook bezig met projecten om andere oefenvelden uit te breiden.”

De club heeft de thuismatch van 26 januari tegen Union SG op het oog om de werken volledig te verwezenlijken. Beerschot hanteert overigens hetzelfde systeem als Anderlecht. Dat bleek echter geen groot succes… “Ik kan niet uitsluiten dat er hier of daar een stukje loskomt. Dat is de bluts met de buil nemen. Maar slechter dan nu kan niet.”

Degradatie

Beerschot is nog steeds de rode lantaarn van de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten speelden vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League waardoor het promoveerde naar het hoogste niveau op de Belgische velden. Dirk Kuyt en consorten dreigen echter meteen weer te zullen degraderen en vechten volop voor het behoud.

Een goede zet van Beerschot?

Meest recent

Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

0
0
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

0
0
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

1
1
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

13
13
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

129
129
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

62
62
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

35
35
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

23
23
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

17
17
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

61
61
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

142
142
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

34
34
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

109
109
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

56
56
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

101
101
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

109
109
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

212
212
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

204
204

Meer sportnieuws