Beerschot gaat Anderlecht achterna: “Slechter kan niet”

door
Beerschot gaat Anderlecht achterna: “Slechter kan niet”

Beerschot kreeg de afgelopen weken de volle laag van RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC. Beide clubs kwamen op bezoek op het Kiel en vooral het veld kreeg veel aandacht. De akker van Beerschot lag er enorm slecht bij. De club gaat Anderlecht achterna en grijpt in.

Onder meer Anderlecht-doelman Colin Coosemans maakte de grasmat af, maar ook Beerschot-aanvoerder Thibaud Verlinden was duidelijk en noemde het ‘een schande’. Nu is de Antwerpse club met de werken om het veld te vernieuwen gestart.

LEES OOK: Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Wanneer klaar?

CEO Steve Nuyts geeft meer uitleg tegenover Het Laatste Nieuws. “We beginnen met te frezen (afgraven, red.) en vervangen maandag en dinsdag effectief het veld. Er liggen hele mooie grasmatten klaar in Nederland. Het is een tijdelijke oplossing dit seizoen. Maar we zijn ook bezig met projecten om andere oefenvelden uit te breiden.”

De club heeft de thuismatch van 26 januari tegen Union SG op het oog om de werken volledig te verwezenlijken. Beerschot hanteert overigens hetzelfde systeem als Anderlecht. Dat bleek echter geen groot succes… “Ik kan niet uitsluiten dat er hier of daar een stukje loskomt. Dat is de bluts met de buil nemen. Maar slechter dan nu kan niet.”

Degradatie

Beerschot is nog steeds de rode lantaarn van de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten speelden vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League waardoor het promoveerde naar het hoogste niveau op de Belgische velden. Dirk Kuyt en consorten dreigen echter meteen weer te zullen degraderen en vechten volop voor het behoud.

Een goede zet van Beerschot?

Meest recent

Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

53
53
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

11
11
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

41
41
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

386
386
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

328
328
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

205
205
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

254
254
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

73
73
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

618
618
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

224
224
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

416
416
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

648
648
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

404
404
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

183
183
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

174
174
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

166
166
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

77
77
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

263
263
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

80
80
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

342
342
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

231
231
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

240
240
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

450
450
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

531
531

Meer sportnieuws