Club Brugge grijpt naast ideale opvolger Skov Olsen

door
Club Brugge grijpt naast ideale opvolger Skov Olsen

Club Brugge nam vrijdag afscheid van Andreas Skov Olsen, die voor zo'n 15 miljoen naar Wolfsburg verhuist. Naar verluidt gaat de landskampioen meteen op zoek naar een vervanger voor de flankaanvaller. Al mogen Dévy Rigaux en co alvast één optie schrappen.

Een tijdje geleden geraakte bekend dat Blauw-Zwart een oogje had laten vallen op Matej Jurasek, een 21-jarige Tsjech die in zijn thuisland het mooie weer maakte bij SK Slavia Praag. Daar was de linkspoot goed voor 17 doelpunten en 15 assists in 91 optredens.

Voorbeeld van Tzolis

LEES OOK 'Totale transferwending Club Brugge: geldbuidel lag klaar'

Met zijn profiel leek Jurasek misschien dus wel de ideale opvolger voor Skov Olsen, al is het weliswaar niet helemaal duidelijk in welke mate het de landskampioen echt menens was om hem te strikken. Hoe dan ook mag die hoop nu definitief worden opgeborgen.

Tenslotte werd de viervoudig international zopas officieel voorgesteld bij de Engelse tweedeklasser Norwich City, dat net als destijds bij Christos Tzolis dus korter op de bal speelt in het dossier. Jurasek zette er zijn handtekening onder een contract tot medio 2030.

Opvolger Skov Olsen

Hij wordt dus al zeker niet de vervanger van Skov Olsen, wiens plekje rechts voorin in de voorbije wedstrijden werd ingenomen door Chemsdine Talbi. Met ook nog Michal Skoras achter de hand beschikt Nicky Hayen op de korte termijn over genoeg alternatieven.

LEES OOK 'Club Brugge legt miljoenen klaar voor opvolger Skov Olsen'

Haast is er dus niet mee gemoeid in Westkapelle, te meer omdat nieuwkomers nog niet inzetbaar zijn in de League Phase van de Champions League. Mogelijk schakelt Club dan ook pas met de deadline in zicht een versnelling hoger. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

POLL: Jurasek was een ideale opvolger voor Skov Olsen

Meest recent

'Meesterzet' Thorsten Fink: "Zelden gezien in België"

KRC Genk toonde zaterdag veerkracht door een vroege achterstand om te buigen in een overwinning ...

25
25
Sterkhouder Anderlecht zakt door het ijs: "Schandalig slecht"

Enkele dagen na hun onderlinge cupduel stonden RSC Anderlecht en Antwerp FC ook in de Jupiler Pro ...

100
100
'Liverpool krijgt vrijgeleide voor droomaanwinst Slot'

Tijdens de voorbije wintermercato heeft het merendeel van de Europese grootmachten zich behoorlijk ...

35
35
Club goed weggekomen? Analisten fileren rode kaart Verlinden

In aanloop naar het Champions League-duel tegen Atalanta BC, heeft Club Brugge in eigen land geen ...

249
249
Transfer Amuzu volledig rond: Anderlecht houdt schijntje over

RSC Anderlecht kruist zondagmiddag opnieuw de degens met Antwerp FC, dit keer in competitieverband. ...

113
113
De Ketelaere stampt Tedesco stevig na: “Een enorme klap…”

Domenico Tedesco werd de laan uitgestuurd na desastreuze resultaten met de Rode Duivels. Inmiddels ...

180
180
22 namen: Hubert zorgt voor grote verrassingen tegen Antwerp

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC kijken elkaar voor de tweede keer op korte tijd in de ogen. Na de ...

393
393
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht hakt knopen door, Witsel hoopt’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

436
436
Degreef onthult Anderlecht-plannen: “Dat is grootste doel”

Tristan Degreef krijgt meer en meer zijn kansen bij Anderlecht. Zijn parcours in de jeugd van ...

185
185
Batshuayi maakt geen vrienden tijdens debuut Frankfurt

Michy Batshuayi is weer in de Bundesliga te zien. De aanvaller maakte tijdens de wintermercato de ...

78
78
'Veelzeggende' conclusie Club Brugge: "Zij bakten er niets van"

Club Brugge won in het Jan Breydelstadion met het kleinste verschil van laagvlieger Oud-Heverlee ...

349
349
'Hubert sluit verguisde Anderlecht-speler weer in de armen'

RSC Anderlecht neemt het voor een tweede keer op korte tijd op tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit ...

297
297
Rampscenario De Ketelaere voor Club Brugge op komst?

Club Brugge werd tegen Atalanta geloot in de tussenronde van de Champions League. Een erg ...

616
616
KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

KV Mechelen heeft de droomtransfer van Sandy Walsh op de officiële kanalen bevestigd. De ...

127
127
Anderlecht – Antwerp: Great Old met angst naar Brussel?

Royal Antwerp FC wil wraak nemen tegen RSC Anderlecht. Maar dat is gemakkelijker gezegd dan gedaan, ...

536
536
Deschacht: "Dat zijn geen 'supertalenten' bij Club Brugge"

Club Brugge won gisteren met 1-0 van OH Leuven. De Brugse verdediging bestond uit vier spelers uit ...

1305
1305
Degreef: "Dat kwam er dankzij Riemer"

Brian Riemer leverde goed werk bij RSC Anderlecht. De Deense coach loodste de ploeg bijna naar de ...

121
121
Het gelijk van Riemer? De 'Modric van Anderlecht' staat op

Brian Riemer werd door een deel van de media verketterd, maar de Deen legde wel goede resultaten op ...

627
627
Fink & co bijna zeker van hét hoofddoel van KRC Genk

KRC Genk won met 2-1 van Cercle Brugge en daardoor blijven ze aan de leiding. De troepen van ...

332
332
Kompany Ball versus Parker Ball: contrast bij Burnley groter dan ooit

Vincent Kompany pakte twee jaar geleden uit met een waanzinnig seizoen van Burnley in de ...

427
427

Meer sportnieuws