Club Brugge grijpt naast ideale opvolger Skov Olsen

door
Club Brugge grijpt naast ideale opvolger Skov Olsen

Club Brugge nam vrijdag afscheid van Andreas Skov Olsen, die voor zo'n 15 miljoen naar Wolfsburg verhuist. Naar verluidt gaat de landskampioen meteen op zoek naar een vervanger voor de flankaanvaller. Al mogen Dévy Rigaux en co alvast één optie schrappen.

Een tijdje geleden geraakte bekend dat Blauw-Zwart een oogje had laten vallen op Matej Jurasek, een 21-jarige Tsjech die in zijn thuisland het mooie weer maakte bij SK Slavia Praag. Daar was de linkspoot goed voor 17 doelpunten en 15 assists in 91 optredens.

LEES OOK: De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

Voorbeeld van Tzolis

Met zijn profiel leek Jurasek misschien dus wel de ideale opvolger voor Skov Olsen, al is het weliswaar niet helemaal duidelijk in welke mate het de landskampioen echt menens was om hem te strikken. Hoe dan ook mag die hoop nu definitief worden opgeborgen.

Tenslotte werd de viervoudig international zopas officieel voorgesteld bij de Engelse tweedeklasser Norwich City, dat net als destijds bij Christos Tzolis dus korter op de bal speelt in het dossier. Jurasek zette er zijn handtekening onder een contract tot medio 2030.

Opvolger Skov Olsen

Hij wordt dus al zeker niet de vervanger van Skov Olsen, wiens plekje rechts voorin in de voorbije wedstrijden werd ingenomen door Chemsdine Talbi. Met ook nog Michal Skoras achter de hand beschikt Nicky Hayen op de korte termijn over genoeg alternatieven.

Haast is er dus niet mee gemoeid in Westkapelle, te meer omdat nieuwkomers nog niet inzetbaar zijn in de League Phase van de Champions League. Mogelijk schakelt Club dan ook pas met de deadline in zicht een versnelling hoger. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Jurasek was een ideale opvolger voor Skov Olsen

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

5
5
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

25
25
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

33
33
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

19
19
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

15
15
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

121
121
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

268
268
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

111
111
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

128
128
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

71
71
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

128
128
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

432
432
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

149
149
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

84
84
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

628
628
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

185
185
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

45
45
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

838
838
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

151
151
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

282
282
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

506
506
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

818
818
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

975
975
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

228
228
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

58
58

Meer sportnieuws