Club Brugge grijpt naast ideale opvolger Skov Olsen

773 stemmen
Club Brugge grijpt naast ideale opvolger Skov Olsen

Club Brugge nam vrijdag afscheid van Andreas Skov Olsen, die voor zo'n 15 miljoen naar Wolfsburg verhuist. Naar verluidt gaat de landskampioen meteen op zoek naar een vervanger voor de flankaanvaller. Al mogen Dévy Rigaux en co alvast één optie schrappen.

Een tijdje geleden geraakte bekend dat Blauw-Zwart een oogje had laten vallen op Matej Jurasek, een 21-jarige Tsjech die in zijn thuisland het mooie weer maakte bij SK Slavia Praag. Daar was de linkspoot goed voor 17 doelpunten en 15 assists in 91 optredens.

LEES OOK: 'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Voorbeeld van Tzolis

Met zijn profiel leek Jurasek misschien dus wel de ideale opvolger voor Skov Olsen, al is het weliswaar niet helemaal duidelijk in welke mate het de landskampioen echt menens was om hem te strikken. Hoe dan ook mag die hoop nu definitief worden opgeborgen.

Tenslotte werd de viervoudig international zopas officieel voorgesteld bij de Engelse tweedeklasser Norwich City, dat net als destijds bij Christos Tzolis dus korter op de bal speelt in het dossier. Jurasek zette er zijn handtekening onder een contract tot medio 2030.

Opvolger Skov Olsen

Hij wordt dus al zeker niet de vervanger van Skov Olsen, wiens plekje rechts voorin in de voorbije wedstrijden werd ingenomen door Chemsdine Talbi. Met ook nog Michal Skoras achter de hand beschikt Nicky Hayen op de korte termijn over genoeg alternatieven.

Haast is er dus niet mee gemoeid in Westkapelle, te meer omdat nieuwkomers nog niet inzetbaar zijn in de League Phase van de Champions League. Mogelijk schakelt Club dan ook pas met de deadline in zicht een versnelling hoger. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Jurasek was een ideale opvolger voor Skov Olsen

Meest recent

Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

56
56
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

30
30
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

4
4
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

149
149
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

191
191
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

118
118
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

115
115
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

33
33
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

208
208
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

168
168
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

529
529
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

87
87
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

86
86
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

700
700
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

164
164
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

69
69
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

138
138
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

347
347
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

588
588
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

328
328
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

701
701
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

263
263
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

42
42
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

350
350
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

125
125

Meer sportnieuws