Club Brugge grijpt naast ideale opvolger Skov Olsen

door
Club Brugge grijpt naast ideale opvolger Skov Olsen

Club Brugge nam vrijdag afscheid van Andreas Skov Olsen, die voor zo'n 15 miljoen naar Wolfsburg verhuist. Naar verluidt gaat de landskampioen meteen op zoek naar een vervanger voor de flankaanvaller. Al mogen Dévy Rigaux en co alvast één optie schrappen.

Een tijdje geleden geraakte bekend dat Blauw-Zwart een oogje had laten vallen op Matej Jurasek, een 21-jarige Tsjech die in zijn thuisland het mooie weer maakte bij SK Slavia Praag. Daar was de linkspoot goed voor 17 doelpunten en 15 assists in 91 optredens.

LEES OOK: Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

Voorbeeld van Tzolis

Met zijn profiel leek Jurasek misschien dus wel de ideale opvolger voor Skov Olsen, al is het weliswaar niet helemaal duidelijk in welke mate het de landskampioen echt menens was om hem te strikken. Hoe dan ook mag die hoop nu definitief worden opgeborgen.

Tenslotte werd de viervoudig international zopas officieel voorgesteld bij de Engelse tweedeklasser Norwich City, dat net als destijds bij Christos Tzolis dus korter op de bal speelt in het dossier. Jurasek zette er zijn handtekening onder een contract tot medio 2030.

Opvolger Skov Olsen

Hij wordt dus al zeker niet de vervanger van Skov Olsen, wiens plekje rechts voorin in de voorbije wedstrijden werd ingenomen door Chemsdine Talbi. Met ook nog Michal Skoras achter de hand beschikt Nicky Hayen op de korte termijn over genoeg alternatieven.

Haast is er dus niet mee gemoeid in Westkapelle, te meer omdat nieuwkomers nog niet inzetbaar zijn in de League Phase van de Champions League. Mogelijk schakelt Club dan ook pas met de deadline in zicht een versnelling hoger. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Jurasek was een ideale opvolger voor Skov Olsen

Meest recent

Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

1
1
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

24
24
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

11
11
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

9
9
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

33
33
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

85
85
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

21
21
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

63
63
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

87
87
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

69
69
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

124
124
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

356
356
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

103
103
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

345
345
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

302
302
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

467
467
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

237
237
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

688
688
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

583
583
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

248
248
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

25
25
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

91
91
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

134
134
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

393
393

Meer sportnieuws