Club Brugge grijpt naast ideale opvolger Skov Olsen

door
Club Brugge grijpt naast ideale opvolger Skov Olsen

Club Brugge nam vrijdag afscheid van Andreas Skov Olsen, die voor zo'n 15 miljoen naar Wolfsburg verhuist. Naar verluidt gaat de landskampioen meteen op zoek naar een vervanger voor de flankaanvaller. Al mogen Dévy Rigaux en co alvast één optie schrappen.

Een tijdje geleden geraakte bekend dat Blauw-Zwart een oogje had laten vallen op Matej Jurasek, een 21-jarige Tsjech die in zijn thuisland het mooie weer maakte bij SK Slavia Praag. Daar was de linkspoot goed voor 17 doelpunten en 15 assists in 91 optredens.

LEES OOK: Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Voorbeeld van Tzolis

Met zijn profiel leek Jurasek misschien dus wel de ideale opvolger voor Skov Olsen, al is het weliswaar niet helemaal duidelijk in welke mate het de landskampioen echt menens was om hem te strikken. Hoe dan ook mag die hoop nu definitief worden opgeborgen.

Tenslotte werd de viervoudig international zopas officieel voorgesteld bij de Engelse tweedeklasser Norwich City, dat net als destijds bij Christos Tzolis dus korter op de bal speelt in het dossier. Jurasek zette er zijn handtekening onder een contract tot medio 2030.

Opvolger Skov Olsen

Hij wordt dus al zeker niet de vervanger van Skov Olsen, wiens plekje rechts voorin in de voorbije wedstrijden werd ingenomen door Chemsdine Talbi. Met ook nog Michal Skoras achter de hand beschikt Nicky Hayen op de korte termijn over genoeg alternatieven.

Haast is er dus niet mee gemoeid in Westkapelle, te meer omdat nieuwkomers nog niet inzetbaar zijn in de League Phase van de Champions League. Mogelijk schakelt Club dan ook pas met de deadline in zicht een versnelling hoger. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Jurasek was een ideale opvolger voor Skov Olsen

Meest recent

"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

18
18
Club Brugge slikt: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

24
24
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

270
270
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

281
281
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

121
121
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

42
42
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

346
346
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

151
151
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

88
88
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

267
267
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

159
159
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

367
367
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

223
223
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

443
443
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

389
389
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

50
50
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

66
66
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

291
291
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

115
115
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

445
445
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

105
105
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

236
236
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

252
252
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1058
1058
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

468
468

Meer sportnieuws