'Solden bij AA Gent: duo sterkhouders in de etalage'

door
'Solden bij AA Gent: duo sterkhouders in de etalage'

Wouter Vrancken wordt stilaan moedeloos van de moeizame zoektocht naar een nieuwe spits. Mogelijk is er straks evenwel nog meer werk aan de winkel bij AA Gent, waar twee sterkhouders in januari andere oorden mogen opzoeken.

Vrancken benadrukte al dat er meer nodig is dan een extra optie voorin om de doelstellingen waar te maken. Welke profielen hij dan in gedachten heeft is niet bekend, maar een flankaanvaller lijkt alvast evenmin een overbodige luxe. Al komen er als het van zijn bazen afhangt weldra misschien elders twee plekjes vrij in de kleedkamer.

LEES OOK: De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

Gent dumpt Gandelman

Tenslotte is het volgens Het Nieuwsblad nog altijd de bedoeling om te cashen op Archie Brown en Omri Gandelman. Nochtans blijven de beide linkspoten, in de zomer van 2023 samen in huis gehaald op verzoek van Hein Vanhaezebrouck, ook onder Vrancken twee van de eerste namen op het wedstrijdblad in de Planet Group Arena.

Met 11 goals en vijf assists in 29 optredens is vooral Gandelman schijnbaar onmisbaar. Alleen laten de voetballende kwaliteiten van de trefzekere middenvelder uit Israël af en toe wat te wensen over. Daarom zouden de Buffalo's ook volgens Het Laatste Nieuws bereid zijn om hem mits een goed bod te laten gaan in deze wintermercato.

Brown mag beschikken

Gent betaalde ruim twee miljoen voor Gandelman, wiens marktwaarde vandaag op zes miljoen wordt geschat. Eerder werd de viervoudig international aan Bologna gelinkt, maar concreet lijkt dat niet. Al het bovenstaande geldt ook voor Brown, voor wie met de weliswaar geblesseerde Tiago Araujo zelfs reeds een vervanger neerstreek.

Alleen blijft het ook rond de linksachter, die net als Gandelman tot medio 2027 vastligt, voorlopig akelig stil. Ondanks zijn aantrekkelijk profiel dreigt de hoop van Sam Baro en co om de kas te spijzen in zijn geval eveneens ijdel te blijven. AA Gent telde vier miljoen neer voor Brown, wiens marktwaarde momenteel acht miljoen bedraagt.

Vidarsson zoekt budget

Afwachten dus of er alsnog een interessante oplossing uit de bus valt voor het duo. Arnar Vidarsson kruist alleszins zijn vingers dat de investering van zijn voorgangers in Brown en Gandelman snel rendeert. Tenslotte wil hij de centen die zij in het laatje brengen aanwenden om het budget voor een direct inzetbare spits op te krikken.

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

17
17
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

138
138
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

94
94
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

313
313
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

88
88
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

459
459
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

266
266
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

257
257
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

526
526
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

770
770
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

802
802
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

349
349
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

294
294
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

600
600
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

355
355
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

360
360
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

256
256
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

363
363
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

726
726
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

217
217
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

399
399

Meer sportnieuws