'Solden bij AA Gent: duo sterkhouders in de etalage'

door
'Solden bij AA Gent: duo sterkhouders in de etalage'

Wouter Vrancken wordt stilaan moedeloos van de moeizame zoektocht naar een nieuwe spits. Mogelijk is er straks evenwel nog meer werk aan de winkel bij AA Gent, waar twee sterkhouders in januari andere oorden mogen opzoeken.

Vrancken benadrukte al dat er meer nodig is dan een extra optie voorin om de doelstellingen waar te maken. Welke profielen hij dan in gedachten heeft is niet bekend, maar een flankaanvaller lijkt alvast evenmin een overbodige luxe. Al komen er als het van zijn bazen afhangt weldra misschien elders twee plekjes vrij in de kleedkamer.

LEES OOK: Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Gent dumpt Gandelman

Tenslotte is het volgens Het Nieuwsblad nog altijd de bedoeling om te cashen op Archie Brown en Omri Gandelman. Nochtans blijven de beide linkspoten, in de zomer van 2023 samen in huis gehaald op verzoek van Hein Vanhaezebrouck, ook onder Vrancken twee van de eerste namen op het wedstrijdblad in de Planet Group Arena.

Met 11 goals en vijf assists in 29 optredens is vooral Gandelman schijnbaar onmisbaar. Alleen laten de voetballende kwaliteiten van de trefzekere middenvelder uit Israël af en toe wat te wensen over. Daarom zouden de Buffalo's ook volgens Het Laatste Nieuws bereid zijn om hem mits een goed bod te laten gaan in deze wintermercato.

Brown mag beschikken

Gent betaalde ruim twee miljoen voor Gandelman, wiens marktwaarde vandaag op zes miljoen wordt geschat. Eerder werd de viervoudig international aan Bologna gelinkt, maar concreet lijkt dat niet. Al het bovenstaande geldt ook voor Brown, voor wie met de weliswaar geblesseerde Tiago Araujo zelfs reeds een vervanger neerstreek.

Alleen blijft het ook rond de linksachter, die net als Gandelman tot medio 2027 vastligt, voorlopig akelig stil. Ondanks zijn aantrekkelijk profiel dreigt de hoop van Sam Baro en co om de kas te spijzen in zijn geval eveneens ijdel te blijven. AA Gent telde vier miljoen neer voor Brown, wiens marktwaarde momenteel acht miljoen bedraagt.

Vidarsson zoekt budget

Afwachten dus of er alsnog een interessante oplossing uit de bus valt voor het duo. Arnar Vidarsson kruist alleszins zijn vingers dat de investering van zijn voorgangers in Brown en Gandelman snel rendeert. Tenslotte wil hij de centen die zij in het laatje brengen aanwenden om het budget voor een direct inzetbare spits op te krikken.

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

5
5
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

8
8
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

75
75
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

45
45
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

41
41
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

51
51
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

14
14
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

142
142
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

170
170
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

236
236
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

90
90
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

72
72
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

434
434
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

259
259
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

328
328
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

542
542
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

298
298
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

54
54
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

98
98
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

102
102
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

204
204
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

66
66
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

261
261
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

421
421
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

354
354

Meer sportnieuws