'Solden bij AA Gent: duo sterkhouders in de etalage'

door
'Solden bij AA Gent: duo sterkhouders in de etalage'

Wouter Vrancken wordt stilaan moedeloos van de moeizame zoektocht naar een nieuwe spits. Mogelijk is er straks evenwel nog meer werk aan de winkel bij AA Gent, waar twee sterkhouders in januari andere oorden mogen opzoeken.

Vrancken benadrukte al dat er meer nodig is dan een extra optie voorin om de doelstellingen waar te maken. Welke profielen hij dan in gedachten heeft is niet bekend, maar een flankaanvaller lijkt alvast evenmin een overbodige luxe. Al komen er als het van zijn bazen afhangt weldra misschien elders twee plekjes vrij in de kleedkamer.

LEES OOK: KAA Gent slaat grote slag: 'Leidersfiguur blijft Buffalo!'

Gent dumpt Gandelman

Tenslotte is het volgens Het Nieuwsblad nog altijd de bedoeling om te cashen op Archie Brown en Omri Gandelman. Nochtans blijven de beide linkspoten, in de zomer van 2023 samen in huis gehaald op verzoek van Hein Vanhaezebrouck, ook onder Vrancken twee van de eerste namen op het wedstrijdblad in de Planet Group Arena.

Met 11 goals en vijf assists in 29 optredens is vooral Gandelman schijnbaar onmisbaar. Alleen laten de voetballende kwaliteiten van de trefzekere middenvelder uit Israël af en toe wat te wensen over. Daarom zouden de Buffalo's ook volgens Het Laatste Nieuws bereid zijn om hem mits een goed bod te laten gaan in deze wintermercato.

Brown mag beschikken

Gent betaalde ruim twee miljoen voor Gandelman, wiens marktwaarde vandaag op zes miljoen wordt geschat. Eerder werd de viervoudig international aan Bologna gelinkt, maar concreet lijkt dat niet. Al het bovenstaande geldt ook voor Brown, voor wie met de weliswaar geblesseerde Tiago Araujo zelfs reeds een vervanger neerstreek.

Alleen blijft het ook rond de linksachter, die net als Gandelman tot medio 2027 vastligt, voorlopig akelig stil. Ondanks zijn aantrekkelijk profiel dreigt de hoop van Sam Baro en co om de kas te spijzen in zijn geval eveneens ijdel te blijven. AA Gent telde vier miljoen neer voor Brown, wiens marktwaarde momenteel acht miljoen bedraagt.

Vidarsson zoekt budget

Afwachten dus of er alsnog een interessante oplossing uit de bus valt voor het duo. Arnar Vidarsson kruist alleszins zijn vingers dat de investering van zijn voorgangers in Brown en Gandelman snel rendeert. Tenslotte wil hij de centen die zij in het laatje brengen aanwenden om het budget voor een direct inzetbare spits op te krikken.

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

6
6
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

196
196
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

67
67
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

127
127
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

26
26
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

34
34
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

61
61
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

34
34
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

160
160
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

194
194
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

80
80
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

120
120
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

62
62
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

212
212
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

212
212
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

167
167
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

196
196
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

236
236
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

287
287
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

132
132
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

125
125
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

82
82
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

367
367
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

268
268

Meer sportnieuws