'Solden bij AA Gent: duo sterkhouders in de etalage'

795 stemmen
'Solden bij AA Gent: duo sterkhouders in de etalage'

Wouter Vrancken wordt stilaan moedeloos van de moeizame zoektocht naar een nieuwe spits. Mogelijk is er straks evenwel nog meer werk aan de winkel bij AA Gent, waar twee sterkhouders in januari andere oorden mogen opzoeken.

Vrancken benadrukte al dat er meer nodig is dan een extra optie voorin om de doelstellingen waar te maken. Welke profielen hij dan in gedachten heeft is niet bekend, maar een flankaanvaller lijkt alvast evenmin een overbodige luxe. Al komen er als het van zijn bazen afhangt weldra misschien elders twee plekjes vrij in de kleedkamer.

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Gent dumpt Gandelman

Tenslotte is het volgens Het Nieuwsblad nog altijd de bedoeling om te cashen op Archie Brown en Omri Gandelman. Nochtans blijven de beide linkspoten, in de zomer van 2023 samen in huis gehaald op verzoek van Hein Vanhaezebrouck, ook onder Vrancken twee van de eerste namen op het wedstrijdblad in de Planet Group Arena.

Met 11 goals en vijf assists in 29 optredens is vooral Gandelman schijnbaar onmisbaar. Alleen laten de voetballende kwaliteiten van de trefzekere middenvelder uit Israël af en toe wat te wensen over. Daarom zouden de Buffalo's ook volgens Het Laatste Nieuws bereid zijn om hem mits een goed bod te laten gaan in deze wintermercato.

Brown mag beschikken

Gent betaalde ruim twee miljoen voor Gandelman, wiens marktwaarde vandaag op zes miljoen wordt geschat. Eerder werd de viervoudig international aan Bologna gelinkt, maar concreet lijkt dat niet. Al het bovenstaande geldt ook voor Brown, voor wie met de weliswaar geblesseerde Tiago Araujo zelfs reeds een vervanger neerstreek.

Alleen blijft het ook rond de linksachter, die net als Gandelman tot medio 2027 vastligt, voorlopig akelig stil. Ondanks zijn aantrekkelijk profiel dreigt de hoop van Sam Baro en co om de kas te spijzen in zijn geval eveneens ijdel te blijven. AA Gent telde vier miljoen neer voor Brown, wiens marktwaarde momenteel acht miljoen bedraagt.

Vidarsson zoekt budget

Afwachten dus of er alsnog een interessante oplossing uit de bus valt voor het duo. Arnar Vidarsson kruist alleszins zijn vingers dat de investering van zijn voorgangers in Brown en Gandelman snel rendeert. Tenslotte wil hij de centen die zij in het laatje brengen aanwenden om het budget voor een direct inzetbare spits op te krikken.

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

7
7
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

128
128
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

227
227
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

79
79
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

63
63
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

328
328
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

283
283
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

334
334
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

112
112
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

145
145
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

583
583
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

74
74
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

135
135
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

260
260
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

299
299
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

287
287
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

292
292
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

114
114
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

294
294
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

461
461
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

66
66
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

655
655

Meer sportnieuws