'Solden bij AA Gent: duo sterkhouders in de etalage'

door
'Solden bij AA Gent: duo sterkhouders in de etalage'

Wouter Vrancken wordt stilaan moedeloos van de moeizame zoektocht naar een nieuwe spits. Mogelijk is er straks evenwel nog meer werk aan de winkel bij AA Gent, waar twee sterkhouders in januari andere oorden mogen opzoeken.

Vrancken benadrukte al dat er meer nodig is dan een extra optie voorin om de doelstellingen waar te maken. Welke profielen hij dan in gedachten heeft is niet bekend, maar een flankaanvaller lijkt alvast evenmin een overbodige luxe. Al komen er als het van zijn bazen afhangt weldra misschien elders twee plekjes vrij in de kleedkamer.

LEES OOK: Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

Gent dumpt Gandelman

Tenslotte is het volgens Het Nieuwsblad nog altijd de bedoeling om te cashen op Archie Brown en Omri Gandelman. Nochtans blijven de beide linkspoten, in de zomer van 2023 samen in huis gehaald op verzoek van Hein Vanhaezebrouck, ook onder Vrancken twee van de eerste namen op het wedstrijdblad in de Planet Group Arena.

Met 11 goals en vijf assists in 29 optredens is vooral Gandelman schijnbaar onmisbaar. Alleen laten de voetballende kwaliteiten van de trefzekere middenvelder uit Israël af en toe wat te wensen over. Daarom zouden de Buffalo's ook volgens Het Laatste Nieuws bereid zijn om hem mits een goed bod te laten gaan in deze wintermercato.

Brown mag beschikken

Gent betaalde ruim twee miljoen voor Gandelman, wiens marktwaarde vandaag op zes miljoen wordt geschat. Eerder werd de viervoudig international aan Bologna gelinkt, maar concreet lijkt dat niet. Al het bovenstaande geldt ook voor Brown, voor wie met de weliswaar geblesseerde Tiago Araujo zelfs reeds een vervanger neerstreek.

Alleen blijft het ook rond de linksachter, die net als Gandelman tot medio 2027 vastligt, voorlopig akelig stil. Ondanks zijn aantrekkelijk profiel dreigt de hoop van Sam Baro en co om de kas te spijzen in zijn geval eveneens ijdel te blijven. AA Gent telde vier miljoen neer voor Brown, wiens marktwaarde momenteel acht miljoen bedraagt.

Vidarsson zoekt budget

Afwachten dus of er alsnog een interessante oplossing uit de bus valt voor het duo. Arnar Vidarsson kruist alleszins zijn vingers dat de investering van zijn voorgangers in Brown en Gandelman snel rendeert. Tenslotte wil hij de centen die zij in het laatje brengen aanwenden om het budget voor een direct inzetbare spits op te krikken.

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

243
243
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

210
210
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

113
113
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

56
56
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

170
170
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

317
317
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

281
281
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

113
113
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

42
42
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

115
115
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

235
235
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

285
285
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

567
567
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

367
367
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

455
455
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

140
140
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

79
79
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

665
665
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

655
655
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

429
429
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

446
446
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

306
306
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2301
2301
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

156
156

Meer sportnieuws