'Waanzinnige transfer van 15 miljoen bij Westerlo'

door
'Waanzinnige transfer van 15 miljoen bij Westerlo'

Westerlo pakte donderdag uit met een zeer verrassende transfer door Islam Slimani naar Het Kuipje te halen. De Kemphanen huren de ervaren ex-spits van Anderlecht en KV Mechelen voor de rest van het seizoen. Anticiperen ze daarmee op een uitgaande transfer.

In de zomer wist Westerlo al Lucas Stassin voor een slordige 10 miljoen euro te verkopen aan Saint-Etienne en nu zou er alweer een straffe transfer op til zijn. De voorbije dagen werd Matija Frigan al aan een vertrek gelinkt.

LEES OOK: Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

Sunderland duwt door voor Frigan

De 21-jarige Kroaat doet het dit seizoen degelijk met zeven goals en drie assists in 22 wedstrijden. Hij zou daarmee de aandacht getrokken hebben van Sunderland en volgens het Kroatische medium Germanijak is het de Black Cats menens om Frigan binnen te halen.

Ze zouden daarvoor een zeer opmerkelijke aanbieding kunnen neerleggen bij Westerlo. Sunderland zou Frigan voor de rest van het seizoen willen huren met een aankoopoptie die automatisch gelicht zou worden bij promotie naar de Premier League.

Westerlo vangt bij promotie 15 miljoen

Momenteel staat de cultclub op de vierde plaats in de Championship, op drie punten van leider Leeds. Promotie is dus nog steeds een reële mogelijkheid. In dat geval zou Frigan voor maar liefst 15 miljoen euro definitief de overstap maken.

Anderhalf jaar geleden betaalde Westerlo nog 5,5 miljoen euro om Frigan weg te kapen bij Rijeka en ze zouden dus een zeer mooie winst kunnen maken. Hij zou meteen ook Lyle Foster (11 miljoen naar Burnley) van de troon stoten als duurste uitgaande transfer ooit van Westel. Zelf zou Frigan alvast de stap naar Engeland graag willen zetten.

Moet Westerlo akkoord gaan met dat voorstel?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

1
1
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

10
10
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

153
153
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

83
83
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

376
376
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

96
96
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

89
89
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

201
201
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

303
303
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

93
93
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

576
576
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

424
424
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

71
71
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

126
126
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

74
74
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

266
266
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

36
36
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

54
54
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

225
225
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

179
179
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

120
120
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

183
183
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

267
267

Meer sportnieuws