'Waanzinnige transfer van 15 miljoen bij Westerlo'

267 stemmen
'Waanzinnige transfer van 15 miljoen bij Westerlo'

Westerlo pakte donderdag uit met een zeer verrassende transfer door Islam Slimani naar Het Kuipje te halen. De Kemphanen huren de ervaren ex-spits van Anderlecht en KV Mechelen voor de rest van het seizoen. Anticiperen ze daarmee op een uitgaande transfer.

In de zomer wist Westerlo al Lucas Stassin voor een slordige 10 miljoen euro te verkopen aan Saint-Etienne en nu zou er alweer een straffe transfer op til zijn. De voorbije dagen werd Matija Frigan al aan een vertrek gelinkt.

LEES OOK: 'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

Sunderland duwt door voor Frigan

De 21-jarige Kroaat doet het dit seizoen degelijk met zeven goals en drie assists in 22 wedstrijden. Hij zou daarmee de aandacht getrokken hebben van Sunderland en volgens het Kroatische medium Germanijak is het de Black Cats menens om Frigan binnen te halen.

Ze zouden daarvoor een zeer opmerkelijke aanbieding kunnen neerleggen bij Westerlo. Sunderland zou Frigan voor de rest van het seizoen willen huren met een aankoopoptie die automatisch gelicht zou worden bij promotie naar de Premier League.

Westerlo vangt bij promotie 15 miljoen

Momenteel staat de cultclub op de vierde plaats in de Championship, op drie punten van leider Leeds. Promotie is dus nog steeds een reële mogelijkheid. In dat geval zou Frigan voor maar liefst 15 miljoen euro definitief de overstap maken.

Anderhalf jaar geleden betaalde Westerlo nog 5,5 miljoen euro om Frigan weg te kapen bij Rijeka en ze zouden dus een zeer mooie winst kunnen maken. Hij zou meteen ook Lyle Foster (11 miljoen naar Burnley) van de troon stoten als duurste uitgaande transfer ooit van Westel. Zelf zou Frigan alvast de stap naar Engeland graag willen zetten.

Moet Westerlo akkoord gaan met dat voorstel?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

22
22
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

23
23
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

64
64
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

76
76
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

92
92
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

32
32
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

84
84
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

152
152
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

500
500
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

174
174
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

451
451
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

858
858
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

365
365
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

698
698
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

600
600
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

180
180
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws