Nu ook helemaal officieel: Vermeeren blijft bij RB Leipzig

door
Nu ook helemaal officieel: Vermeeren blijft bij RB Leipzig

Arthur Vermeeren trok in de zomer na amper een halfjaar alweer de deur achter zich dicht bij Atletico Madrid, nadat duidelijk was dat de 19-jarige Rode Duivel ook dit seizoen weer niet op veel speelkansen zou moeten rekenen. RB Leipzig bood een uitweg en dat bleek een schot in de roos.

Bij de Duitse subtopper groeide Vermeeren immers wel meteen uit tot een vaste waarde. Hij kwam er intussen al 22 keer in actie en zeker in de laatste maanden is hij amper nog uit de basiself weg te denken.

LEES OOK: Vermeeren in oog van de storm bij OM

Vermeeren definitief naar RB Leipzig

Het was daardoor al een tijdje duidelijk dat ze bij Leipzig graag met Vermeeren verder zouden gaan. In zijn huurovereenkomst werd ook een aankoopoptie opgenomen. Die werd naar verluidt automatisch gelicht na zijn 20ste wedstrijd, die hij al eind december speelde.

Pas nu is echter ook de officiële bevestiging gekomen dat Vermeeren ook na dit seizoen in Leipzig zal blijven. De club deelt mee dat onze landgenoot een overeenkomst tot 2029 getekend heeft. Daar zijn ze uiteraard heel blij mee.

Beide partijen zeer gelukkig over samenwerking

"Het was voor ons in het najaar al duidelijk dat Arrthur hier goed zou passen", vertelt trainer Marco Rose. "Hij staat op zijn negentiende al zeer ver. Zijn positiespel is uitstekend en hij verovert veel ballen. Natuurlijk kan hij op sommige vlakken ook nog progressie maken. Maar misschien kan Arthur wel iemand zijn die lang bij Leipzig blijft en op de lange termijn een sleutelspeler kan zijn."

Vermeeren zelf reageert ook. "Vanaf dag één voelde ik me thuis in Leipzig. Wat het bestuur me hier voorgehouden heeft over mijn sportieve ontwikkeling, is ook uitgekomen. Hier heb ik de kans om veel minuten te maken om te blijven ontwikkelen en de ploeg op het veld te helpen. We willen samen veel bereiken."

Was RB Leipzig een goede keuze voor Vermeeren?

Meest recent

'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

7
7
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

18
18
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

92
92
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

39
39
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

66
66
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

854
854
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

46
46
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

58
58
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

347
347
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

187
187
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

106
106
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

121
121
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

120
120
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

938
938
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

115
115
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

347
347
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

803
803
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

123
123
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

409
409
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

623
623
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

272
272
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

735
735

Meer sportnieuws