Nu ook helemaal officieel: Vermeeren blijft bij RB Leipzig

120 stemmen
Nu ook helemaal officieel: Vermeeren blijft bij RB Leipzig

Arthur Vermeeren trok in de zomer na amper een halfjaar alweer de deur achter zich dicht bij Atletico Madrid, nadat duidelijk was dat de 19-jarige Rode Duivel ook dit seizoen weer niet op veel speelkansen zou moeten rekenen. RB Leipzig bood een uitweg en dat bleek een schot in de roos.

Bij de Duitse subtopper groeide Vermeeren immers wel meteen uit tot een vaste waarde. Hij kwam er intussen al 22 keer in actie en zeker in de laatste maanden is hij amper nog uit de basiself weg te denken.

LEES OOK: "Vermeeren naar Club Brugge? Waarom niet?"

Vermeeren definitief naar RB Leipzig

Het was daardoor al een tijdje duidelijk dat ze bij Leipzig graag met Vermeeren verder zouden gaan. In zijn huurovereenkomst werd ook een aankoopoptie opgenomen. Die werd naar verluidt automatisch gelicht na zijn 20ste wedstrijd, die hij al eind december speelde.

Pas nu is echter ook de officiële bevestiging gekomen dat Vermeeren ook na dit seizoen in Leipzig zal blijven. De club deelt mee dat onze landgenoot een overeenkomst tot 2029 getekend heeft. Daar zijn ze uiteraard heel blij mee.

Beide partijen zeer gelukkig over samenwerking

"Het was voor ons in het najaar al duidelijk dat Arrthur hier goed zou passen", vertelt trainer Marco Rose. "Hij staat op zijn negentiende al zeer ver. Zijn positiespel is uitstekend en hij verovert veel ballen. Natuurlijk kan hij op sommige vlakken ook nog progressie maken. Maar misschien kan Arthur wel iemand zijn die lang bij Leipzig blijft en op de lange termijn een sleutelspeler kan zijn."

Vermeeren zelf reageert ook. "Vanaf dag één voelde ik me thuis in Leipzig. Wat het bestuur me hier voorgehouden heeft over mijn sportieve ontwikkeling, is ook uitgekomen. Hier heb ik de kans om veel minuten te maken om te blijven ontwikkelen en de ploeg op het veld te helpen. We willen samen veel bereiken."

Was RB Leipzig een goede keuze voor Vermeeren?

Meest recent

Club Brugge en Feyenoord sluiten volgend akkoord

Club Brugge en Feyenoord vonden een akkoord over de transfer van Dévy Rigaux. Hij ruilde ...

112
112
Wilmots ziet pijnpunt dat Rode Duivels kan nekken

De Rode Duivels bereiden zich al stilaan voor op het WK. Daar hopen ze nog eens een echt positief ...

72
72
'JPL-club zet Hoefkens alsnog hoog op verlanglijst'

Carl Hoefkens en NAC Breda maakten deze week bekend dat ze ook in de Nederlandse tweede klasse samen ...

64
64
Luis Enrique ziet groot verschil tussen PSG en Arsenal

Arsenal en PSG spelen zaterdag de finale van de Champions League. Luis Enrique kan met de ...

47
47
“We praten nog met hem”: Beerschot houdt kaarten tegen de borst

Beerschot greep naast de promotie naar de Jupiler Pro League. Dat kwam hard aan bij de club, maar de ...

81
81
Fortuna Sittard pakt uit met Belgische coach

Fortuna Sittard heeft vandaag de komst van een Belgische trainer aangekondigd. De nummer elf van de ...

14
14
FC Barcelona heeft beet en kondigt megadeal aan

FC Barcelona heeft vanavond zijn eerste grote ingaande transfer voor het komende seizoen afgerond. ...

145
145
'Club Brugge en Antwerp kloppen aan bij PSV'

Club Brugge en Royal Antwerp FC zijn uiteraard volop bezig met het voorbereiden van de zomermercato. ...

147
147
Mourinho boorde Club Brugge toptransfer door de neus

Club Brugge werd kampioen en dat ondanks een wintermercato waar men toch meer van had verwacht. ...

311
311
Deschacht onthult waar Anderlecht écht op mikt

Bij RSC Anderlecht gaat het een drukke zomermercato worden. Toch moeten de fans ook geen volledige ...

174
174
KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

KV Kortrijk wist na één jaar weer te promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kerels ...

48
48
De Bruyne heeft er genoeg van: grote beslissing nadert

Kevin De Bruyne vertrok naar Napoli voor een nieuw groot hoofdstuk in zijn carrière, maar het ...

256
256
De Mil kan teleurstelling niet verbergen: "Heel jammer"

AA Gent en KRC Genk spelen zondag een finale voor een Europese ticket. Het moet hun matige Belgische ...

156
156
Hayen toont tanden: “Wij gaan ons niet verstoppen”

KRC Genk moet zijn seizoen proberen te redden tegen AA Gent. Een zege zou hen alsnog een Europees ...

102
102
'FC Barcelona doet bod, Atlético reageert met.... Yamal'

Het is FC Barcelona menens om komend seizoen versterking te halen. Anthony Gordon komt wellicht over ...

143
143
Patro Eisden verbaast België: “Onhoudbaar”

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

146
146
Anderlecht legt verdediger onder contract

RSC Anderlecht is volop bezig met talenten van eigen bodem langdurig vast te leggen. De Brusselaars ...

144
144
'Machtsstrijd bij Antwerp: nieuwe voorzitter op komst?'

Royal Antwerp FC is een club op drift, dat is al enkele jaren duidelijk. Eigenaar en voorzitter Paul ...

362
362
Preud'homme pakt uit: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Dankzij de licentieproblemen van RWDM blijft Club NXT alsnog in 1B. Een opluchting voor Blauw-Zwart, ...

671
671
Einde tijdperk: Anderlecht maakt afscheid bekend

Sportieve baas Antoine Sibierski gaat straks ongetwijfeld met de grove borstel door de kleedkamer ...

715
715
Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Toby Alderweireld mag dan wel afscheid genomen hebben van het hoogste niveau bij de Rode Duivels, ...

295
295
Antwerp shopt bij Club Brugge: twee vliegen in één klap

Nu het tussenseizoen begonnen is, blijkt ook de jacht op talent opnieuw geopend. Ook deze zomer ...

351
351
'Anderlecht houdt adem in: goudhaantje gratis weg?'

Ondanks alle kommer en kwel bij het eerste elftal, kunnen de fans van RSC Anderlecht zich nog altijd ...

468
468
Ruben Van Gucht pakt uit met megaproject: Big Brother-vibes

Ruben Van Gucht was de afgelopen jaren quasi niet uit het nieuws weg te slaan. De flamboyante ...

50
50
Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?

Het WK komt dichterbij. Nog een kleine twee weken en Mexico en Zuid-Afrika trappen het mondiale ...

163
163

Meer sportnieuws