TRANSFERUURTJE: 'Deal Skov Olsen beklonken, Anderlecht blijft gaan'

337 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Deal Skov Olsen beklonken, Anderlecht blijft gaan'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Jupiler Pro League

De kogel lijkt door de kerk: Andreas Skov Olsen verlaat Club Brugge. Blauw-Zwart zou donderdagavond een akkoord bereikt hebben met VfL Wolfsburg over de transfer van de Deense winger. Ze zouden uiteindelijk 14 miljoen euro incasseren, wat met bonussen nog kan oplopen tot 15 miljoen.

Daarnaast nam Club ook afscheid van Kamal Sowah, wiens contract in onderling overleg ontbonden werd. De Ghanees kan meteen onderdak vinden bij een oude bekende, want hij zou in beeld zijn bij NAC Breda. Daar zou Sowah herenigd worden met Carl Hoefkens, onder wie hij ook bij Club en Standard al werkte.

Bij Anderlecht blijft het bijzonder druk. Donderdag zette ook de 18-jarige Malinees Ibrahim Kanaté zijn handtekening. De winger zal eerst aansluiten bij RSCA Futures. Daarnaast zou ook Enzo Sternal (Marseille) al getekend hebben, maar het is nog wachten op de officiële bevestiging daarvan.

Paars-Wit speurt echter ook nog naar versterking voor de A-ploeg en kwam daarbij uit bij een opvallende naam. Net als AA Gent zouden ze geïnformeerd hebben naar Mike Trésor, die bij Burnley helemaal op een zijspoor zit. De flankaanvaller ziet een terugkeer naar België echter nog niet zitten.

Islam Slimani maakt nog eens een comeback in de Jupiler Pro League. De ervaren Algerijnse spits komt voor de rest van het seizoen uit voor Westerlo, dat hem huurt van CR Belouizdad.

KRC Genk staat ook op het punt om nog een speler te halen, zij het voor Jong Genk. Daar zou Kim Myung-jun, een 18-jarige Zuid-Koreaanse aanvaller, weldra zijn handtekening moeten gaan zetten.

Buitenland

Divock Origi belandde de voorbije maanden helemaal in de vergeetput, maar kan nu mogelijk een verrassende transfer maken. Monza zou hem kunnen verlossen uit zijn pijnlijke situatie bij AC Milan. Origi zou de rode lantaarn in de Serie A aan het behoud moeten hebben.

Bij Manchester City zijn ze zeer druk in de weer. Vrijdag zou de komst van verdedigers Abdukodir Khuzanov (Lens) en Vitor Reis (Palmeiras) al afgerond kunnen worden, terwijl ook Omar Marmoush snel zou tekenen. Er zou al een akkoord gevonden zijn met Eintracht Frankfurt over de transfer van de Egyptische spits.

Maar de grootste slag slaat City met Erling Haaland. De Noorse goalgetter zou op het punt om een nieuw megacontract te tekenen tot maar liefst 2034. Het zou gaan om één van de grootste sportdeals ooit en uiteraard zal Haaland de best betaalde speler uit de clubgeschiedenis gaan worden.

Heeft Club een goede deal gesloten voor Skov Olsen?

Meest recent

Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

42
42
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

341
341
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

206
206
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

150
150
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

89
89
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

180
180
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

235
235
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

668
668
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

289
289
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

103
103
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

397
397
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1189
1189
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

188
188
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

124
124
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

88
88
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

357
357
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

168
168
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

346
346
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

42
42
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

106
106
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

337
337
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

72
72
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

183
183
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

186
186
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

236
236

Meer sportnieuws