TRANSFERUURTJE: 'Deal Skov Olsen beklonken, Anderlecht blijft gaan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Deal Skov Olsen beklonken, Anderlecht blijft gaan'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Jupiler Pro League

De kogel lijkt door de kerk: Andreas Skov Olsen verlaat Club Brugge. Blauw-Zwart zou donderdagavond een akkoord bereikt hebben met VfL Wolfsburg over de transfer van de Deense winger. Ze zouden uiteindelijk 14 miljoen euro incasseren, wat met bonussen nog kan oplopen tot 15 miljoen.

Daarnaast nam Club ook afscheid van Kamal Sowah, wiens contract in onderling overleg ontbonden werd. De Ghanees kan meteen onderdak vinden bij een oude bekende, want hij zou in beeld zijn bij NAC Breda. Daar zou Sowah herenigd worden met Carl Hoefkens, onder wie hij ook bij Club en Standard al werkte.

Bij Anderlecht blijft het bijzonder druk. Donderdag zette ook de 18-jarige Malinees Ibrahim Kanaté zijn handtekening. De winger zal eerst aansluiten bij RSCA Futures. Daarnaast zou ook Enzo Sternal (Marseille) al getekend hebben, maar het is nog wachten op de officiële bevestiging daarvan.

Paars-Wit speurt echter ook nog naar versterking voor de A-ploeg en kwam daarbij uit bij een opvallende naam. Net als AA Gent zouden ze geïnformeerd hebben naar Mike Trésor, die bij Burnley helemaal op een zijspoor zit. De flankaanvaller ziet een terugkeer naar België echter nog niet zitten.

Islam Slimani maakt nog eens een comeback in de Jupiler Pro League. De ervaren Algerijnse spits komt voor de rest van het seizoen uit voor Westerlo, dat hem huurt van CR Belouizdad.

KRC Genk staat ook op het punt om nog een speler te halen, zij het voor Jong Genk. Daar zou Kim Myung-jun, een 18-jarige Zuid-Koreaanse aanvaller, weldra zijn handtekening moeten gaan zetten.

Buitenland

Divock Origi belandde de voorbije maanden helemaal in de vergeetput, maar kan nu mogelijk een verrassende transfer maken. Monza zou hem kunnen verlossen uit zijn pijnlijke situatie bij AC Milan. Origi zou de rode lantaarn in de Serie A aan het behoud moeten hebben.

Bij Manchester City zijn ze zeer druk in de weer. Vrijdag zou de komst van verdedigers Abdukodir Khuzanov (Lens) en Vitor Reis (Palmeiras) al afgerond kunnen worden, terwijl ook Omar Marmoush snel zou tekenen. Er zou al een akkoord gevonden zijn met Eintracht Frankfurt over de transfer van de Egyptische spits.

Maar de grootste slag slaat City met Erling Haaland. De Noorse goalgetter zou op het punt om een nieuw megacontract te tekenen tot maar liefst 2034. Het zou gaan om één van de grootste sportdeals ooit en uiteraard zal Haaland de best betaalde speler uit de clubgeschiedenis gaan worden.

Heeft Club een goede deal gesloten voor Skov Olsen?

Meest recent

Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

39
39
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

38
38
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

48
48
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

100
100
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

109
109
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

115
115
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

170
170
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

57
57
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

78
78
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

53
53
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

398
398
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

112
112
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

279
279
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

518
518
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

403
403
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

100
100
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

246
246
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

167
167
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

301
301
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

340
340
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

325
325
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

362
362
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

216
216
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

148
148
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

215
215

Meer sportnieuws