Club Brugge is gewaarschuwd: "Waarom niet winnen?"

306
Club Brugge is gewaarschuwd:

Beerschot deed het dit seizoen al bijzonder goed tegen de topclubs. Zaterdagavond wacht een trip naar Club Brugge, waar het op papier kansloos lijkt te zijn. De Kielse Ratten gaan echter voor een stunt. Nick Shinton blikte vooruit naar het treffen met zijn voormalige werkgever.

LEES OOK: Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Stunten in Brugge

Hij droomt van een stunt. "We hebben allebei de punten nodig. Uiteraard allebei wel met een ander doel voor ogen. Je weet dat het in Brugge altijd moeilijk zal worden, maar wij hebben vorige week wel vertrouwen getankt en gaan dus ook ons vel duur verkopen. We hebben al laten zien dat we een resultaat tegen hen kunnen neerzetten, dus waarom zou dat deze keer niet lukken?", zei de doelman via de clubkanalen.

Shinton speelde in het verleden voor Club Brugge. "Het zal inderdaad speciaal zijn om nu wel in doel te staan in het Jan Breydelstadion. Ik heb nog steeds een goede band met veel spelers en stafleden van Brugge dus ik kijk er wel naar uit om hen terug te zien. Ik heb veel mooie momenten beleefd in Club Brugge. Echter ben ik nu doelman van Beerschot en zal ik er alles aan doen om hen punten af te snoepen", zei hij.

Vertrouwen tegen Antwerp

Tegen Antwerp tankte Beerschot vertrouwen. Ze verdienden zelfs de drie punten. "We speelden opnieuw een goede wedstrijd. Het vroege doelpunt van Thibaud hielp ons uiteraard voor het vervolg van de wedstrijd. Net voor rust kregen we nog een ultieme kans om met een dubbele voorsprong de rust in te gaan en Antwerp het wel heel moeilijk te maken om nog terug te komen. Dat gebeurde niet, maar desondanks waren we ook in de tweede helft de betere ploeg", zei hij.

"Het is heel zuur om een doelpunt tegen te krijgen uit een fase wat eigenlijk niet eens een echte kans is. Maar opnieuw toonde we veerkracht na dat doelpunt en hebben we er alles aan gedaan om die wedstrijd winnend af te sluiten. We kregen nog enkele goede kansen op het eind van de wedstrijd, maar de bal viel net niet goed. Mijn collega aan de overkant, Senne Lammens, haalde uit met enkele cruciale reddingen en was in mijn ogen dan ook de verdiende man van de wedstrijd", besloot Shinton.

🚀

Gaat Beerschot stunten?

Meest recent

'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

1
1
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

26
26
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

1
1
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

16
16
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

89
89
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

35
35
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

81
81
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

41
41
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

44
44
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

198
198
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

109
109
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

305
305
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

20
20
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

468
468
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

252
252
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

343
343
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

362
362
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

447
447
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

578
578
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

486
486
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

468
468
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

75
75
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

75
75
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

96
96
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

215
215

Meer sportnieuws