Club Brugge is gewaarschuwd: "Waarom niet winnen?"

306
Club Brugge is gewaarschuwd:

Beerschot deed het dit seizoen al bijzonder goed tegen de topclubs. Zaterdagavond wacht een trip naar Club Brugge, waar het op papier kansloos lijkt te zijn. De Kielse Ratten gaan echter voor een stunt. Nick Shinton blikte vooruit naar het treffen met zijn voormalige werkgever.

LEES OOK: Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Stunten in Brugge

Hij droomt van een stunt. "We hebben allebei de punten nodig. Uiteraard allebei wel met een ander doel voor ogen. Je weet dat het in Brugge altijd moeilijk zal worden, maar wij hebben vorige week wel vertrouwen getankt en gaan dus ook ons vel duur verkopen. We hebben al laten zien dat we een resultaat tegen hen kunnen neerzetten, dus waarom zou dat deze keer niet lukken?", zei de doelman via de clubkanalen.

Shinton speelde in het verleden voor Club Brugge. "Het zal inderdaad speciaal zijn om nu wel in doel te staan in het Jan Breydelstadion. Ik heb nog steeds een goede band met veel spelers en stafleden van Brugge dus ik kijk er wel naar uit om hen terug te zien. Ik heb veel mooie momenten beleefd in Club Brugge. Echter ben ik nu doelman van Beerschot en zal ik er alles aan doen om hen punten af te snoepen", zei hij.

Vertrouwen tegen Antwerp

Tegen Antwerp tankte Beerschot vertrouwen. Ze verdienden zelfs de drie punten. "We speelden opnieuw een goede wedstrijd. Het vroege doelpunt van Thibaud hielp ons uiteraard voor het vervolg van de wedstrijd. Net voor rust kregen we nog een ultieme kans om met een dubbele voorsprong de rust in te gaan en Antwerp het wel heel moeilijk te maken om nog terug te komen. Dat gebeurde niet, maar desondanks waren we ook in de tweede helft de betere ploeg", zei hij.

"Het is heel zuur om een doelpunt tegen te krijgen uit een fase wat eigenlijk niet eens een echte kans is. Maar opnieuw toonde we veerkracht na dat doelpunt en hebben we er alles aan gedaan om die wedstrijd winnend af te sluiten. We kregen nog enkele goede kansen op het eind van de wedstrijd, maar de bal viel net niet goed. Mijn collega aan de overkant, Senne Lammens, haalde uit met enkele cruciale reddingen en was in mijn ogen dan ook de verdiende man van de wedstrijd", besloot Shinton.

Gaat Beerschot stunten?

Meest recent

‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

516
516
Leko ziet 2 uitblinkers: "Belangrijke spelers voor ons"

Club Brugge deed wat het moest doen en won met 3-2 van STVV. Blauw-Zwart speelde zeker geen ...

30
30
Bayern Munchen pleziert Kompany met zege in topduel

Bayern München speelde om 17u30 de topper op het veld van Freiburg, uiteraard zonder Vincent ...

13
13
Anderlecht met zorgen in Gent: "Hoe kinderlijk!"

Om 18u begonnen AA Gent en RSC Anderlecht aan de topper van de speeldag. De eerste 45 minuten liggen ...

74
74
Nieuw drama United: Engelse pers haalt Lammens onderuit

Manchester United heeft zondag een zoveelste klap moeten verwerken in de Premier League. Op eigen ...

59
59
18 op 18! Beerschot blijft op paarse wolk zweven in CPL

Beerschot VA blijft voorlopig hoge toppen scheren in de Challenger Pro League. Zondagnamiddag legden ...

26
26
Licht gaat uit bij Epolo: Brughmans ziet verklaring

Matthieu Epolo gaat een moeizame nacht tegemoet. De doelman van Standard zal ongetwijfeld hoofdpijn ...

103
103
Club leider zonder te wervelen: hattrick Tresoldi nekt STVV

In afwachting van de topper tussen AA Gent en RSC Anderlecht, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

99
99
De Mil wisselt één keer; verrassende starter bij Anderlecht

Zondagavond staat een fraaie topaffiche op het programma in de Jupiler Pro League. Zo krijgt leider ...

85
85
Dagen Carrick geteld: Lammens blundert in horror-middag United

Het lijkt over en uit voor Michael Carrick als hoofdcoach van Manchester United. Zijn ploeg ...

51
51
Anderlecht vindt 'missing-link': "Beste man op het veld"

Na de Europese zege tegen Jagiellonia Bialystok, heeft RSC Anderlecht een sluimerende crisis ...

142
142
Spetterende comeback Inter; PSV vloekt na Eredivisie-clash

Dé topper van het weekend in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. PSV kwam op eigen ...

35
35
Origi straalt na voetbalpensioen: drastische carrièreswitch

In de Jupiler Pro League kreeg KRC Genk zondagmiddag het bezoek van Standard. Voor die gelegenheid ...

99
99
Totaal verrassende kampioen? "Waarom wij niet?"

De Jupiler Pro League is ondertussen al aan zijn negende speeldag aanbeland. In het klassement zijn ...

175
175
Drie goals, twee rode kaarten: Genk wint na hoofdrol Epolo

KRC Genk heeft zondagmiddag een belangrijke thuisoverwinning geboekt: 2-1. Tegen Standard speelden ...

132
132
Leko geeft signaal met wissel, rotaties in basiself STVV

De Belgische deelnemers aan de Europese competities is geen moment rust gegund. Club Brugge en STVV ...

88
88
Heftige beelden! Neymar compleet door het lint na bizar rood

Neymar Jr. verdedigt momenteel nog steeds de kleuren van het Braziliaanse Santos. Maar daar kwam hij ...

38
38
Antwerp haalt opgelucht adem: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

176
176
Hoog bezoek op Jan Breydel: Club Brugge-chouchou in vizier

Slechts enkele dagen na het Europese duel tegen RC Lens moet Club Brugge alweer aan de bank in de ...

373
373
Commotie voor El Clasico: Courtois zorgt spectaculaire twist

Zondagavond wordt de eerste El Clasico van het seizoen afgewerkt. In aanloop naar die clash met FC ...

205
205
Zulte Waregem incasseert mokerslag: "Ik excuseer me"

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

227
227
Thorup maakt heldere keuze; vier wissels bij Standard

Zondag staan in de Jupiler Pro League heel wat fraai duels op het programma. Het is de klassieker ...

39
39
Verrassende move bij Anderlecht: twee grote 'slachtoffers'

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

425
425
TRANSFERUURTJE: 'JPL-toptransfer Ementa, comeback Noa Lang'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

178
178
Mirisola onthult pijnlijke KRC Genk-klap: “Traantje gelaten”

Robin Mirisola heeft de ban gebroken bij OHL. De huurling van KRC Genk scoorde tegen Lommel zijn ...

131
131

Meer sportnieuws