Club Brugge is gewaarschuwd: "Waarom niet winnen?"

door
Club Brugge is gewaarschuwd:

Beerschot deed het dit seizoen al bijzonder goed tegen de topclubs. Zaterdagavond wacht een trip naar Club Brugge, waar het op papier kansloos lijkt te zijn. De Kielse Ratten gaan echter voor een stunt. Nick Shinton blikte vooruit naar het treffen met zijn voormalige werkgever.

LEES OOK: 'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

Stunten in Brugge

Hij droomt van een stunt. "We hebben allebei de punten nodig. Uiteraard allebei wel met een ander doel voor ogen. Je weet dat het in Brugge altijd moeilijk zal worden, maar wij hebben vorige week wel vertrouwen getankt en gaan dus ook ons vel duur verkopen. We hebben al laten zien dat we een resultaat tegen hen kunnen neerzetten, dus waarom zou dat deze keer niet lukken?", zei de doelman via de clubkanalen.

Shinton speelde in het verleden voor Club Brugge. "Het zal inderdaad speciaal zijn om nu wel in doel te staan in het Jan Breydelstadion. Ik heb nog steeds een goede band met veel spelers en stafleden van Brugge dus ik kijk er wel naar uit om hen terug te zien. Ik heb veel mooie momenten beleefd in Club Brugge. Echter ben ik nu doelman van Beerschot en zal ik er alles aan doen om hen punten af te snoepen", zei hij.

Vertrouwen tegen Antwerp

Tegen Antwerp tankte Beerschot vertrouwen. Ze verdienden zelfs de drie punten. "We speelden opnieuw een goede wedstrijd. Het vroege doelpunt van Thibaud hielp ons uiteraard voor het vervolg van de wedstrijd. Net voor rust kregen we nog een ultieme kans om met een dubbele voorsprong de rust in te gaan en Antwerp het wel heel moeilijk te maken om nog terug te komen. Dat gebeurde niet, maar desondanks waren we ook in de tweede helft de betere ploeg", zei hij.

"Het is heel zuur om een doelpunt tegen te krijgen uit een fase wat eigenlijk niet eens een echte kans is. Maar opnieuw toonde we veerkracht na dat doelpunt en hebben we er alles aan gedaan om die wedstrijd winnend af te sluiten. We kregen nog enkele goede kansen op het eind van de wedstrijd, maar de bal viel net niet goed. Mijn collega aan de overkant, Senne Lammens, haalde uit met enkele cruciale reddingen en was in mijn ogen dan ook de verdiende man van de wedstrijd", besloot Shinton.

Gaat Beerschot stunten?

Meest recent

Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

25
25
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

90
90
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

98
98
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

40
40
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

82
82
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

244
244
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

279
279
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

51
51
'Antwerp vreest: Kerk lokt lucratieve interesse'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

302
302
'Duranville en Bongonda mogen hopen op knaltransfer'

De transfermarkt opent volgende week weer zijn deuren. Voor heel wat spelers een belangrijke ...

114
114
Vanhaezebrouck: "De beste zomertransfer van Anderlecht"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. De druk op Olivier Renard en Besnik Hasi neemt ...

399
399
'La Louvière haalt oude bekende van RSCA als sportieve baas'

Bij La Louvière zagen ze sportief directeur David Verwilghen naar RSC Anderlecht vertrekken, ...

73
73
'Vertrek Verschaeren krijgt vorm: onderhandelingen op komst'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de wintermercato gericht versterken, maar zal dan eerst ...

402
402
Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Cyriel Dessers zit met Nigeria momenteel op de Afrika Cup. De aanvaller speelt in clubverband voor ...

338
338
'Club krijgt cruciaal Onyedika-nieuws: transfersom gemeld'

Raphael Onyedika vertoeft momenteel op de Africa Cup, waar hij tot dusver niet van de bank kwam bij ...

310
310
Gouden Schoen: Philippe Albert zet verrassende naam op één

Binnen een tweetal weken hervat het Belgische voetbalseizoen alweer met de kwartfinales van de Croky ...

660
660
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

329
329
'Barça schiet in actie: transferdeal met Man City'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

109
109
'Donderslag bij Duivels: grote verandering in hiërarchie'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

308
308
'Club Brugge plant winterknaller: powerhouse van 10M'

Club Brugge wil deze winter iets doen waar de fans van wakker schieten. Alleen: de 10 ...

344
344
'Topcontract ligt klaar: Kompany in de wolken na actie. Bayern'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

200
200
Meteen opdoffer Hayen bij Genk: "Zo zag ik hem nog nooit"

Nicky Hayen zal zijn handen tijdens de winterstop meer dan vol hebben. Op privévlak moet hij ...

600
600
Analisten maken balans op: grote titelvoorspelling voor 2026

De ploegen uit de Jupiler Pro League zijn begonnen aan hun winterslaap van een drietal weken. ...

561
561
Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

206
206

Meer sportnieuws