Club Brugge is gewaarschuwd: "Waarom niet winnen?"

door
Club Brugge is gewaarschuwd:

Beerschot deed het dit seizoen al bijzonder goed tegen de topclubs. Zaterdagavond wacht een trip naar Club Brugge, waar het op papier kansloos lijkt te zijn. De Kielse Ratten gaan echter voor een stunt. Nick Shinton blikte vooruit naar het treffen met zijn voormalige werkgever.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Stunten in Brugge

Hij droomt van een stunt. "We hebben allebei de punten nodig. Uiteraard allebei wel met een ander doel voor ogen. Je weet dat het in Brugge altijd moeilijk zal worden, maar wij hebben vorige week wel vertrouwen getankt en gaan dus ook ons vel duur verkopen. We hebben al laten zien dat we een resultaat tegen hen kunnen neerzetten, dus waarom zou dat deze keer niet lukken?", zei de doelman via de clubkanalen.

Shinton speelde in het verleden voor Club Brugge. "Het zal inderdaad speciaal zijn om nu wel in doel te staan in het Jan Breydelstadion. Ik heb nog steeds een goede band met veel spelers en stafleden van Brugge dus ik kijk er wel naar uit om hen terug te zien. Ik heb veel mooie momenten beleefd in Club Brugge. Echter ben ik nu doelman van Beerschot en zal ik er alles aan doen om hen punten af te snoepen", zei hij.

Vertrouwen tegen Antwerp

Tegen Antwerp tankte Beerschot vertrouwen. Ze verdienden zelfs de drie punten. "We speelden opnieuw een goede wedstrijd. Het vroege doelpunt van Thibaud hielp ons uiteraard voor het vervolg van de wedstrijd. Net voor rust kregen we nog een ultieme kans om met een dubbele voorsprong de rust in te gaan en Antwerp het wel heel moeilijk te maken om nog terug te komen. Dat gebeurde niet, maar desondanks waren we ook in de tweede helft de betere ploeg", zei hij.

"Het is heel zuur om een doelpunt tegen te krijgen uit een fase wat eigenlijk niet eens een echte kans is. Maar opnieuw toonde we veerkracht na dat doelpunt en hebben we er alles aan gedaan om die wedstrijd winnend af te sluiten. We kregen nog enkele goede kansen op het eind van de wedstrijd, maar de bal viel net niet goed. Mijn collega aan de overkant, Senne Lammens, haalde uit met enkele cruciale reddingen en was in mijn ogen dan ook de verdiende man van de wedstrijd", besloot Shinton.

Gaat Beerschot stunten?

Meest recent

Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

11
11
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

101
101
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

68
68
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

224
224
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

233
233
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

246
246
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

222
222
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

109
109
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

233
233
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

147
147
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

104
104
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

103
103
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

80
80
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

245
245
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

479
479
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

514
514
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

73
73
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

67
67
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

345
345
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

26
26
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

200
200
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

306
306
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

376
376
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

163
163
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

85
85

Meer sportnieuws