Manchester City maakt megadeal omtrent Haaland bekend

door
Manchester City maakt megadeal omtrent Haaland bekend

De voorbije maanden werd er opnieuw druk gespeculeerd over waar de toekomst van Erling Haaland zou kunnen gaan liggen. De 24-jarige doelpuntenmachine is bezig aan zijn derde seizoen bij Manchester City en deelt er de laatste maanden in de malaise. Toch maakte de club vandaag een statement.

Met nog een overeenkomst tot 2027 leek de deur ook minstens op een kier te staan voor een vertrek volgende zomer of een jaar later. In Spanje droomden FC Barcelona en vooral Real Madrid nog van zijn komst.

Maar het lijkt erop dat zij hun dromen nog voor vele jaren mogen gaan opbergen. Manchester City maakte immers zopas bekend dat de Noorse aanvaller een contract tot maar liefst medio 2034 heeft getekend. Hij ligt dus nog 9,5 jaar onder contract.

LEES OOK: Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Haaland tekent nieuw megacontract bij City

"Ik ben erg blij dat ik mijn nieuwe contract heb getekend en ik kijk ernaar uit om nog meer tijd bij deze geweldige club door te brengen. Manchester City is een speciale club, vol met fantastische mensen, met geweldige supporters en het is het soort omgeving dat het beste uit iedereen haalt. Ik wil ook Pep, zijn coachingstaf, mijn teamgenoten en iedereen bij de club bedanken, want ze hebben me de afgelopen jaren allemaal zo geholpen. Ze hebben van City zo'n speciale plek gemaakt voor mij. Ik wil me blijven ontwikkelen, blijven werken om beter te worden en mijn best doen om ons te helpen meer succes te behalen in de toekomst."

City's Director of Football Txiki Begiristain voegde daar het volgende aan toe. "Iedereen bij de club is ontzettend blij dat Erling zijn nieuwe contract heeft getekend. Het feit dat hij voor zo'n lange periode heeft getekend, toont onze toewijding aan hem als speler en zijn liefde voor deze club. Hij heeft al een ongelooflijke impact gehad in zijn tijd hier en zijn geweldige cijfers en records spreken voor zich."

"Maar naast zijn uitzonderlijke natuurlijke talent en vaardigheden, vatten Erlings toewijding, professionaliteit, nederigheid en verlangen om steeds beter te worden samen wat we allemaal nastreven bij Manchester City. Hij is een van de beste spitsen in het voetbal, maar Erling is nog erg jong en zal alleen maar beter worden onder Pep en zijn coachingsteam. Als hij hard werkt, wat ik weet dat hij zal doen, zal hij een ongelooflijke erfenis creëren bij deze voetbalclub. Nu kan hij zich concentreren op zijn spel en een grote rol blijven spelen in het helpen van ons om nog meer succes te behalen."

Het is nog niet duidelijk hoeveel Haaland precies zou gaan verdienen met zijn contractverlenging, maar het zou wel gaan om 'één van de grootste sportcontracten ooit'. Het zal voor andere clubs dan ook vrijwel onbegonnen werk worden om de voorwaarden van City te evenaren.

Geen afkoopsom, transfer vrijwel onmogelijk 

Een andere factor die een mogelijke transfer in de toekomst vrijwel onmogelijk maakt, is dat het nieuwe contract van Haaland ook niet langer een afkoopsom zou bevatten. City heeft dus de volledige controle over zijn dossier.

Het lijkt er dan ook op dat Haaland zinnens is om zijn carrière in Manchester af te sluiten. Daar streek hij neer in 2022 en won hij sindsdien twee titels, een FA Cup en een Champions League. Met 111 doelpunten in 126 wedstrijden legt hij er ook waanzinnige statistieken voor.

Waanzinnige deal?

Meest recent

Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

29
29
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

103
103
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

40
40
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

112
112
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

40
40
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

237
237
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

308
308
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

163
163
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

481
481
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

151
151
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

298
298
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

76
76
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

102
102
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

221
221
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

117
117
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

176
176
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

110
110
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

302
302
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

81
81
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

294
294
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

262
262
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

148
148
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

344
344
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

70
70

Meer sportnieuws