Zulte Waregem plukt belangrijke pion weg bij Beerschot

door
Zulte Waregem plukt belangrijke pion weg bij Beerschot

Zulte Waregem is goed op weg om terug te keren in de Jupiler Pro League. Het prijkt na zestien speeldagen aan de leiding in 1B met zes punten voorsprong op eerste achtervolger La Louvière en al negen punten meer dan nummer drie RWDM. Dat succes willen ze aan de Gaverbeek bestendigen.

De club wil zich daarom ook naas het veld blijven ontwikkelen om weer een stabiele eersteklasser te worden. Ze zijn er alvast in geslaagd om een belangrijke pion weg te plukken bij Beerschot.

LEES OOK: Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

Zulte Waregem plukt Vanneste weg bij Beerschot

Essevee kondigt immers aan dat het Nils Vanneste aangesteld heeft als nieuwe coördinator van de Essevee Academy. Hij is op die manier de opvolger van Joric Vandendriessche, die onlangs weggekaapt werd door AA Gent.

Vanneste was de voorbije maanden aan de slag als hoofdscout bij Beerschot, maar daar stond zijn vertrek al een tijdje in de sterren geschreven. Hij werd een tijdje geleden al genoemd bij de Italiaanse club Taranto en Beerschot tekende onlangs een volledig nieuw organigram uit.

Nieuw hoofd van jeugdopleiding

In het verleden was Vanneste ook al aan de slag bij KV Oostende. Ook daar had hij jarenlang de jeugdopleiding onder zijn hoede, alvorens vorig seizoen gepromoveerd te worden tot sportief directeur.

"Dit is een mooie stap in mijn professionele carrière", reageert Vanneste. "Met het vertrek van Joric Vandendriessche zijn er grote schoenen te vullen, maar ik sta te popelen om aan dit avontuur te beginnen. Ik ben een man uit de streek en waar je ook gaat, je hoort enkel positieve dingen over deze warme familieclub. Met een sterk team van coaches, begeleiders en vrijwilligers gaan we de Academie naar een nog hoger niveau proberen brengen."

Zal Zulte Waregem volgend seizoen terugkeren in de JPL?

Meest recent

Mehdi Bayat haalt snoeihard uit na vertrek De Mil

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

17
17
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

21
21
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

17
17
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

36
36
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

33
33
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

206
206
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

141
141
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

148
148
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

156
156
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

100
100
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

246
246
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

289
289
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

777
777
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

47
47
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

318
318
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

75
75
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1112
1112
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

394
394
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

137
137
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

164
164
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

389
389
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

57
57
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

161
161
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

2206
2206
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

617
617

Meer sportnieuws