Zulte Waregem plukt belangrijke pion weg bij Beerschot

door
Zulte Waregem plukt belangrijke pion weg bij Beerschot

Zulte Waregem is goed op weg om terug te keren in de Jupiler Pro League. Het prijkt na zestien speeldagen aan de leiding in 1B met zes punten voorsprong op eerste achtervolger La Louvière en al negen punten meer dan nummer drie RWDM. Dat succes willen ze aan de Gaverbeek bestendigen.

De club wil zich daarom ook naas het veld blijven ontwikkelen om weer een stabiele eersteklasser te worden. Ze zijn er alvast in geslaagd om een belangrijke pion weg te plukken bij Beerschot.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Zulte Waregem plukt Vanneste weg bij Beerschot

Essevee kondigt immers aan dat het Nils Vanneste aangesteld heeft als nieuwe coördinator van de Essevee Academy. Hij is op die manier de opvolger van Joric Vandendriessche, die onlangs weggekaapt werd door AA Gent.

Vanneste was de voorbije maanden aan de slag als hoofdscout bij Beerschot, maar daar stond zijn vertrek al een tijdje in de sterren geschreven. Hij werd een tijdje geleden al genoemd bij de Italiaanse club Taranto en Beerschot tekende onlangs een volledig nieuw organigram uit.

Nieuw hoofd van jeugdopleiding

In het verleden was Vanneste ook al aan de slag bij KV Oostende. Ook daar had hij jarenlang de jeugdopleiding onder zijn hoede, alvorens vorig seizoen gepromoveerd te worden tot sportief directeur.

"Dit is een mooie stap in mijn professionele carrière", reageert Vanneste. "Met het vertrek van Joric Vandendriessche zijn er grote schoenen te vullen, maar ik sta te popelen om aan dit avontuur te beginnen. Ik ben een man uit de streek en waar je ook gaat, je hoort enkel positieve dingen over deze warme familieclub. Met een sterk team van coaches, begeleiders en vrijwilligers gaan we de Academie naar een nog hoger niveau proberen brengen."

Zal Zulte Waregem volgend seizoen terugkeren in de JPL?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

133
133
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

22
22
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

20
20
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

47
47
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

71
71
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

12
12
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

27
27
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

65
65
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

149
149
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

33
33
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

73
73
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

15
15
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

50
50
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

90
90
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

204
204
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

95
95
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

79
79
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

159
159
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

35
35
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

140
140
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

31
31
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

36
36

Meer sportnieuws