Hazard doet opmerkelijke onthulling over zijn knie

door
Hazard doet opmerkelijke onthulling over zijn knie

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd om een grote stap richting de bekerfinale te zetten. Het veroverde een goede uitgangspositie in zijn heenmatch in de halve finale door Antwerp met 1-0 te kloppen. Daarbij waren ook opvallend veel speelminuten weggelegd voor Thorgan Hazard.

De 31-jarige ex-Rode Duivel werd de voorbije weken met mondjesmaat gebracht na zijn zware knieblessure. David Hubert liet hem telkens 20 à 30 minuten invallen, maar nu werd dat opgedreven tot een stevige 40 minuten.

LEES OOK: Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

Knie speelt Hazard nog een beetje parten

Al na enkele minuten in de tweede helft kwam Hazard immers de geblesseerde Edozie aflossen. "Ik heb vandaag wat meer gespeeld dan voorzien", geeft hij aan bij La Dernière Heure. "Maar ik voelde me goed, dus ik ben tevreden."

Hij kwam ook met een stand van zaken over zijn knie. "Ik ben blij om weer op het veld te staan en ik heb niet te veel last van mijn knie", klinkt het toch opvallend. "Mijn knie is tijdens mijn revalidatie maar zelden opgezwollen, maar natuurlijk voel ik het af en toe nog. Ik probeer er niet te veel aan te denken."

Klus afmaken op de Bosuil

De knie speelt Hazard dus toch nog een beetje parten, maar dat houdt hem voorlopig niet tegen. Hij gaf ook zijn visie op de wedstrijd, die Anderlecht toch een beetje met een dubbel gevoel zal opzadelen.

"Ik denk dat we tevreden mogen zijn over onze eerste helft, ook al komt Antwerp goed weg gezien alle kansen die we gehad hebben", stelt ook Hazard vast. "Maar we hebben in eigen stadion onze job gedaan, dat is het belangrijkste. Nu moeten we daar de klus zien af te maken."

Zal Hazard snel weer helemaal de oude zijn?

Meest recent

Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

21
21
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

30
30
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

66
66
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

13
13
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

91
91
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

31
31
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

27
27
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

59
59
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

88
88
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

68
68
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

64
64
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

514
514
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

50
50
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

68
68
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

254
254
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

143
143
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

52
52
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

187
187
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

199
199
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

208
208
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1366
1366
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

97
97
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

283
283

Meer sportnieuws