Hazard doet opmerkelijke onthulling over zijn knie

door
Hazard doet opmerkelijke onthulling over zijn knie

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd om een grote stap richting de bekerfinale te zetten. Het veroverde een goede uitgangspositie in zijn heenmatch in de halve finale door Antwerp met 1-0 te kloppen. Daarbij waren ook opvallend veel speelminuten weggelegd voor Thorgan Hazard.

De 31-jarige ex-Rode Duivel werd de voorbije weken met mondjesmaat gebracht na zijn zware knieblessure. David Hubert liet hem telkens 20 à 30 minuten invallen, maar nu werd dat opgedreven tot een stevige 40 minuten.

LEES OOK: Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Knie speelt Hazard nog een beetje parten

Al na enkele minuten in de tweede helft kwam Hazard immers de geblesseerde Edozie aflossen. "Ik heb vandaag wat meer gespeeld dan voorzien", geeft hij aan bij La Dernière Heure. "Maar ik voelde me goed, dus ik ben tevreden."

Hij kwam ook met een stand van zaken over zijn knie. "Ik ben blij om weer op het veld te staan en ik heb niet te veel last van mijn knie", klinkt het toch opvallend. "Mijn knie is tijdens mijn revalidatie maar zelden opgezwollen, maar natuurlijk voel ik het af en toe nog. Ik probeer er niet te veel aan te denken."

Klus afmaken op de Bosuil

De knie speelt Hazard dus toch nog een beetje parten, maar dat houdt hem voorlopig niet tegen. Hij gaf ook zijn visie op de wedstrijd, die Anderlecht toch een beetje met een dubbel gevoel zal opzadelen.

"Ik denk dat we tevreden mogen zijn over onze eerste helft, ook al komt Antwerp goed weg gezien alle kansen die we gehad hebben", stelt ook Hazard vast. "Maar we hebben in eigen stadion onze job gedaan, dat is het belangrijkste. Nu moeten we daar de klus zien af te maken."

Zal Hazard snel weer helemaal de oude zijn?

Meest recent

Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

6
6
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

18
18
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

104
104
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

47
47
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

454
454
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

56
56
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

337
337
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

134
134
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

170
170
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

206
206
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

184
184
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

170
170
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

380
380
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

306
306
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

88
88
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

164
164
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

337
337
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

305
305
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

262
262
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

203
203
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

454
454
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

238
238
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

459
459

Meer sportnieuws