Hazard doet opmerkelijke onthulling over zijn knie

door
Hazard doet opmerkelijke onthulling over zijn knie

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd om een grote stap richting de bekerfinale te zetten. Het veroverde een goede uitgangspositie in zijn heenmatch in de halve finale door Antwerp met 1-0 te kloppen. Daarbij waren ook opvallend veel speelminuten weggelegd voor Thorgan Hazard.

De 31-jarige ex-Rode Duivel werd de voorbije weken met mondjesmaat gebracht na zijn zware knieblessure. David Hubert liet hem telkens 20 à 30 minuten invallen, maar nu werd dat opgedreven tot een stevige 40 minuten.

LEES OOK: Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Knie speelt Hazard nog een beetje parten

Al na enkele minuten in de tweede helft kwam Hazard immers de geblesseerde Edozie aflossen. "Ik heb vandaag wat meer gespeeld dan voorzien", geeft hij aan bij La Dernière Heure. "Maar ik voelde me goed, dus ik ben tevreden."

Hij kwam ook met een stand van zaken over zijn knie. "Ik ben blij om weer op het veld te staan en ik heb niet te veel last van mijn knie", klinkt het toch opvallend. "Mijn knie is tijdens mijn revalidatie maar zelden opgezwollen, maar natuurlijk voel ik het af en toe nog. Ik probeer er niet te veel aan te denken."

Klus afmaken op de Bosuil

De knie speelt Hazard dus toch nog een beetje parten, maar dat houdt hem voorlopig niet tegen. Hij gaf ook zijn visie op de wedstrijd, die Anderlecht toch een beetje met een dubbel gevoel zal opzadelen.

"Ik denk dat we tevreden mogen zijn over onze eerste helft, ook al komt Antwerp goed weg gezien alle kansen die we gehad hebben", stelt ook Hazard vast. "Maar we hebben in eigen stadion onze job gedaan, dat is het belangrijkste. Nu moeten we daar de klus zien af te maken."

Zal Hazard snel weer helemaal de oude zijn?

Meest recent

Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

40
40
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

62
62
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

54
54
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

244
244
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

319
319
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

65
65
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

23
23
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

396
396
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

94
94
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

142
142
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

236
236
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

31
31
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

67
67
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

143
143
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2134
2134
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

191
191
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

545
545
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

266
266
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

12
12
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

212
212
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

659
659
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

561
561
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

505
505
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

523
523
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

101
101

Meer sportnieuws