Hazard doet opmerkelijke onthulling over zijn knie

421 stemmen
Hazard doet opmerkelijke onthulling over zijn knie

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd om een grote stap richting de bekerfinale te zetten. Het veroverde een goede uitgangspositie in zijn heenmatch in de halve finale door Antwerp met 1-0 te kloppen. Daarbij waren ook opvallend veel speelminuten weggelegd voor Thorgan Hazard.

De 31-jarige ex-Rode Duivel werd de voorbije weken met mondjesmaat gebracht na zijn zware knieblessure. David Hubert liet hem telkens 20 à 30 minuten invallen, maar nu werd dat opgedreven tot een stevige 40 minuten.

LEES OOK: Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

Knie speelt Hazard nog een beetje parten

Al na enkele minuten in de tweede helft kwam Hazard immers de geblesseerde Edozie aflossen. "Ik heb vandaag wat meer gespeeld dan voorzien", geeft hij aan bij La Dernière Heure. "Maar ik voelde me goed, dus ik ben tevreden."

Hij kwam ook met een stand van zaken over zijn knie. "Ik ben blij om weer op het veld te staan en ik heb niet te veel last van mijn knie", klinkt het toch opvallend. "Mijn knie is tijdens mijn revalidatie maar zelden opgezwollen, maar natuurlijk voel ik het af en toe nog. Ik probeer er niet te veel aan te denken."

Klus afmaken op de Bosuil

De knie speelt Hazard dus toch nog een beetje parten, maar dat houdt hem voorlopig niet tegen. Hij gaf ook zijn visie op de wedstrijd, die Anderlecht toch een beetje met een dubbel gevoel zal opzadelen.

"Ik denk dat we tevreden mogen zijn over onze eerste helft, ook al komt Antwerp goed weg gezien alle kansen die we gehad hebben", stelt ook Hazard vast. "Maar we hebben in eigen stadion onze job gedaan, dat is het belangrijkste. Nu moeten we daar de klus zien af te maken."

Zal Hazard snel weer helemaal de oude zijn?

Meest recent

'Kompany genadeloos: 100M-transferbom bij PSG'

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

21
21
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

65
65
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

16
16
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

83
83
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

48
48
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

268
268
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

208
208
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

459
459
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

413
413
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

233
233
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

324
324
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

216
216
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

265
265
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

161
161
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

527
527
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

215
215
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

343
343
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

394
394
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

292
292
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

336
336
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

99
99
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

189
189
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

114
114
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

293
293
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

404
404

Meer sportnieuws