Hazard doet opmerkelijke onthulling over zijn knie

421
Hazard doet opmerkelijke onthulling over zijn knie

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd om een grote stap richting de bekerfinale te zetten. Het veroverde een goede uitgangspositie in zijn heenmatch in de halve finale door Antwerp met 1-0 te kloppen. Daarbij waren ook opvallend veel speelminuten weggelegd voor Thorgan Hazard.

De 31-jarige ex-Rode Duivel werd de voorbije weken met mondjesmaat gebracht na zijn zware knieblessure. David Hubert liet hem telkens 20 à 30 minuten invallen, maar nu werd dat opgedreven tot een stevige 40 minuten.

LEES OOK: Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Knie speelt Hazard nog een beetje parten

Al na enkele minuten in de tweede helft kwam Hazard immers de geblesseerde Edozie aflossen. "Ik heb vandaag wat meer gespeeld dan voorzien", geeft hij aan bij La Dernière Heure. "Maar ik voelde me goed, dus ik ben tevreden."

Hij kwam ook met een stand van zaken over zijn knie. "Ik ben blij om weer op het veld te staan en ik heb niet te veel last van mijn knie", klinkt het toch opvallend. "Mijn knie is tijdens mijn revalidatie maar zelden opgezwollen, maar natuurlijk voel ik het af en toe nog. Ik probeer er niet te veel aan te denken."

Klus afmaken op de Bosuil

De knie speelt Hazard dus toch nog een beetje parten, maar dat houdt hem voorlopig niet tegen. Hij gaf ook zijn visie op de wedstrijd, die Anderlecht toch een beetje met een dubbel gevoel zal opzadelen.

"Ik denk dat we tevreden mogen zijn over onze eerste helft, ook al komt Antwerp goed weg gezien alle kansen die we gehad hebben", stelt ook Hazard vast. "Maar we hebben in eigen stadion onze job gedaan, dat is het belangrijkste. Nu moeten we daar de klus zien af te maken."

Zal Hazard snel weer helemaal de oude zijn?

Meest recent

Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

2
2
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

114
114
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

4
4
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

16
16
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

144
144
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

89
89
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

112
112
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

204
204
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

105
105
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

41
41
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

122
122
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

338
338
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

96
96
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

457
457
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

106
106
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

120
120
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

89
89
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

288
288
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

381
381
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

540
540
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

409
409

Meer sportnieuws