OH Leuven ziet ervaren pion nog vertrekken

door
OH Leuven ziet ervaren pion nog vertrekken

OH Leuven draait nog maar eens een seizoen in de grijze middenmoot van de Jupiler Pro League, met een elfde plaats na 21 speeldagen. Het is wel nog druk bezig op de transfermarkt om daar de komende weken nog iets aan te kunnen veranderen.

Met Lequincio Zeefuik streek eerder deze week al een nieuwe spits neer aan Den Dreef en ook verdediger Roggerio Nyakossi (Marseille) zou nog op komst zijn. Ook aan uitgaande zijde beweegt er één en ander.

LEES OOK: Genk komt goed weg: Heymans zorgt voor broodnodige thuiszege

OHL laat Mendyl vertrekken

Zo heeft OHL nog een ervaren pion laten vertrekken. Ze laten weten dat ze afscheid genomen hebben van Hamza Mendyl. De Marokkaanse linksachter zet zijn carrière verder in Griekenland bij Aris Thessaloniki.

Mendyl was uiteindelijk 2,5 jaar aan de slag bij OHL, maar in die periode pendelde de 27-jarige vooral tussen bank en basis. Dat was ook dit seizoen het geval met zes basisplaatsen en zes invalbeurten. Hij kwam in totaal 71 keer in actie voor OHL, waarin hij drie goals en negen assists liet optekenen.

Vervanger is al op komst

In het verleden was Mendyl ook nog aan de slag bij Lille, Schalke 04, Dijon en Gaziantep. In Leuven liep zijn contract in de zomer af en daarom zouden ze hem bij OHL nu al transfervrij laten vertrekken.

Daardoor wordt de spoeling wel dun bij OHL, want Chris Coleman houdt op de linksachter enkel nog Takahiro Akimoto over. De club laat dan ook weten dat het een vervanger voor Mendyl wil aantrekken. De gesprekken met mogelijke kandidaten zijn al aan de gang.

Had OHL hem moeten houden?

Meest recent

‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

17
17
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

26
26
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

25
25
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

89
89
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

34
34
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

88
88
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

75
75
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

92
92
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

199
199
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

193
193
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

359
359
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

171
171
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

242
242
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

189
189
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

135
135
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

124
124
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

385
385
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

434
434
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

390
390
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

88
88
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

428
428
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

268
268
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

356
356
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

111
111

Meer sportnieuws