OH Leuven ziet ervaren pion nog vertrekken

door
OH Leuven ziet ervaren pion nog vertrekken

OH Leuven draait nog maar eens een seizoen in de grijze middenmoot van de Jupiler Pro League, met een elfde plaats na 21 speeldagen. Het is wel nog druk bezig op de transfermarkt om daar de komende weken nog iets aan te kunnen veranderen.

Met Lequincio Zeefuik streek eerder deze week al een nieuwe spits neer aan Den Dreef en ook verdediger Roggerio Nyakossi (Marseille) zou nog op komst zijn. Ook aan uitgaande zijde beweegt er één en ander.

LEES OOK: Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

OHL laat Mendyl vertrekken

Zo heeft OHL nog een ervaren pion laten vertrekken. Ze laten weten dat ze afscheid genomen hebben van Hamza Mendyl. De Marokkaanse linksachter zet zijn carrière verder in Griekenland bij Aris Thessaloniki.

Mendyl was uiteindelijk 2,5 jaar aan de slag bij OHL, maar in die periode pendelde de 27-jarige vooral tussen bank en basis. Dat was ook dit seizoen het geval met zes basisplaatsen en zes invalbeurten. Hij kwam in totaal 71 keer in actie voor OHL, waarin hij drie goals en negen assists liet optekenen.

Vervanger is al op komst

In het verleden was Mendyl ook nog aan de slag bij Lille, Schalke 04, Dijon en Gaziantep. In Leuven liep zijn contract in de zomer af en daarom zouden ze hem bij OHL nu al transfervrij laten vertrekken.

Daardoor wordt de spoeling wel dun bij OHL, want Chris Coleman houdt op de linksachter enkel nog Takahiro Akimoto over. De club laat dan ook weten dat het een vervanger voor Mendyl wil aantrekken. De gesprekken met mogelijke kandidaten zijn al aan de gang.

Had OHL hem moeten houden?

Meest recent

'Leko gaat all-in: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

26
26
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

98
98
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

138
138
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

23
23
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

188
188
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

243
243
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

79
79
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

154
154
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

118
118
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

295
295
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

70
70
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

145
145
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

187
187
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

203
203
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

95
95
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

87
87
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

237
237
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

296
296
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

168
168
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

231
231
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

191
191
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

32
32
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

366
366

Meer sportnieuws