OH Leuven ziet ervaren pion nog vertrekken

door
OH Leuven ziet ervaren pion nog vertrekken

OH Leuven draait nog maar eens een seizoen in de grijze middenmoot van de Jupiler Pro League, met een elfde plaats na 21 speeldagen. Het is wel nog druk bezig op de transfermarkt om daar de komende weken nog iets aan te kunnen veranderen.

Met Lequincio Zeefuik streek eerder deze week al een nieuwe spits neer aan Den Dreef en ook verdediger Roggerio Nyakossi (Marseille) zou nog op komst zijn. Ook aan uitgaande zijde beweegt er één en ander.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

OHL laat Mendyl vertrekken

Zo heeft OHL nog een ervaren pion laten vertrekken. Ze laten weten dat ze afscheid genomen hebben van Hamza Mendyl. De Marokkaanse linksachter zet zijn carrière verder in Griekenland bij Aris Thessaloniki.

Mendyl was uiteindelijk 2,5 jaar aan de slag bij OHL, maar in die periode pendelde de 27-jarige vooral tussen bank en basis. Dat was ook dit seizoen het geval met zes basisplaatsen en zes invalbeurten. Hij kwam in totaal 71 keer in actie voor OHL, waarin hij drie goals en negen assists liet optekenen.

Vervanger is al op komst

In het verleden was Mendyl ook nog aan de slag bij Lille, Schalke 04, Dijon en Gaziantep. In Leuven liep zijn contract in de zomer af en daarom zouden ze hem bij OHL nu al transfervrij laten vertrekken.

Daardoor wordt de spoeling wel dun bij OHL, want Chris Coleman houdt op de linksachter enkel nog Takahiro Akimoto over. De club laat dan ook weten dat het een vervanger voor Mendyl wil aantrekken. De gesprekken met mogelijke kandidaten zijn al aan de gang.

Had OHL hem moeten houden?

Meest recent

Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

17
17
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

11
11
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

10
10
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

28
28
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

20
20
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

37
37
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

54
54
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

58
58
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

128
128
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

462
462
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

17
17
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

194
194
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

232
232
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

172
172
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

434
434
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

252
252
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

149
149
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

683
683
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

151
151
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

53
53
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

181
181

Meer sportnieuws