OH Leuven ziet ervaren pion nog vertrekken

171 stemmen
OH Leuven ziet ervaren pion nog vertrekken

OH Leuven draait nog maar eens een seizoen in de grijze middenmoot van de Jupiler Pro League, met een elfde plaats na 21 speeldagen. Het is wel nog druk bezig op de transfermarkt om daar de komende weken nog iets aan te kunnen veranderen.

Met Lequincio Zeefuik streek eerder deze week al een nieuwe spits neer aan Den Dreef en ook verdediger Roggerio Nyakossi (Marseille) zou nog op komst zijn. Ook aan uitgaande zijde beweegt er één en ander.

LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

OHL laat Mendyl vertrekken

Zo heeft OHL nog een ervaren pion laten vertrekken. Ze laten weten dat ze afscheid genomen hebben van Hamza Mendyl. De Marokkaanse linksachter zet zijn carrière verder in Griekenland bij Aris Thessaloniki.

Mendyl was uiteindelijk 2,5 jaar aan de slag bij OHL, maar in die periode pendelde de 27-jarige vooral tussen bank en basis. Dat was ook dit seizoen het geval met zes basisplaatsen en zes invalbeurten. Hij kwam in totaal 71 keer in actie voor OHL, waarin hij drie goals en negen assists liet optekenen.

Vervanger is al op komst

In het verleden was Mendyl ook nog aan de slag bij Lille, Schalke 04, Dijon en Gaziantep. In Leuven liep zijn contract in de zomer af en daarom zouden ze hem bij OHL nu al transfervrij laten vertrekken.

Daardoor wordt de spoeling wel dun bij OHL, want Chris Coleman houdt op de linksachter enkel nog Takahiro Akimoto over. De club laat dan ook weten dat het een vervanger voor Mendyl wil aantrekken. De gesprekken met mogelijke kandidaten zijn al aan de gang.

Had OHL hem moeten houden?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

12
12
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

93
93
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

80
80
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

167
167
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

163
163
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

325
325
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

320
320
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

235
235
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

69
69
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

52
52
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

59
59
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

500
500
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

125
125
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

915
915
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

250
250
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

373
373
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws