OH Leuven ziet ervaren pion nog vertrekken

door
OH Leuven ziet ervaren pion nog vertrekken

OH Leuven draait nog maar eens een seizoen in de grijze middenmoot van de Jupiler Pro League, met een elfde plaats na 21 speeldagen. Het is wel nog druk bezig op de transfermarkt om daar de komende weken nog iets aan te kunnen veranderen.

Met Lequincio Zeefuik streek eerder deze week al een nieuwe spits neer aan Den Dreef en ook verdediger Roggerio Nyakossi (Marseille) zou nog op komst zijn. Ook aan uitgaande zijde beweegt er één en ander.

LEES OOK: Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OHL laat Mendyl vertrekken

Zo heeft OHL nog een ervaren pion laten vertrekken. Ze laten weten dat ze afscheid genomen hebben van Hamza Mendyl. De Marokkaanse linksachter zet zijn carrière verder in Griekenland bij Aris Thessaloniki.

Mendyl was uiteindelijk 2,5 jaar aan de slag bij OHL, maar in die periode pendelde de 27-jarige vooral tussen bank en basis. Dat was ook dit seizoen het geval met zes basisplaatsen en zes invalbeurten. Hij kwam in totaal 71 keer in actie voor OHL, waarin hij drie goals en negen assists liet optekenen.

Vervanger is al op komst

In het verleden was Mendyl ook nog aan de slag bij Lille, Schalke 04, Dijon en Gaziantep. In Leuven liep zijn contract in de zomer af en daarom zouden ze hem bij OHL nu al transfervrij laten vertrekken.

Daardoor wordt de spoeling wel dun bij OHL, want Chris Coleman houdt op de linksachter enkel nog Takahiro Akimoto over. De club laat dan ook weten dat het een vervanger voor Mendyl wil aantrekken. De gesprekken met mogelijke kandidaten zijn al aan de gang.

Had OHL hem moeten houden?

Meest recent

Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

6
6
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

138
138
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

11
11
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

15
15
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

154
154
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

276
276
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

78
78
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

234
234
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

307
307
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

330
330
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

278
278
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

106
106
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

508
508
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

700
700
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

237
237
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

295
295
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

70
70
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

129
129
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

330
330
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

364
364
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

211
211
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

31
31
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

205
205
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

294
294

Meer sportnieuws