Nog meer blessures: Anderlecht bidt voor 2 smaakmakers

door
Nog meer blessures: Anderlecht bidt voor 2 smaakmakers

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd om een gunstige uitgangspositie te veroveren in zijn heenwedstrijd van de halve finale van de Croky Cup, want het klopte Antwerp met 1-0 dankzij een goal van Degreef. Toch zit David Hubert vooral met nog meer kopzorgen.

Het was voor de trainer nu al behoorlijk puzzelen, want Anderlecht blijft met de nodige blessures kampen. Vooral achterin blijft de spoeling zeer dun door de afwezigheid van Jan Vertonghen en Ludwig Augustinsson.

LEES OOK: Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Nieuwe blessure voor Dolberg

Voorin was Francis Amuzu dan weer nog out door de hersenschudding die hij vorig weekend tegen Club Brugge opliep. Daarnaast ontbrak ook Kasper Dolberg verrassend toch weer in de selectie. De spits was tegen Club net als Amuzu bij de rust met een blessure vervangen, maar leek toch fit te raken.

Het Nieuwsblad weet dat Dolberg niet opnieuw last van de voet had, maar een nieuwe blessure opgelopen had. In de laatste minuten van de training op woensdag zou hij nog zijn knie verdraaid hebben. De komende dagen moet blijken hoe groot de schade precies is.

Ook Edozie valt nog uit

Anderlecht zou geen al te grote schade verwachten bij de Deen. Er wordt gerekend op een afwezigheid van maximaal een week, maar dat betekent wel dat ze het mogelijk ook zondag in Kortrijk weer zonder Dolberg moeten zien te redden.

Daarnaast viel tijdens de match tegen Antwerp ook Samuel Edozie weer geblesseerd uit. De Engelsman zou een lichte spierblessure opgelopen hebben. Ook achter zijn naam staat voor zondag een vraagteken.

Kan Anderlecht hun afwezigheid opvangen?

Meest recent

Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

4
4
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

4
4
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

49
49
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

104
104
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

67
67
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

94
94
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

152
152
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

65
65
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

264
264
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

432
432
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

109
109
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

245
245
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

188
188
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

325
325
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

373
373
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

76
76
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

813
813
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

411
411
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

581
581
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

158
158
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

556
556

Meer sportnieuws