Nog meer blessures: Anderlecht bidt voor 2 smaakmakers

door
Nog meer blessures: Anderlecht bidt voor 2 smaakmakers

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd om een gunstige uitgangspositie te veroveren in zijn heenwedstrijd van de halve finale van de Croky Cup, want het klopte Antwerp met 1-0 dankzij een goal van Degreef. Toch zit David Hubert vooral met nog meer kopzorgen.

Het was voor de trainer nu al behoorlijk puzzelen, want Anderlecht blijft met de nodige blessures kampen. Vooral achterin blijft de spoeling zeer dun door de afwezigheid van Jan Vertonghen en Ludwig Augustinsson.

LEES OOK: Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Nieuwe blessure voor Dolberg

Voorin was Francis Amuzu dan weer nog out door de hersenschudding die hij vorig weekend tegen Club Brugge opliep. Daarnaast ontbrak ook Kasper Dolberg verrassend toch weer in de selectie. De spits was tegen Club net als Amuzu bij de rust met een blessure vervangen, maar leek toch fit te raken.

Het Nieuwsblad weet dat Dolberg niet opnieuw last van de voet had, maar een nieuwe blessure opgelopen had. In de laatste minuten van de training op woensdag zou hij nog zijn knie verdraaid hebben. De komende dagen moet blijken hoe groot de schade precies is.

Ook Edozie valt nog uit

Anderlecht zou geen al te grote schade verwachten bij de Deen. Er wordt gerekend op een afwezigheid van maximaal een week, maar dat betekent wel dat ze het mogelijk ook zondag in Kortrijk weer zonder Dolberg moeten zien te redden.

Daarnaast viel tijdens de match tegen Antwerp ook Samuel Edozie weer geblesseerd uit. De Engelsman zou een lichte spierblessure opgelopen hebben. Ook achter zijn naam staat voor zondag een vraagteken.

Kan Anderlecht hun afwezigheid opvangen?

Meest recent

Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

0
0
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

31
31
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

178
178
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

43
43
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

199
199
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

155
155
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

188
188
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

435
435
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

81
81
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

156
156
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

428
428
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

185
185
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

89
89
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

364
364
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

469
469
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

52
52
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

196
196
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

689
689
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

193
193
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

145
145
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

201
201
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

35
35
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

387
387
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

88
88

Meer sportnieuws