Nog meer blessures: Anderlecht bidt voor 2 smaakmakers

765 stemmen
Nog meer blessures: Anderlecht bidt voor 2 smaakmakers

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd om een gunstige uitgangspositie te veroveren in zijn heenwedstrijd van de halve finale van de Croky Cup, want het klopte Antwerp met 1-0 dankzij een goal van Degreef. Toch zit David Hubert vooral met nog meer kopzorgen.

Het was voor de trainer nu al behoorlijk puzzelen, want Anderlecht blijft met de nodige blessures kampen. Vooral achterin blijft de spoeling zeer dun door de afwezigheid van Jan Vertonghen en Ludwig Augustinsson.

LEES OOK: 'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

Nieuwe blessure voor Dolberg

Voorin was Francis Amuzu dan weer nog out door de hersenschudding die hij vorig weekend tegen Club Brugge opliep. Daarnaast ontbrak ook Kasper Dolberg verrassend toch weer in de selectie. De spits was tegen Club net als Amuzu bij de rust met een blessure vervangen, maar leek toch fit te raken.

Het Nieuwsblad weet dat Dolberg niet opnieuw last van de voet had, maar een nieuwe blessure opgelopen had. In de laatste minuten van de training op woensdag zou hij nog zijn knie verdraaid hebben. De komende dagen moet blijken hoe groot de schade precies is.

Ook Edozie valt nog uit

Anderlecht zou geen al te grote schade verwachten bij de Deen. Er wordt gerekend op een afwezigheid van maximaal een week, maar dat betekent wel dat ze het mogelijk ook zondag in Kortrijk weer zonder Dolberg moeten zien te redden.

Daarnaast viel tijdens de match tegen Antwerp ook Samuel Edozie weer geblesseerd uit. De Engelsman zou een lichte spierblessure opgelopen hebben. Ook achter zijn naam staat voor zondag een vraagteken.

Kan Anderlecht hun afwezigheid opvangen?

Meest recent

'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

10
10
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

27
27
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

44
44
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

29
29
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

227
227
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

237
237
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

72
72
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

234
234
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

229
229
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

213
213
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

422
422
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

169
169
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

89
89
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

227
227
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

73
73
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

149
149
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

67
67
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

151
151
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

264
264
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

646
646
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

261
261
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

1061
1061
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

72
72
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

578
578

Meer sportnieuws