Nog meer blessures: Anderlecht bidt voor 2 smaakmakers

door
Nog meer blessures: Anderlecht bidt voor 2 smaakmakers

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd om een gunstige uitgangspositie te veroveren in zijn heenwedstrijd van de halve finale van de Croky Cup, want het klopte Antwerp met 1-0 dankzij een goal van Degreef. Toch zit David Hubert vooral met nog meer kopzorgen.

Het was voor de trainer nu al behoorlijk puzzelen, want Anderlecht blijft met de nodige blessures kampen. Vooral achterin blijft de spoeling zeer dun door de afwezigheid van Jan Vertonghen en Ludwig Augustinsson.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Nieuwe blessure voor Dolberg

Voorin was Francis Amuzu dan weer nog out door de hersenschudding die hij vorig weekend tegen Club Brugge opliep. Daarnaast ontbrak ook Kasper Dolberg verrassend toch weer in de selectie. De spits was tegen Club net als Amuzu bij de rust met een blessure vervangen, maar leek toch fit te raken.

Het Nieuwsblad weet dat Dolberg niet opnieuw last van de voet had, maar een nieuwe blessure opgelopen had. In de laatste minuten van de training op woensdag zou hij nog zijn knie verdraaid hebben. De komende dagen moet blijken hoe groot de schade precies is.

Ook Edozie valt nog uit

Anderlecht zou geen al te grote schade verwachten bij de Deen. Er wordt gerekend op een afwezigheid van maximaal een week, maar dat betekent wel dat ze het mogelijk ook zondag in Kortrijk weer zonder Dolberg moeten zien te redden.

Daarnaast viel tijdens de match tegen Antwerp ook Samuel Edozie weer geblesseerd uit. De Engelsman zou een lichte spierblessure opgelopen hebben. Ook achter zijn naam staat voor zondag een vraagteken.

Kan Anderlecht hun afwezigheid opvangen?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

28
28
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

165
165
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

113
113
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

327
327
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

161
161
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

92
92
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

467
467
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

76
76
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

271
271
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

262
262
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

532
532
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

783
783
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

836
836
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

350
350
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

299
299
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

624
624
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

363
363
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

175
175
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

257
257
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

366
366
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

731
731
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

219
219
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

405
405

Meer sportnieuws