Nog meer blessures: Anderlecht bidt voor 2 smaakmakers

765 stemmen
Nog meer blessures: Anderlecht bidt voor 2 smaakmakers

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd om een gunstige uitgangspositie te veroveren in zijn heenwedstrijd van de halve finale van de Croky Cup, want het klopte Antwerp met 1-0 dankzij een goal van Degreef. Toch zit David Hubert vooral met nog meer kopzorgen.

Het was voor de trainer nu al behoorlijk puzzelen, want Anderlecht blijft met de nodige blessures kampen. Vooral achterin blijft de spoeling zeer dun door de afwezigheid van Jan Vertonghen en Ludwig Augustinsson.

LEES OOK: 'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Nieuwe blessure voor Dolberg

Voorin was Francis Amuzu dan weer nog out door de hersenschudding die hij vorig weekend tegen Club Brugge opliep. Daarnaast ontbrak ook Kasper Dolberg verrassend toch weer in de selectie. De spits was tegen Club net als Amuzu bij de rust met een blessure vervangen, maar leek toch fit te raken.

Het Nieuwsblad weet dat Dolberg niet opnieuw last van de voet had, maar een nieuwe blessure opgelopen had. In de laatste minuten van de training op woensdag zou hij nog zijn knie verdraaid hebben. De komende dagen moet blijken hoe groot de schade precies is.

Ook Edozie valt nog uit

Anderlecht zou geen al te grote schade verwachten bij de Deen. Er wordt gerekend op een afwezigheid van maximaal een week, maar dat betekent wel dat ze het mogelijk ook zondag in Kortrijk weer zonder Dolberg moeten zien te redden.

Daarnaast viel tijdens de match tegen Antwerp ook Samuel Edozie weer geblesseerd uit. De Engelsman zou een lichte spierblessure opgelopen hebben. Ook achter zijn naam staat voor zondag een vraagteken.

Kan Anderlecht hun afwezigheid opvangen?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

24
24
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

55
55
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

36
36
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

164
164
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

99
99
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

185
185
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

101
101
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

131
131
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

105
105
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

793
793
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1070
1070
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

74
74
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

536
536
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

168
168
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

636
636
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

164
164
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

155
155
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

361
361
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

214
214
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

223
223
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

257
257
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

799
799
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

519
519

Meer sportnieuws