Done deal: Antwerp neemt officieel afscheid van zomerflop

331 stemmen
Done deal: Antwerp neemt officieel afscheid van zomerflop

Na de komst van Olivier Deman lijkt Antwerp weinig haast te maken van verdere versterking, want voorlopig blijft het wachten op nog meer vers bloed. In de tussentijd blijkt Marc Overmars vooral werk te maken van uitgaande dossiers.

Jonas De Roeck is nog in blijde verwachting van een doublure voor Vincent Janssen diep in de punt, terwijl na het vertrek van Jean Butez ook een nieuwe reservedoelman hoog op de verlanglijst staat. Wie er in aanmerking komt om die vacatures te vullen is vooralsnog niet bekend.

LEES OOK: Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Overmars dumpt Costa

Dan komt er langs uitgaande zijde meer schot in de zaak. Na de exit van Butez en Alexandre Stanic trekt nu namelijk ook Ayrton Costa de deur van de Bosuil achter zich dicht. Zoals verwacht werd de 25-jarige Argentijn in zijn thuisland zopas officieel voorgesteld bij Boca Juniors.

Antwerp legde afgelopen zomer ruim twee miljoen op tafel voor Costa, die echter nooit zijn draai vond bij het stamnummer één. Een halfjaar na aankomst mocht de linksback, die 16 keer in actie kwam, dus alweer beschikken. Naar verluidt recupereert Antwerp wel haar investering.

Concurrentie voor Deman?

Sinds nieuwjaar ontbrak Costa al in de selectie om zijn transfer af te ronden, wat voor de derby tegen Beerschot ook bevestigd werd door De Roeck. Nu is de deal dus volledig in kannen en kruiken. Opvallend: via de eigen kanalen werd met nog geen woord gerept over het akkoord.

Hoe dan ook hoeft De Roeck definitief geen rekening meer te houden met Costa, voor wie met Deman dus reeds een vervanger in huis werd gehaald. Al valt het volgens Gazet van Antwerpen toch niet volledig uit te sluiten dat Overmars nog op zoek gaat naar een extra linksachter.

Antwerp heeft nog een extra linksback nodig

Meest recent

'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

11
11
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

99
99
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

63
63
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

16
16
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

82
82
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

178
178
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

241
241
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

247
247
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

49
49
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

49
49
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

94
94
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

101
101
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

84
84
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

48
48
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

180
180
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

67
67
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

288
288
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

115
115
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

276
276
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

351
351
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

204
204
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1040
1040

Meer sportnieuws