KV Mechelen stelt 'Kiki' voor: Patro onthult transferdetails

252
KV Mechelen stelt 'Kiki' voor: Patro onthult transferdetails

Tim Matthys blijkt een bezige bij op de wintermercato, want tot dusver stelde KV Mechelen al drie nieuwkomers voor. Nu mag er ook een vierde naam worden toegevoegd aan dat rijtje, want via de officiële kanalen maakte Malinwa zopas de komst van Keano 'Kiki' Vanrafelghem bekend.

Eerder geraakte al bekend dat KV Mechelen gesprekken voerde omtrent de 21-jarige aanvaller, die vorig seizoen door Patro Eisden Maasmechelen werd verhuurd aan Sporting Hasselt. Nadat hij daar het mooie weer had gemaakt, en via de bijhorende docusoap een soort realityster werd, keerde Vanrafelghem vorige zomer terug naar de tweedeklasser. Daar bevestigde hij met acht goals en zes assists in 15 matchen.

LEES OOK: Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Kiki kiest Malinwa

En dus volgt nu een nieuwe stap. Het voormalig jeugdproduct van Club Brugge, die ook bij Union en AA Gent op de radar stond, zette Achter de Kazerne zijn kribbel onder een contract tot medio 2029. "Ik ben uitermate blij dat we een speler met zo’n potentieel als Keano naar KV kunnen halen", vertelt Matthys op de clubwebsite. "De concurrentie was niet min, dus we zijn zeer tevreden dat Kiki voor ons project kiest."

"Hij is een speler met veel creativiteit en scorend vermogen. Met hem erbij hebben we opnieuw extra wapens om in de strijd te gooien. Met de komst van Hammar, Welsh, Nacho en nu Vanrafelghem willen we laten zien dat we ambitie hebben. Ik ben nu al erg tevreden met deze transferwindow en ben voorzitter Van Esch erg dankbaar. Ik kijk met enorm veel vertrouwen naar de toekomst!", besluit de sportief directeur.

Debuut tegen Genk?

Zaterdag tegen Genk kan Besnik Hasi al rekenen Vanrafelghem, die zelf ook aan bod komt. "Ik kan niet wachten om mijn eerste wedstrijd in het stadion te beleven. Ik heb best al wat wedstrijden op televisie gevolgd. De sfeer en ambiance die er hangt, vielen me telkens op. Malinwa stond zeker op mijn lijstje van clubs waarvoor ik graag zou uitkomen. Ik ben oprecht blij hier te zijn en ga de kleuren met trots dragen."

Opvallend: via de officiële clubkanalen doet Patro Eisden de details van de deal uit de doeken. Volgens de Limburgers telt KV Mechelen één miljoen euro neer voor Vanrafelghem en is er tevens sprake van een doorverkoopclausule. "We zijn heel blij dat Kiki deze stap kan zetten, ook voor onze club is dit belangrijk. We realiseren weer een uitgaande transfer waar de club beter van wordt," aldus coach Stijn Stijnen.

Denkt u dat Vanrafelghem een smaakmaker wordt in de JPL?

Meest recent

Wat met El Hadj bij Union SG? Hubert speelt open kaart

Anouar Ait El Hadj aasde de afgelopen transferpriode op een vertrek bij Union SG. Hij voelde zich ...

6
6
‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’

Ivan Leko heeft na de Europese opener meteen hard ingegrepen bij Club Brugge. Een speler die enkele ...

344
344
Bruno maakt ploeg bekend: één wissel bij Anderlecht

Om 20u45 staat de altijd beladen partij tussen KV Mechelen en RSC Anderlecht op het programma. Beide ...

56
56
Vanhoutte zorgt voor veel reacties met opvallend beeld

Charles Vanhoutte beleeft momenteel een bijzonder hoofdstuk in zijn carrière. De Belgische ...

16
16
STVV pakt uit met héél verrassend initiatief

STVV heeft zopas straf nieuws meegedeeld. De Kanaries pakken uit met een documentaire over het ...

19
19
Transfers voor James Rodriguez, Coutinho én Mata

De transferperiode ligt achter de rug in de meeste landen, maar in sommige competities kan men wel ...

17
17
KRC Genk versus AA Gent: Thorup en De Mil slijpen messen

Komend weekend staan er heel wat interessante affiches op het programma, maar de voornaamste ...

86
86
Compper deelt dubbele opsteker uit ziekenboeg Antwerp

Antwerp begon voortvarend aan het seizoen, maar behalve het abrupte afscheid van Marc Overmars is ...

92
92
De Mil dropt hints: grote comeback(s) bij AA Gent?

Na vijf speeldagen pronkt KAA Gent nog steeds met een foutloos rapport, een lijn die de fiere ...

180
180
Leko houdt adem in: sterkhouder Club Brugge langer out?

Club Brugge wil de nederlaag tegen Aston Villa snel doorspoelen, en dus moet Antwerp er straks aan ...

281
281
Romeo Vermant stuurt zinderende boodschap de wereld in

Er lijkt opnieuw iets veranderd rond Romeo Vermant. De aanvaller beleefde een zomer waarin er ...

443
443
'Bruno grijpt in: nieuwkomer aan aftrap bij Anderlecht'

Na een magere zeven op 15 staat de druk al op de ketel bij RSC Anderlecht, dat vrijdag op bezoek ...

462
462
Golden Boy: Club Brugge, Anderlecht & Genk in top 100

Tijdens de voorbije zomermercato deed de Jupiler Pro League zijn reputatie als kweekvijver van ...

373
373
'Van Gucht en VTM clashen: “Vuilbak gaat open'

Ruben Van Gucht lijkt nog lang niet klaar met de gebeurtenissen die zich achter de schermen hebben ...

386
386
Leko geeft update over Vanaken voor Antwerp én Genk

Hans Vanaken werd in de Champions League-clash tegen Aston Villa naar de kant gehaald. De aanvoerder ...

345
345
Vanderbiest krijgt onverwacht steun: “Spelers op matje"

Fred Vanderbiest ligt zwaar onder vuur na de desastreuze competitiestart van KV Mechelen. Malinwa ...

221
221
Brys-beul Samuel Eto’o in opspraak: “Geld in eigen zak”

Marc Brys heeft er bij Kameroen geen leuke periode opzitten. De Belgische oefenmeester werd lange ...

130
130
Bom ontploft bij Lukaku: T1 verdwijnt, Fener grijpt in

Fenerbahçe speelde in de Champions League 1-1 gelijk tegen AS Roma, maar na de wedstrijd liep ...

143
143
Beerschot in de problemen? Transfers nu al afgemaakt

De ambities van Beerschot zijn duidelijk. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk promoveren naar ...

207
207
KVM aangepakt: "Doe tenminste alsof het je kan schelen"

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de absolute revelaties in de Jupiler Pro ...

168
168
Crisis bij OHL: TD doet ontluisterend boekje open

Na vijf speeldagen zijn er twee clubs die nog steeds geen enkel punt gesprokkel hebben in de Jupiler ...

209
209
Tedesco overtuigde tweede Duivel: "Ik voelde vertrouwen"

Zijn passage als bondscoach van de Rode Duivels wordt in ons land niet bepaald warm herinnerd, maar ...

32
32
'Eindelijk duidelijkheid in zaak rond verkoop Anderlecht'

Enkele jaren geleden barstte een enorm schandaal los in het Belgische voetbal, met eerst Operatie ...

354
354
'Bodart versiert alsnog verrassende transfer'

Lille oogt dit seizoen een pak minder Belgisch dan vorig seizoen. Het zag in de zomer immers Thomas ...

60
60
Megadomper Union: 3 sterkhouders geschorst voor EL-opener

Club Brugge trapte deze week al zijn campagne af in de Champions League, maar volgende week zijn ook ...

99
99

Meer sportnieuws