KV Mechelen stelt 'Kiki' voor: Patro onthult transferdetails

252
KV Mechelen stelt 'Kiki' voor: Patro onthult transferdetails

Tim Matthys blijkt een bezige bij op de wintermercato, want tot dusver stelde KV Mechelen al drie nieuwkomers voor. Nu mag er ook een vierde naam worden toegevoegd aan dat rijtje, want via de officiële kanalen maakte Malinwa zopas de komst van Keano 'Kiki' Vanrafelghem bekend.

Eerder geraakte al bekend dat KV Mechelen gesprekken voerde omtrent de 21-jarige aanvaller, die vorig seizoen door Patro Eisden Maasmechelen werd verhuurd aan Sporting Hasselt. Nadat hij daar het mooie weer had gemaakt, en via de bijhorende docusoap een soort realityster werd, keerde Vanrafelghem vorige zomer terug naar de tweedeklasser. Daar bevestigde hij met acht goals en zes assists in 15 matchen.

LEES OOK: Patro komt met schrik vrij: net geen remontada Club Luik

Kiki kiest Malinwa

En dus volgt nu een nieuwe stap. Het voormalig jeugdproduct van Club Brugge, die ook bij Union en AA Gent op de radar stond, zette Achter de Kazerne zijn kribbel onder een contract tot medio 2029. "Ik ben uitermate blij dat we een speler met zo’n potentieel als Keano naar KV kunnen halen", vertelt Matthys op de clubwebsite. "De concurrentie was niet min, dus we zijn zeer tevreden dat Kiki voor ons project kiest."

"Hij is een speler met veel creativiteit en scorend vermogen. Met hem erbij hebben we opnieuw extra wapens om in de strijd te gooien. Met de komst van Hammar, Welsh, Nacho en nu Vanrafelghem willen we laten zien dat we ambitie hebben. Ik ben nu al erg tevreden met deze transferwindow en ben voorzitter Van Esch erg dankbaar. Ik kijk met enorm veel vertrouwen naar de toekomst!", besluit de sportief directeur.

Debuut tegen Genk?

Zaterdag tegen Genk kan Besnik Hasi al rekenen Vanrafelghem, die zelf ook aan bod komt. "Ik kan niet wachten om mijn eerste wedstrijd in het stadion te beleven. Ik heb best al wat wedstrijden op televisie gevolgd. De sfeer en ambiance die er hangt, vielen me telkens op. Malinwa stond zeker op mijn lijstje van clubs waarvoor ik graag zou uitkomen. Ik ben oprecht blij hier te zijn en ga de kleuren met trots dragen."

Opvallend: via de officiële clubkanalen doet Patro Eisden de details van de deal uit de doeken. Volgens de Limburgers telt KV Mechelen één miljoen euro neer voor Vanrafelghem en is er tevens sprake van een doorverkoopclausule. "We zijn heel blij dat Kiki deze stap kan zetten, ook voor onze club is dit belangrijk. We realiseren weer een uitgaande transfer waar de club beter van wordt," aldus coach Stijn Stijnen.

🚀

Denkt u dat Vanrafelghem een smaakmaker wordt in de JPL?

Meest recent

Defour ziet opvallende reden voor wisselzucht Bruno

Het lijkt weer volop crisis te zijn bij Anderlecht na de 4-0-pandoering die het zondag kreeg van AA ...

0
0
Knaltransfer bij Club Brugge? Van der Elst doet voorspelling

Er resten nog twee maanden voor de wintermercato zijn deuren opent, maar nu lijkt het er al op dat ...

70
70
De Ketelaere haalt zijn gram na harde woorden van coach

Na een sterk WK was Charles De Ketelaere ook in de vorige interlandperiode weer beslissend bij de ...

25
25
'Villarreal aast op volgende miljoenentransfer in JPL'

Villarreal zorgde afgelopen zomer voor één van de meest opvallende transfers in de ...

28
28
Defour geeft STVV raad: "Daar moeten ze pieken"

STVV beleefde bijna een absolute droomweek. Het boekte donderdag een knappe zege in de Conference ...

16
16
Degryse benoemt hét pijnpunt bij Anderlecht

Anderlecht kreeg zondag een nieuwe klap door met 4-0 te verliezen in Gent. Het blikt zo terug op ...

135
135
"Ga naar Club Brugge": opvallend advies voor supertalent

Club Brugge mocht zondag weer Nicolo Tresoldi dankbaar zijn, want met een hattrick loodste de ...

393
393
België is klaar met Vitor Bruno: 7 verschroeiende uithalen

Belgische voetbalprogramma’s bekijkt hij naar eigen zeggen niet. Maar Vitor Bruno krijgt op ...

286
286
Van Bommel krijgt verrassende versterking bij Rode Duivels

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn tweede selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend maken, ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

180
180
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

190
190
Ontslag Euvrard bij Standard? Vandenbempt roept straffe taal

Standard Luik ging afgelopen speeldag met 2-1 onderuit op het veld van KRC Genk. De Rouches moesten ...

238
238
Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Club Brugge begint op toerental te komen. Na enkele knappe Europese overwinningen tegen ...

401
401
Bruno onder vuur: Vandenbempt oordeelt over ontslag

RSC Anderlecht kende een dramatische zondag. Ze verloren met 4-0 van AA Gent, al had het ook ...

439
439
Euvrard onder druk bij Standard: "Dat is aan Wilmots"

Standard verloor na een degelijke prestatie met 2-1 op het veld van KRC Genk. De Rouches boekten zo ...

114
114
Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jan Jambon (N-VA) heeft zondagavond een voetbalavond beleefd die hij niet snel zal vergeten. De ...

57
57
Hoe Van Gucht met roddels omgaat? "Kijk naar mijn bankrekening"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

71
71
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

515
515
De Meyer ziet twéé absolute klasbakken bij Club Brugge

STVV speelde een correcte partij op het veld van Club Brugge. Ze verloren met 3-2 in het Jan ...

260
260
Uitslag AA Gent-Anderlecht "ongelooflijk oneerlijk"

AA Gent won met 4-0 van RSC Anderlecht. Toch had het helemaal anders kunnen en misschien wel moeten ...

446
446
Thorgan Hazard beleeft eindelijk grote ommekeer bij Lens

Thorgan Hazard heeft eindelijk weer reden tot lachen bij Lens. De 33-jarige Belg kende een bijzonder ...

110
110
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Vitor Bruno'

RSC Anderlecht zit in zijn eerste crisis van het seizoen na de 4-0-nederlaag tegen AA Gent. Dat ...

1288
1288
Bloedstollende strijd om Ballon d'Or: dé top 5 volgens VN

Maandagavond wordt in Londen de 70ste editie van de Ballon d'Or-uitgereikt. En is nu al de ...

155
155
Euvrard na 0 op 12: "Neem hem niets kwalijk"

Standard heeft grote zorgen. De Rouches verloren op het veld van KRC Genk en blijven zo achter met ...

93
93
‘United neemt drastisch besluit na Lammens-blunder’

Senne Lammens ging zondag opnieuw in de fout. Bij de derde goal van Bournemouth kwam hij te laat uit ...

159
159

Meer sportnieuws