KV Mechelen stelt 'Kiki' voor: Patro onthult transferdetails

door
KV Mechelen stelt 'Kiki' voor: Patro onthult transferdetails

Tim Matthys blijkt een bezige bij op de wintermercato, want tot dusver stelde KV Mechelen al drie nieuwkomers voor. Nu mag er ook een vierde naam worden toegevoegd aan dat rijtje, want via de officiële kanalen maakte Malinwa zopas de komst van Keano 'Kiki' Vanrafelghem bekend.

Eerder geraakte al bekend dat KV Mechelen gesprekken voerde omtrent de 21-jarige aanvaller, die vorig seizoen door Patro Eisden Maasmechelen werd verhuurd aan Sporting Hasselt. Nadat hij daar het mooie weer had gemaakt, en via de bijhorende docusoap een soort realityster werd, keerde Vanrafelghem vorige zomer terug naar de tweedeklasser. Daar bevestigde hij met acht goals en zes assists in 15 matchen.

LEES OOK: Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

Kiki kiest Malinwa

En dus volgt nu een nieuwe stap. Het voormalig jeugdproduct van Club Brugge, die ook bij Union en AA Gent op de radar stond, zette Achter de Kazerne zijn kribbel onder een contract tot medio 2029. "Ik ben uitermate blij dat we een speler met zo’n potentieel als Keano naar KV kunnen halen", vertelt Matthys op de clubwebsite. "De concurrentie was niet min, dus we zijn zeer tevreden dat Kiki voor ons project kiest."

"Hij is een speler met veel creativiteit en scorend vermogen. Met hem erbij hebben we opnieuw extra wapens om in de strijd te gooien. Met de komst van Hammar, Welsh, Nacho en nu Vanrafelghem willen we laten zien dat we ambitie hebben. Ik ben nu al erg tevreden met deze transferwindow en ben voorzitter Van Esch erg dankbaar. Ik kijk met enorm veel vertrouwen naar de toekomst!", besluit de sportief directeur.

Debuut tegen Genk?

Zaterdag tegen Genk kan Besnik Hasi al rekenen Vanrafelghem, die zelf ook aan bod komt. "Ik kan niet wachten om mijn eerste wedstrijd in het stadion te beleven. Ik heb best al wat wedstrijden op televisie gevolgd. De sfeer en ambiance die er hangt, vielen me telkens op. Malinwa stond zeker op mijn lijstje van clubs waarvoor ik graag zou uitkomen. Ik ben oprecht blij hier te zijn en ga de kleuren met trots dragen."

Opvallend: via de officiële clubkanalen doet Patro Eisden de details van de deal uit de doeken. Volgens de Limburgers telt KV Mechelen één miljoen euro neer voor Vanrafelghem en is er tevens sprake van een doorverkoopclausule. "We zijn heel blij dat Kiki deze stap kan zetten, ook voor onze club is dit belangrijk. We realiseren weer een uitgaande transfer waar de club beter van wordt," aldus coach Stijn Stijnen.

Denkt u dat Vanrafelghem een smaakmaker wordt in de JPL?

Meest recent

Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

75
75
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

23
23
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

29
29
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

37
37
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

90
90
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

60
60
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

121
121
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

97
97
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

58
58
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

219
219
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

60
60
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

78
78
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

506
506
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

177
177
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

101
101
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

492
492
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

720
720
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

51
51
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

70
70
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

63
63
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

546
546
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

258
258
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

180
180

Meer sportnieuws