KV Mechelen stelt 'Kiki' voor: Patro onthult transferdetails

door
KV Mechelen stelt 'Kiki' voor: Patro onthult transferdetails

Tim Matthys blijkt een bezige bij op de wintermercato, want tot dusver stelde KV Mechelen al drie nieuwkomers voor. Nu mag er ook een vierde naam worden toegevoegd aan dat rijtje, want via de officiële kanalen maakte Malinwa zopas de komst van Keano 'Kiki' Vanrafelghem bekend.

Eerder geraakte al bekend dat KV Mechelen gesprekken voerde omtrent de 21-jarige aanvaller, die vorig seizoen door Patro Eisden Maasmechelen werd verhuurd aan Sporting Hasselt. Nadat hij daar het mooie weer had gemaakt, en via de bijhorende docusoap een soort realityster werd, keerde Vanrafelghem vorige zomer terug naar de tweedeklasser. Daar bevestigde hij met acht goals en zes assists in 15 matchen.

LEES OOK: Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Kiki kiest Malinwa

En dus volgt nu een nieuwe stap. Het voormalig jeugdproduct van Club Brugge, die ook bij Union en AA Gent op de radar stond, zette Achter de Kazerne zijn kribbel onder een contract tot medio 2029. "Ik ben uitermate blij dat we een speler met zo’n potentieel als Keano naar KV kunnen halen", vertelt Matthys op de clubwebsite. "De concurrentie was niet min, dus we zijn zeer tevreden dat Kiki voor ons project kiest."

"Hij is een speler met veel creativiteit en scorend vermogen. Met hem erbij hebben we opnieuw extra wapens om in de strijd te gooien. Met de komst van Hammar, Welsh, Nacho en nu Vanrafelghem willen we laten zien dat we ambitie hebben. Ik ben nu al erg tevreden met deze transferwindow en ben voorzitter Van Esch erg dankbaar. Ik kijk met enorm veel vertrouwen naar de toekomst!", besluit de sportief directeur.

Debuut tegen Genk?

Zaterdag tegen Genk kan Besnik Hasi al rekenen Vanrafelghem, die zelf ook aan bod komt. "Ik kan niet wachten om mijn eerste wedstrijd in het stadion te beleven. Ik heb best al wat wedstrijden op televisie gevolgd. De sfeer en ambiance die er hangt, vielen me telkens op. Malinwa stond zeker op mijn lijstje van clubs waarvoor ik graag zou uitkomen. Ik ben oprecht blij hier te zijn en ga de kleuren met trots dragen."

Opvallend: via de officiële clubkanalen doet Patro Eisden de details van de deal uit de doeken. Volgens de Limburgers telt KV Mechelen één miljoen euro neer voor Vanrafelghem en is er tevens sprake van een doorverkoopclausule. "We zijn heel blij dat Kiki deze stap kan zetten, ook voor onze club is dit belangrijk. We realiseren weer een uitgaande transfer waar de club beter van wordt," aldus coach Stijn Stijnen.

🚀

Denkt u dat Vanrafelghem een smaakmaker wordt in de JPL?

Meest recent

'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

54
54
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

51
51
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

53
53
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

27
27
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

177
177
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

70
70
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

78
78
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

121
121
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

61
61
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

334
334
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

149
149
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

398
398
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

109
109
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

72
72
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

275
275
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

379
379
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

376
376
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

236
236
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

120
120
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

258
258
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

296
296
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

315
315
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

126
126
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

152
152

Meer sportnieuws