KV Mechelen stelt 'Kiki' voor: Patro onthult transferdetails

252 stemmen
KV Mechelen stelt 'Kiki' voor: Patro onthult transferdetails

Tim Matthys blijkt een bezige bij op de wintermercato, want tot dusver stelde KV Mechelen al drie nieuwkomers voor. Nu mag er ook een vierde naam worden toegevoegd aan dat rijtje, want via de officiële kanalen maakte Malinwa zopas de komst van Keano 'Kiki' Vanrafelghem bekend.

Eerder geraakte al bekend dat KV Mechelen gesprekken voerde omtrent de 21-jarige aanvaller, die vorig seizoen door Patro Eisden Maasmechelen werd verhuurd aan Sporting Hasselt. Nadat hij daar het mooie weer had gemaakt, en via de bijhorende docusoap een soort realityster werd, keerde Vanrafelghem vorige zomer terug naar de tweedeklasser. Daar bevestigde hij met acht goals en zes assists in 15 matchen.

LEES OOK: Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

Kiki kiest Malinwa

En dus volgt nu een nieuwe stap. Het voormalig jeugdproduct van Club Brugge, die ook bij Union en AA Gent op de radar stond, zette Achter de Kazerne zijn kribbel onder een contract tot medio 2029. "Ik ben uitermate blij dat we een speler met zo’n potentieel als Keano naar KV kunnen halen", vertelt Matthys op de clubwebsite. "De concurrentie was niet min, dus we zijn zeer tevreden dat Kiki voor ons project kiest."

"Hij is een speler met veel creativiteit en scorend vermogen. Met hem erbij hebben we opnieuw extra wapens om in de strijd te gooien. Met de komst van Hammar, Welsh, Nacho en nu Vanrafelghem willen we laten zien dat we ambitie hebben. Ik ben nu al erg tevreden met deze transferwindow en ben voorzitter Van Esch erg dankbaar. Ik kijk met enorm veel vertrouwen naar de toekomst!", besluit de sportief directeur.

Debuut tegen Genk?

Zaterdag tegen Genk kan Besnik Hasi al rekenen Vanrafelghem, die zelf ook aan bod komt. "Ik kan niet wachten om mijn eerste wedstrijd in het stadion te beleven. Ik heb best al wat wedstrijden op televisie gevolgd. De sfeer en ambiance die er hangt, vielen me telkens op. Malinwa stond zeker op mijn lijstje van clubs waarvoor ik graag zou uitkomen. Ik ben oprecht blij hier te zijn en ga de kleuren met trots dragen."

Opvallend: via de officiële clubkanalen doet Patro Eisden de details van de deal uit de doeken. Volgens de Limburgers telt KV Mechelen één miljoen euro neer voor Vanrafelghem en is er tevens sprake van een doorverkoopclausule. "We zijn heel blij dat Kiki deze stap kan zetten, ook voor onze club is dit belangrijk. We realiseren weer een uitgaande transfer waar de club beter van wordt," aldus coach Stijn Stijnen.

Denkt u dat Vanrafelghem een smaakmaker wordt in de JPL?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

14
14
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

17
17
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

27
27
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

40
40
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

39
39
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

72
72
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

54
54
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

201
201
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

57
57
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

38
38
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

102
102
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

713
713
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

70
70
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

444
444
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

40
40
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

25
25
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

39
39
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

394
394
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

313
313
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

216
216
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

795
795
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

554
554
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

420
420
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

292
292
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

270
270

Meer sportnieuws