'Verrassende club biedt Origi een uitweg'

door
'Verrassende club biedt Origi een uitweg'

Zijn carrière ging de laatste jaren al in een dalende lijn, maar dit seizoen verdween Divock Origi helemaal naar het achterplan. De (ex-)Rode Duivel moest de voorbije zes maanden zijn conditie individueel onderhouden.

In de zomer keerde de 29-jarige aanvaller terug bij AC Milan na een weinig indrukwekkende uitleenbeurt aan Nottingham Forest. Bij zijn aankomst kreeg Origi echter meteen te horen dat hij teruggezet werd naar Milan Futuro, het U23-team dat dit seizoen in de Serie C uitkomt.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Origi helemaal uit beeld bij AC Milan

Dat zag Origi niet zitten en omdat hij in de zomer geen andere club vond, moest hij de voorbije maanden alleen trainen. Deze wintermercato hoopt hij eindelijk een oplossing voor zijn situatie te vinden.

Die komt mogelijk uit zeer verrassende hoek. Terwijl de jongste maanden onder meer de Verenigde Stagen, Turkije, Saudi-Arabië en zelfs een terugkeer naar België geopperd werden als mogelijkheden, zou Origi het seizoen nu kunnen uitdoen in de Serie A.

Monza biedt verrassende uitweg

Volgens Gianluca Di Marzio denkt Monza immers aan zijn komst. Die club onderhoudt nauwe banden met Milan, want ze is in handen van de familie Berlusconi en wordt gerund door Adriano Galliani - allen met een verleden bij de Rossoneri.

Dit seizoen vergaat het Monza echter niet al te best, want na 20 speeldagen hebben ze de rode lantaarn in handen. Ze willen zich deze maand dan ook versterken en Origi zou één van de gevolgde pistes zijn. Hij zou samen met Fodé Ballo-Touré, eveneens in Milaan op een zijspoor, de overstap kunnen maken.

Zou Origi bij Monza nog hoge ogen kunnen gooien?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

22
22
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

3
3
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

46
46
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

177
177
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

99
99
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

33
33
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

195
195
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

54
54
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

286
286
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

158
158
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

82
82
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

67
67
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

113
113
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

345
345
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

72
72
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

174
174
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

63
63
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

376
376
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

244
244
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

763
763
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

155
155
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

422
422
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

78
78
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

458
458

Meer sportnieuws