Anderlecht blijft gaan: volgende aanwinst zet handtekening

door
Anderlecht blijft gaan: volgende aanwinst zet handtekening

Het is een zeer drukke wintermercato voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard is volop aan het zoeken naar versterking voor zowel de A-kern als de Futures, want dat is beide teams hard nodig. De voorbije dagen kondigde Paars-Wit al verschillende deals aan.

Woensdag streek er met Adryelson nog een tweede aanwinst voor het eerste elftal neer, terwijl donderdagmiddag het contract van kersverse debutant Ali Maamar opengebroken werd. Nu weet Renard alweer een deal te sluiten.

LEES OOK: Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Kanaté tekent tot 2028 bij Anderlecht

Anderlecht laat op zijn website nu immers weten dat ook Ibrahim Kanaté zijn handtekening gezet heeft. De komst van de 18-jarige Malinese winger zat al even in de pijplijn en is nu ook helemaal rond. Hij tekende tot 2028.

Kanaté komt over van Afrique Football Elite en zal in eerste instantie aansluiten bij RSCA Futures. Daar is hij de eerste versterking van deze winter, maar zeker niet de laatste. Enzo Sternal (Marseille) zou ook snel tekenen en ook enkele andere Afrikaanse talenten worden nog genoemd.

Eerste aanwinst voor Futures

Bij Anderlecht kenden ze Kanaté al een tijdje. "Ibrahim Kanate staat sinds het WK U17 met Mali op de radar van ons scouting departement", stelt Chief Academy Tim Borguet immers op de clubwebsite. Dat toernooi werd een dik jaar geleden gespeeld.

"Ibrahim is een rechtsvoetige winger die uitblinkt in explosiviteit en technisch vermogen in één-tegen-één situaties", aldus Borguet nog. "Het is een speler met veel diepgang en dreiging in zijn spel en met veel intensiteit en overgave in zijn acties. Ibrahim is een profiel waar we gericht naar op zoek zijn gegaan en die in de plannen van onze RSCA Futures en de toekomst van de club past."

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

47
47
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

47
47
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

122
122
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

732
732
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

345
345
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

330
330
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

100
100
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

155
155
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

278
278
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

252
252
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

91
91
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

169
169
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

296
296
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

263
263
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

459
459
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

471
471
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

290
290
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

239
239
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

518
518
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

424
424
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

111
111
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

197
197
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

325
325

Meer sportnieuws