Anderlecht blijft gaan: volgende aanwinst zet handtekening

door
Anderlecht blijft gaan: volgende aanwinst zet handtekening

Het is een zeer drukke wintermercato voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard is volop aan het zoeken naar versterking voor zowel de A-kern als de Futures, want dat is beide teams hard nodig. De voorbije dagen kondigde Paars-Wit al verschillende deals aan.

Woensdag streek er met Adryelson nog een tweede aanwinst voor het eerste elftal neer, terwijl donderdagmiddag het contract van kersverse debutant Ali Maamar opengebroken werd. Nu weet Renard alweer een deal te sluiten.

LEES OOK: Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

Kanaté tekent tot 2028 bij Anderlecht

Anderlecht laat op zijn website nu immers weten dat ook Ibrahim Kanaté zijn handtekening gezet heeft. De komst van de 18-jarige Malinese winger zat al even in de pijplijn en is nu ook helemaal rond. Hij tekende tot 2028.

Kanaté komt over van Afrique Football Elite en zal in eerste instantie aansluiten bij RSCA Futures. Daar is hij de eerste versterking van deze winter, maar zeker niet de laatste. Enzo Sternal (Marseille) zou ook snel tekenen en ook enkele andere Afrikaanse talenten worden nog genoemd.

Eerste aanwinst voor Futures

Bij Anderlecht kenden ze Kanaté al een tijdje. "Ibrahim Kanate staat sinds het WK U17 met Mali op de radar van ons scouting departement", stelt Chief Academy Tim Borguet immers op de clubwebsite. Dat toernooi werd een dik jaar geleden gespeeld.

"Ibrahim is een rechtsvoetige winger die uitblinkt in explosiviteit en technisch vermogen in één-tegen-één situaties", aldus Borguet nog. "Het is een speler met veel diepgang en dreiging in zijn spel en met veel intensiteit en overgave in zijn acties. Ibrahim is een profiel waar we gericht naar op zoek zijn gegaan en die in de plannen van onze RSCA Futures en de toekomst van de club past."

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

26
26
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

51
51
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

97
97
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

111
111
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

59
59
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

33
33
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

204
204
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

346
346
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

568
568
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

310
310
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

97
97
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

107
107
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

407
407
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

160
160
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

250
250
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

107
107
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

269
269
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

465
465
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

196
196
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

574
574
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

113
113
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

118
118
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66

Meer sportnieuws