Anderlecht blijft gaan: volgende aanwinst zet handtekening

door
Anderlecht blijft gaan: volgende aanwinst zet handtekening

Het is een zeer drukke wintermercato voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard is volop aan het zoeken naar versterking voor zowel de A-kern als de Futures, want dat is beide teams hard nodig. De voorbije dagen kondigde Paars-Wit al verschillende deals aan.

Woensdag streek er met Adryelson nog een tweede aanwinst voor het eerste elftal neer, terwijl donderdagmiddag het contract van kersverse debutant Ali Maamar opengebroken werd. Nu weet Renard alweer een deal te sluiten.

LEES OOK: Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Kanaté tekent tot 2028 bij Anderlecht

Anderlecht laat op zijn website nu immers weten dat ook Ibrahim Kanaté zijn handtekening gezet heeft. De komst van de 18-jarige Malinese winger zat al even in de pijplijn en is nu ook helemaal rond. Hij tekende tot 2028.

Kanaté komt over van Afrique Football Elite en zal in eerste instantie aansluiten bij RSCA Futures. Daar is hij de eerste versterking van deze winter, maar zeker niet de laatste. Enzo Sternal (Marseille) zou ook snel tekenen en ook enkele andere Afrikaanse talenten worden nog genoemd.

Eerste aanwinst voor Futures

Bij Anderlecht kenden ze Kanaté al een tijdje. "Ibrahim Kanate staat sinds het WK U17 met Mali op de radar van ons scouting departement", stelt Chief Academy Tim Borguet immers op de clubwebsite. Dat toernooi werd een dik jaar geleden gespeeld.

"Ibrahim is een rechtsvoetige winger die uitblinkt in explosiviteit en technisch vermogen in één-tegen-één situaties", aldus Borguet nog. "Het is een speler met veel diepgang en dreiging in zijn spel en met veel intensiteit en overgave in zijn acties. Ibrahim is een profiel waar we gericht naar op zoek zijn gegaan en die in de plannen van onze RSCA Futures en de toekomst van de club past."

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

22
22
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

199
199
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

53
53
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

66
66
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

160
160
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

115
115
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

116
116
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

77
77
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

436
436
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

517
517
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

132
132
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

81
81
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

306
306
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

221
221
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

43
43
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

725
725
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

73
73
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

303
303
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

93
93
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

229
229
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

288
288
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

551
551
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

61
61
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

81
81

Meer sportnieuws