Anderlecht blijft gaan: volgende aanwinst zet handtekening

door
Anderlecht blijft gaan: volgende aanwinst zet handtekening

Het is een zeer drukke wintermercato voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard is volop aan het zoeken naar versterking voor zowel de A-kern als de Futures, want dat is beide teams hard nodig. De voorbije dagen kondigde Paars-Wit al verschillende deals aan.

Woensdag streek er met Adryelson nog een tweede aanwinst voor het eerste elftal neer, terwijl donderdagmiddag het contract van kersverse debutant Ali Maamar opengebroken werd. Nu weet Renard alweer een deal te sluiten.

LEES OOK: Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Kanaté tekent tot 2028 bij Anderlecht

Anderlecht laat op zijn website nu immers weten dat ook Ibrahim Kanaté zijn handtekening gezet heeft. De komst van de 18-jarige Malinese winger zat al even in de pijplijn en is nu ook helemaal rond. Hij tekende tot 2028.

Kanaté komt over van Afrique Football Elite en zal in eerste instantie aansluiten bij RSCA Futures. Daar is hij de eerste versterking van deze winter, maar zeker niet de laatste. Enzo Sternal (Marseille) zou ook snel tekenen en ook enkele andere Afrikaanse talenten worden nog genoemd.

Eerste aanwinst voor Futures

Bij Anderlecht kenden ze Kanaté al een tijdje. "Ibrahim Kanate staat sinds het WK U17 met Mali op de radar van ons scouting departement", stelt Chief Academy Tim Borguet immers op de clubwebsite. Dat toernooi werd een dik jaar geleden gespeeld.

"Ibrahim is een rechtsvoetige winger die uitblinkt in explosiviteit en technisch vermogen in één-tegen-één situaties", aldus Borguet nog. "Het is een speler met veel diepgang en dreiging in zijn spel en met veel intensiteit en overgave in zijn acties. Ibrahim is een profiel waar we gericht naar op zoek zijn gegaan en die in de plannen van onze RSCA Futures en de toekomst van de club past."

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

0
0
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

31
31
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

277
277
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

44
44
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

110
110
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

25
25
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

101
101
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

55
55
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

90
90
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

232
232
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

235
235
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

105
105
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

266
266
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

199
199
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

230
230
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

708
708
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

233
233
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

627
627
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

110
110
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

77
77
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

146
146
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

70
70
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

98
98
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

469
469
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

264
264

Meer sportnieuws