'Slimani verbaast met terugkeer in Jupiler Pro League'

door
'Slimani verbaast met terugkeer in Jupiler Pro League'

Het begint stilaan een traditie te worden: tijdens de wintermercato gaat Islam Slimani aan de slag in de Jupiler Pro League. Het lijkt er sterk op dat de intussen 36-jarige Algerijnse spits voor de derde keer op rij halfweg het seizoen bij een Belgische club tekent.

Het was Anderlecht dat Slimani begin 2023 een eerste keer naar ons land haalde. Met negen goals in zestien wedstrijden was hij nog zeer waardevol voor Paars-Wit, maar hij koos er desondanks voor om in de zomer niet bij te tekenen.

LEES OOK: Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Westerlo haalt Slimani terug naar België

Na een avontuur van een halfjaar bij het Braziliaanse Coritiba streek Slimani vorige winter vervolgens neer bij KV Mechelen. Daar was zijn bijdrage iets beperkter met drie goals in dertien matchen. In de zomer keerde hij terug naar zijn thuisland.

Maar na vier maanden bij CR Belouizdad komt Slimani nu toch weer terug naar de Belgische competitie. Volgens Het Laatste Nieuws staat hij op het punt om een contract tot het einde van het seizoen te tekenen bij Westerlo.

Westerlo aan behoud helpen

Slimani streek donderdag neer in Het Kuipje om de laatste details te regelen en daarna zouden normaal gezien de handtekeningen gezet moet worden. Bij Westerlo moet hij helpen om het behoud te verzekeren.

De Kemphanen zijn de voorbije maanden immers weggezakt naar de dertiende plaats in het klassement en konden het vertrek van Lucas Stassin in augustus niet opvangen. Slimani moet daarbij helpen. Hij is na de jonge Japanner Isa Sakamoto al de tweede offensieve winteraanwinst.

Zal hij nog een meerwaarde zijn voor Westerlo?

Meest recent

Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

2
2
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

19
19
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

35
35
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

56
56
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

32
32
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

242
242
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

205
205
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

170
170
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

197
197
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

154
154
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

37
37
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

57
57
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

42
42
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

152
152
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

102
102
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

206
206
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

252
252
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

61
61
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

139
139
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

449
449
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

66
66
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

363
363
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

253
253
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

96
96

Meer sportnieuws