'Slimani verbaast met terugkeer in Jupiler Pro League'

door
'Slimani verbaast met terugkeer in Jupiler Pro League'

Het begint stilaan een traditie te worden: tijdens de wintermercato gaat Islam Slimani aan de slag in de Jupiler Pro League. Het lijkt er sterk op dat de intussen 36-jarige Algerijnse spits voor de derde keer op rij halfweg het seizoen bij een Belgische club tekent.

Het was Anderlecht dat Slimani begin 2023 een eerste keer naar ons land haalde. Met negen goals in zestien wedstrijden was hij nog zeer waardevol voor Paars-Wit, maar hij koos er desondanks voor om in de zomer niet bij te tekenen.

LEES OOK: Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo haalt Slimani terug naar België

Na een avontuur van een halfjaar bij het Braziliaanse Coritiba streek Slimani vorige winter vervolgens neer bij KV Mechelen. Daar was zijn bijdrage iets beperkter met drie goals in dertien matchen. In de zomer keerde hij terug naar zijn thuisland.

Maar na vier maanden bij CR Belouizdad komt Slimani nu toch weer terug naar de Belgische competitie. Volgens Het Laatste Nieuws staat hij op het punt om een contract tot het einde van het seizoen te tekenen bij Westerlo.

Westerlo aan behoud helpen

Slimani streek donderdag neer in Het Kuipje om de laatste details te regelen en daarna zouden normaal gezien de handtekeningen gezet moet worden. Bij Westerlo moet hij helpen om het behoud te verzekeren.

De Kemphanen zijn de voorbije maanden immers weggezakt naar de dertiende plaats in het klassement en konden het vertrek van Lucas Stassin in augustus niet opvangen. Slimani moet daarbij helpen. Hij is na de jonge Japanner Isa Sakamoto al de tweede offensieve winteraanwinst.

Zal hij nog een meerwaarde zijn voor Westerlo?

Meest recent

'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

9
9
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

73
73
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

193
193
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

157
157
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

106
106
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

215
215
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

239
239
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

409
409
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

81
81
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

204
204
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

149
149
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

91
91
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

32
32
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

154
154
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

195
195
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

441
441
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

396
396
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

251
251
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

440
440
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

56
56
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

507
507
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

398
398
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

786
786
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

510
510
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

370
370

Meer sportnieuws