'Slimani verbaast met terugkeer in Jupiler Pro League'

door
'Slimani verbaast met terugkeer in Jupiler Pro League'

Het begint stilaan een traditie te worden: tijdens de wintermercato gaat Islam Slimani aan de slag in de Jupiler Pro League. Het lijkt er sterk op dat de intussen 36-jarige Algerijnse spits voor de derde keer op rij halfweg het seizoen bij een Belgische club tekent.

Het was Anderlecht dat Slimani begin 2023 een eerste keer naar ons land haalde. Met negen goals in zestien wedstrijden was hij nog zeer waardevol voor Paars-Wit, maar hij koos er desondanks voor om in de zomer niet bij te tekenen.

LEES OOK: Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Westerlo haalt Slimani terug naar België

Na een avontuur van een halfjaar bij het Braziliaanse Coritiba streek Slimani vorige winter vervolgens neer bij KV Mechelen. Daar was zijn bijdrage iets beperkter met drie goals in dertien matchen. In de zomer keerde hij terug naar zijn thuisland.

Maar na vier maanden bij CR Belouizdad komt Slimani nu toch weer terug naar de Belgische competitie. Volgens Het Laatste Nieuws staat hij op het punt om een contract tot het einde van het seizoen te tekenen bij Westerlo.

Westerlo aan behoud helpen

Slimani streek donderdag neer in Het Kuipje om de laatste details te regelen en daarna zouden normaal gezien de handtekeningen gezet moet worden. Bij Westerlo moet hij helpen om het behoud te verzekeren.

De Kemphanen zijn de voorbije maanden immers weggezakt naar de dertiende plaats in het klassement en konden het vertrek van Lucas Stassin in augustus niet opvangen. Slimani moet daarbij helpen. Hij is na de jonge Japanner Isa Sakamoto al de tweede offensieve winteraanwinst.

Zal hij nog een meerwaarde zijn voor Westerlo?

Meest recent

Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

95
95
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

59
59
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

183
183
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

309
309
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

227
227
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

46
46
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

53
53
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

58
58
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

111
111
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

184
184
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

280
280
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

330
330
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

122
122
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

112
112
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

634
634
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

231
231
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

776
776
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

228
228
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

143
143
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

175
175
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

264
264
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

695
695
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

86
86
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

410
410
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

364
364

Meer sportnieuws