'Beerschot spreekt Turkse connecties aan voor dubbelslag'

628 stemmen
'Beerschot spreekt Turkse connecties aan voor dubbelslag'

Op negen speeldagen van het einde van de reguliere competitie staat Beerschot nog altijd troosteloos laatste, met elf punten achterstand op de veilige twaalfde plaats. De Relegation Play-Off ontlopen lijkt dus een utopie, maar de Ratten willen zich wel zo goed mogelijk wapenen om in die play-off het behoud af te dwingen.

Onlangs kondigden ze alvast grote veranderingen aan binnen de club, waarbij het bestuur stevig herschikt werd. Zo kwamen er een nieuwe voorzitter en sportief directeur uit Turkije. Zij spreken meteen hun connecties aan om de ploeg te versterken.

LEES OOK: 'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

Beerschot spreekt Turkse connecties aan

Volgens de Turkse journalist Yagiz Sabuncuoglu staat Beerschot immers dicht bij twee spelers van Fenerbahçe, waar nieuwe voorzitter Selahattin Baki tot vorige zomer nog bestuurslid was. Zij maken op huurbasis de overstap naar het Kiel.

Enerzijds gaat het om Bartug Elmaz, wiens naam begin december ook al rondzong bij Beerschot. De 21-jarige middenvelder is een Turks belofteninternational die in het verleden ook nog voor Galatasaray en Marseille speelde. Hij kwam dit seizoen tot dusver slechts vier keer in actie voor Fener.

Elmaz en Ortakaya strijken neer

Daarnaast zou Beerschot echter ook een oude bekende terug naar de Jupiler Pro League halen. Ze zouden ook werk maken van een uitleenbeurt van Emir Ortakaya. De 20-jarige verdediger werd in de eerste helft van het seizoen nog uitgeleend aan Westerlo.

Daar kon Ortakaya zich niet doorzetten. Eind december werd zijn huurcontract na amper vijf wedstrijden in een halfjaar tijd al stopgezet. Enkele weken later lijkt hij dus alweer naar ons land terug te keren.

Zouden zij aanwinsten zijn voor Beerschot?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

2
2
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

48
48
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

11
11
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

6
6
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

31
31
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

60
60
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

161
161
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

571
571
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

94
94
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

185
185
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

147
147
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

131
131
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

252
252
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

156
156
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

492
492
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

238
238
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

215
215
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

88
88
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

458
458
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

140
140

Meer sportnieuws