'Beerschot spreekt Turkse connecties aan voor dubbelslag'

door
'Beerschot spreekt Turkse connecties aan voor dubbelslag'

Op negen speeldagen van het einde van de reguliere competitie staat Beerschot nog altijd troosteloos laatste, met elf punten achterstand op de veilige twaalfde plaats. De Relegation Play-Off ontlopen lijkt dus een utopie, maar de Ratten willen zich wel zo goed mogelijk wapenen om in die play-off het behoud af te dwingen.

Onlangs kondigden ze alvast grote veranderingen aan binnen de club, waarbij het bestuur stevig herschikt werd. Zo kwamen er een nieuwe voorzitter en sportief directeur uit Turkije. Zij spreken meteen hun connecties aan om de ploeg te versterken.

LEES OOK: Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Beerschot spreekt Turkse connecties aan

Volgens de Turkse journalist Yagiz Sabuncuoglu staat Beerschot immers dicht bij twee spelers van Fenerbahçe, waar nieuwe voorzitter Selahattin Baki tot vorige zomer nog bestuurslid was. Zij maken op huurbasis de overstap naar het Kiel.

Enerzijds gaat het om Bartug Elmaz, wiens naam begin december ook al rondzong bij Beerschot. De 21-jarige middenvelder is een Turks belofteninternational die in het verleden ook nog voor Galatasaray en Marseille speelde. Hij kwam dit seizoen tot dusver slechts vier keer in actie voor Fener.

Elmaz en Ortakaya strijken neer

Daarnaast zou Beerschot echter ook een oude bekende terug naar de Jupiler Pro League halen. Ze zouden ook werk maken van een uitleenbeurt van Emir Ortakaya. De 20-jarige verdediger werd in de eerste helft van het seizoen nog uitgeleend aan Westerlo.

Daar kon Ortakaya zich niet doorzetten. Eind december werd zijn huurcontract na amper vijf wedstrijden in een halfjaar tijd al stopgezet. Enkele weken later lijkt hij dus alweer naar ons land terug te keren.

Zouden zij aanwinsten zijn voor Beerschot?

Meest recent

'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

82
82
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

53
53
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

21
21
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

76
76
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

42
42
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

55
55
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

108
108
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

536
536
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

79
79
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

160
160
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

166
166
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

217
217
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

107
107
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

40
40
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

107
107
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

73
73
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

32
32
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

167
167
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

308
308
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

132
132
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

412
412
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

51
51
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

219
219
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

68
68
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

333
333

Meer sportnieuws