'Beerschot spreekt Turkse connecties aan voor dubbelslag'

628
'Beerschot spreekt Turkse connecties aan voor dubbelslag'

Op negen speeldagen van het einde van de reguliere competitie staat Beerschot nog altijd troosteloos laatste, met elf punten achterstand op de veilige twaalfde plaats. De Relegation Play-Off ontlopen lijkt dus een utopie, maar de Ratten willen zich wel zo goed mogelijk wapenen om in die play-off het behoud af te dwingen.

Onlangs kondigden ze alvast grote veranderingen aan binnen de club, waarbij het bestuur stevig herschikt werd. Zo kwamen er een nieuwe voorzitter en sportief directeur uit Turkije. Zij spreken meteen hun connecties aan om de ploeg te versterken.

LEES OOK: Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Beerschot spreekt Turkse connecties aan

Volgens de Turkse journalist Yagiz Sabuncuoglu staat Beerschot immers dicht bij twee spelers van Fenerbahçe, waar nieuwe voorzitter Selahattin Baki tot vorige zomer nog bestuurslid was. Zij maken op huurbasis de overstap naar het Kiel.

Enerzijds gaat het om Bartug Elmaz, wiens naam begin december ook al rondzong bij Beerschot. De 21-jarige middenvelder is een Turks belofteninternational die in het verleden ook nog voor Galatasaray en Marseille speelde. Hij kwam dit seizoen tot dusver slechts vier keer in actie voor Fener.

Elmaz en Ortakaya strijken neer

Daarnaast zou Beerschot echter ook een oude bekende terug naar de Jupiler Pro League halen. Ze zouden ook werk maken van een uitleenbeurt van Emir Ortakaya. De 20-jarige verdediger werd in de eerste helft van het seizoen nog uitgeleend aan Westerlo.

Daar kon Ortakaya zich niet doorzetten. Eind december werd zijn huurcontract na amper vijf wedstrijden in een halfjaar tijd al stopgezet. Enkele weken later lijkt hij dus alweer naar ons land terug te keren.

🚀

Zouden zij aanwinsten zijn voor Beerschot?

Meest recent

Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

15
15
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

8
8
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

46
46
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

113
113
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

104
104
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

100
100
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

629
629
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

317
317
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

194
194
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

482
482
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

797
797
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

159
159
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

108
108
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

98
98
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

524
524
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

437
437
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

74
74
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

115
115
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

138
138
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

249
249
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

548
548
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

525
525
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

488
488
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

171
171

Meer sportnieuws