'Beerschot spreekt Turkse connecties aan voor dubbelslag'

628 stemmen
'Beerschot spreekt Turkse connecties aan voor dubbelslag'

Op negen speeldagen van het einde van de reguliere competitie staat Beerschot nog altijd troosteloos laatste, met elf punten achterstand op de veilige twaalfde plaats. De Relegation Play-Off ontlopen lijkt dus een utopie, maar de Ratten willen zich wel zo goed mogelijk wapenen om in die play-off het behoud af te dwingen.

Onlangs kondigden ze alvast grote veranderingen aan binnen de club, waarbij het bestuur stevig herschikt werd. Zo kwamen er een nieuwe voorzitter en sportief directeur uit Turkije. Zij spreken meteen hun connecties aan om de ploeg te versterken.

LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot spreekt Turkse connecties aan

Volgens de Turkse journalist Yagiz Sabuncuoglu staat Beerschot immers dicht bij twee spelers van Fenerbahçe, waar nieuwe voorzitter Selahattin Baki tot vorige zomer nog bestuurslid was. Zij maken op huurbasis de overstap naar het Kiel.

Enerzijds gaat het om Bartug Elmaz, wiens naam begin december ook al rondzong bij Beerschot. De 21-jarige middenvelder is een Turks belofteninternational die in het verleden ook nog voor Galatasaray en Marseille speelde. Hij kwam dit seizoen tot dusver slechts vier keer in actie voor Fener.

Elmaz en Ortakaya strijken neer

Daarnaast zou Beerschot echter ook een oude bekende terug naar de Jupiler Pro League halen. Ze zouden ook werk maken van een uitleenbeurt van Emir Ortakaya. De 20-jarige verdediger werd in de eerste helft van het seizoen nog uitgeleend aan Westerlo.

Daar kon Ortakaya zich niet doorzetten. Eind december werd zijn huurcontract na amper vijf wedstrijden in een halfjaar tijd al stopgezet. Enkele weken later lijkt hij dus alweer naar ons land terug te keren.

🚀

Zouden zij aanwinsten zijn voor Beerschot?

Meest recent

De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

4
4
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

14
14
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

122
122
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

58
58
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

38
38
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

124
124
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

130
130
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

29
29
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

50
50
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

62
62
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

303
303
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

165
165
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

231
231
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

147
147
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

146
146
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

440
440
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

339
339
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

136
136
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

143
143
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

103
103
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

175
175

Meer sportnieuws