'Anderlecht krijgt nieuws over beschikbaarheid Adryelson'

519
'Anderlecht krijgt nieuws over beschikbaarheid Adryelson'

Anderlecht rondde woensdag zijn tweede inkomende transfer van deze winter af. Na Cesar Huerta wist het immers ook Adryelson binnen te halen. De 26-jarige Braziliaan wordt gehuurd van Lyon met aankoopoptie.

Daarmee haalde Paars-Wit een broodnodige defensieve versterking binnen, want de spoeling was de voorbije weken zeer dun voor David Hubert. Door de blessure van Vertonghen en het vertrek van Zanka naar LA Galaxy moest hij vorig weekend tegen Club Lapage een eerste basisplaats gunnen.

LEES OOK: Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Anderlecht kan tegen Antwerp rekenen op Adryelson

Donderdagavond moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt Antwerp op bezoek voor de heenwedstrijd van de halve finale van de Croky Cup. Ze hoopten Adryelson voor die wedstrijd al speelgerechtigd te krijgen.

Dat was wel een race tegen de klok, aangezien hij pas woensdagnamiddag zijn handtekening zette. Volgens Het Laatste Nieuws heeft Anderlecht die race wel tot een goed einde kunnen brengen en dus kan Hubert straks meteen een beroep doen op zijn kersverse aanwinst.

Meteen aan aftrap verwacht

De verwachting is zelfs dat Adryelson meteen aan de aftrap zal verschijnen, ondanks dat hij amper één training in de benen heeft. Hij neemt wellicht de plaats in van Lapage en zal een defensief trio vormen met Simic en Dendoncker.

Het defensieve huiswerk van Anderlecht is daarmee wel nog lang niet klaar. Sportief directeur Olivier Renard moet in de komende weken ook nog een linksvoetige centrale verdediger zien te vinden. Het wordt afwachten wie dat zal worden.

Moet hij meteen aan de aftrap staan?

Meest recent

'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

1
1
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

19
19
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

65
65
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

104
104
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

49
49
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

33
33
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

141
141
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

72
72
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

135
135
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

171
171
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

66
66
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

318
318
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

234
234
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

179
179
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

909
909
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

355
355
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

144
144
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

197
197
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

92
92
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

226
226
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

276
276
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

627
627
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

280
280

Meer sportnieuws